Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteLetër letre

Letër letre

Kategoritë e produkteve të Letër letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Letër letre , furnizuesit Fëmijët e kartave të letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Letër përshëndetëse R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë shtypje të bukur dhe luksoze të letrës. Të tilla si karta e biznesit, kartela e postës, karta e ftesës, etiketa , etj.Karta letre jonë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kartën tonë të letrës, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


paper cardinvitation cardbusiness card

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim