Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteQese letreQese dhurate letre

Qese dhurate letre (Total 70 Products)

Kategoritë e produkteve të Qese dhurate letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qese dhurate letre , furnizuesit Giftanta e dhuratave të shtypura në letër / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Weddinganta e dhuratave për letër martese R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Dasma e zakonshme përdori qese paketimi dhuratë letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dasma e zakonshme e përdorur çantën e paketimit të dhuratave të letrës Paketim çanta bukurie për dhurata , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e stoli. Qese letre dasmash , me shtypje të kompensuar me...
Baganta e nxehtë e letrës së dhuratave për martesën

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta e nxehtë e letrës së dhuratave për martesën çanta e hollë paketimi për karamele , shtypje të plotë me ngjyra me modelin tuaj dhe logon për dasmën tuaj çanta për dhurata martese me dorezë të përdredhur ari për paketimin e karamele Liyang...
Qese letre e vogël dhurate me dorezë ari

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre e shtypur në modë me logon e artë Qese letre e shtypur, qese letre e shtypur me porosi, me modelin dhe logon tuaj. Paper Paper Bag, mund të paketojë produktet tuaja dhe t'i bëjë produktet tuaja të duken luksoze. Qese letre me Logo të...
Paketim qese dhurate letre per Krishtlindje me doreze

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i Dhuratës së Letrës së Krishtëlindjes me Dorezë Paketimi i letrës së letrës përdoret gjerësisht për dhurata, kozmetikë, lodër, bizhuteri. Kjo është një çantë bukuroshe prej letre me dizajn të zbukuruar dhe doreza. Shtë një zgjedhje e mirë...
Letra arti kompensuar shtypjen qese letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Letra arti kompensuar shtypjen qese letre Qese letre me ngjyra është bërë prej letre arti, ato mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia, ne mund të bëjmë dorezë PP, dorezë të përdredhur dhe shirita. Shtë shumë e lezetshme dhe e dëshiruar...
Paketimi i varur i blerjeve për paketim letre me logo letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i varur i blerjeve për paketim letre me logo letre Baganta e bartësit të dhuratave të letrës është bërë nga materiale letre të veshura. Ka kartelë bazë dhe kartelë koke brenda për ta bërë qesen më të fortë. Ne kemi trajton të ndryshme për...
Qualityanta me dhurata luksoze të vogla me cilësi të mirë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Cilësi të shkëlqyeshme dhuratë letre luksoze e vogël me litar Theantat e vogla për dhurata letre janë të paketuara për aksesorë dhe dhurata për bizhuteri, materiali i qeseve prej letre është 190gsm, jashtë është petëzimi me mat me ngjyrën e shtypur....
Qese e re për blerjen e letrave me dhuratë me fjongo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese e re për blerjen e letrave me dhuratë me fjongo Baganta e re për blerjen e letrave me dhurata të veçanta , të shtypura me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Qese e blerjes me letra te reja...
Qese e blerjes me letër riciklimi të shtypur me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese e blerjes me letër riciklimi të shtypura Ricikloni qese për blerje letre , të shtypura me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Qese për blerje me letra të shtypura , me shtypje me cilësi të...
Paketimi i veshjeve të dasmave qese me shumicë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i veshjeve të dasmave qese me shumicë Baganta e paketimit të rrobave të veshjeve të dasmave , e shtypur me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e stoli. Qese paketimi rrobash martese , me shtypje me...
Me porosi luksoze bërë çanta letre të palosshme rrobash

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Me porosi luksoze bërë çanta letre të palosshme rrobash Qese letre e palosshme luksoze e rrobave , e shtypur me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Qese letre luksoze , me shtypje me cilësi të...
Hartime unike luksoze për blerje letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Hartime unike luksoze për blerje letre Hartime luksoze për çanta letre , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Hartime luksoze për çanta , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar në...
Dhurata të zbukuruara çanta letre të punuar me dorë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dhurata të zbukuruara çanta letre të punuar me dorë Bagsanta prej letre dekorative të bëra me dorë , të shtypura me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Dhurata të zbukuruara me qese letre , me...
Bëni me porosi qese letre dekorative

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Bëni me porosi qese letre dekorative Bagsanta prej letre të bëra me porosi , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e stoli. Madeanta letre të bëra me porosi , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar...
Dhuratë letre e personalizuar me letra Shtypi qese shtypje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dhurata prej letre me letra bart Shtypjen e çantave Dhuratë letre mbajnë çanta Shtypi , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Dhuratë mbajnë shtypjen çanta , me shtypje me cilësi të lartë...
Bagsanta të dhuratave të letrave me shitje të nxehta me shirita shiritash

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Bagsanta të dhuratave të letrave me shitje të nxehta me shirita shiritash Bagsanta të dhuratave të letrave me shitje të nxehta , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Qese letre me shitje...
Madeanta të dhuratave për blerje të bëra me porosi nga letra e Krishtlindjeve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

bëri çanta dhuratë për blerje të letrave të Krishtlindjes bëri çanta për blerje të letrave të Krishtlindjeve , të shtypura me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. bëri çanta për dhurata për...
Hartime luksoze të qeseve për blerje letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Hartime luksoze të qeseve për blerje letre Baganta për blerje luksoze të punuar me dorë , të shtypura me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e stoli. Qese letre luksoze e punuar me dorë , me shtypje me cilësi të...
Izedanta të blerjeve për dhurata të personalizuara të Krishtlindjeve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Izedanta të blerjeve për dhurata të personalizuara të Krishtlindjeve Bagsanta të blerjes së dhuratave të letrave të Krishtlindjeve të personalizuara , të shtypura me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e...
Qualityanta letre me dhuratë me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qualityanta letre me dhuratë me cilësi të lartë Madeanta prej letre dhurate të bëra me porosi , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Bagsanta të bëra me porosi , me shtypje me cilësi të...
Prinanta të shtypura të bëra me porosi të shtypura

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Prinanta të shtypura të bëra me porosi të shtypura Rregulluar çanta letre pazar , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e stoli. Qese letre të bëra me porosi , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar...

Kinë Qese dhurate letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë çanta të bukura dhuratë letre për ju. Bagsanta tona me dhurata letre me cilësi të lartë janë një paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në çanta tona dhuratë letre, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


Paper Gift BagPaper Gift BagProdukte të reja

Lista e produkteve të përafërta