Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteQese letreQese dhurate letre

Qese dhurate letre (Total 95 Products)

Kategoritë e produkteve të Qese dhurate letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qese dhurate letre , furnizuesit Giftanta e dhuratave të shtypura në letër / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Weddinganta e dhuratave për letër martese R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Çantë dhuratë për paketimin e çajit prej letre me vulosje të nxehtë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Çantë dhuratë për paketimin e çajit prej letre me vulosje të nxehtë Çantë letre e bardhë luksoze me porosi të zakonshme qese letre me vulosje të nxehtë qese letre dhuratë portative me shtypje me porosi Të gjitha produktet tona janë të...
Çantë letre për blerjen e luleve të personalizuara në fund katror

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Çantë letre për blerjen e luleve të personalizuara në fund katror Petë prej ari LOGO çantë mbathje katrore poshtme me porosi qese letre për blerje lulesh Të gjitha produktet tona janë të personalizuara, mund të plotësojnë kërkesat tuaja, kështu që...
Çanta Paketimi Logo e personalizuar e Çantës së Letrës për Blerje Ari

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Çanta Paketimi Logo e personalizuar e Çantës së Letrës për Blerje Ari Eco miqësore ngjyra e kafesë me çantë letre të veshura me petë logoje të personalizuar; Logo me porosi qese letre me logo të bardhë dhe embossing. Dizajn çanta me logo me doreza...
Çantë dore dhuratë letër arti Çanta letre të zakonshme për dasmë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Çantë dore dhuratë letër arti Çanta letre të zakonshme për dasmë Eco miqësore qese letre e mesme me logo të shtypura me të kuqe dhe të zezë; Projektimi i çantave me Logo me doreza litari për paketimin e bizhuterive dhe blerjen me pakicë; Çanta me...
Çantë letre e bardhë për blerje të shtypur me doreza

Çmimi i njësisë: USD 0.32 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.32 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Çantë letre e bardhë për blerje të shtypur me doreza Qesja e pazarit është në përdorim për kutinë e paketimit të çajit, do të bëjë që dy shtresa të mbrojnë produktet e çajit nga dëmtimi, kur do të vizitoni miqtë tuaj të cilët mund t'ua sillni...
Kutitë e dhuratave për marrjen e letrave kraft me porosi

Çmimi i njësisë: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratash për marrjen e letrave kraft me porosi Materiali i letrës kraft është shumë i fortë, gjë që mund ta bëjë kartonin më të mirë duke mbajtur më shumë produkte, dhe doreza mund të bartet lehtësisht. Liyang Paper Products Co, Ltd, e...
Dhuratë letre për dhuratat e festivalit për karamele me rostiçeri të Krishtlindjeve

Çmimi i njësisë: USD 0.32 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.32 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dhuratë letre për dhuratat e festivalit për karamele me rostiçeri të Krishtlindjeve Kjo qese letre është bërë posaçërisht për Krishtlindje dhe është një çantë dhuratë shumë e njohur. Bagsanta për dhurata vijnë në të gjitha madhësitë dhe modelet,...
letre arti qese letre ushqimesh me çokollate te larte

Çmimi i njësisë: 0.35USD

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

letre arti qese letre ushqimesh me çokollate te larte kjo është një qese letre e re e dizajnit, nga dy palë është shtypur ngjyra të ndryshme, është shumë e veçantë dhe shumëngjyrëshe, mund të përdoret për qese letre ushqimore, për shembull...
formë e veçantë e formës së kovës për qese letre për blerje

Çmimi i njësisë: 0.62USD

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

trajtë speciale e formës së kovës për qese letre për blerje Një çantë dhuratë shumë e veçantë, mund të përdoret si një çantë dhuratë shoqëruese, çanta rrobash, çanta dhuratë, etj. Ka mbi të harqe dhe doreza, sipërfaqja trajtohet me petëzim mat,...
Dhurata vizatimore vizatimore vizatimore Doraemon për fëmijë

Çmimi i njësisë: 0.32USD

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Emonanta e dhuratave Doraemon Baganta shumë e bukur dhuratë portative, e përshtatshme për fëmijë, më sipër mund të pikturohet me dorë, të shtypet. Karakteristika e kësaj qese dhurate është gjithashtu Një imazh vizatimor, vula është palosur, vula...
shitje e nxehtë qese letre për blerje të stilit të thjeshtë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

shitje e nxehtë qese letre për blerje të stilit të thjeshtë Kjo qese letre është përdorim për pazar, përdorim të jashtëm petëzim me shkëlqim, kështu që prekeni shumë mirë, logoja është ngjyra e zezë, dhe doreza shumë e gjatë, mund të vendosni...
Logo Customanta letre për promovimin e dhuratave me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logo Customanta letre për promovimin e dhuratave me porosi Qese letre për promovim , qese letre për paketim dhuratash, produkte paketimi me modelin tuaj.
Bagsanta letre për blerje dhuratash me shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Bagsanta prej letre për blerje të dhuratave të rrobave me shirit Qese letre pëlhure , qese letre për paketim dhuratash, produkte paketimi me modelin tuaj.
Bagsanta letre më të nxehta me dhurata me shirita

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta e letrës më të nxehtë me dhurata me shirita Dhuratë qese letre, qese letre për paketim dhuratash, produkte paketimi me modelin tuaj.
Baganta e hollë për dhurata letre me Dorezë shiriti

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta e hollë dhuratë letre me dorezë shiriti Dhuratë luksoze për dhurata letre , të shtypura me modelin dhe logon tuaj. Qese letre e hollë , çanta letre me shirita shiriti mund t’i bëjë produktet tuaja të duken më elegante. Ne e pranojmë qesen e...
Baganta luksoze për dhurata letre me dorezë plastike

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta luksoze për dhurata letre me dorezë plastike Dhuratë luksoze për dhurata letre , të shtypura me modelin dhe logon tuaj. Paper Paper Bag, mund t’i bëjë produktet tuaja të duken luksoze. Letër . Qese me dorezë të fortë plastike, mund të durojë...
Bagsanta luksoze prej letre martese me ambalazh logoje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre luksoze për martesë me ambalazh logoje Qese letre luksoze për martesë , qese letre për paketimin e dhuratave, paketim të produkteve me modelin tuaj.
Paketim qese letre luksoze për blerje letre me dorezë

Çmimi i njësisë: USD 0.56 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.56 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim qese letre luksoze për blerje letre me dorezë Një çantë klasike dore me ngjyra dhe modele të ndryshme, të cilat mund të shtypen me ngjyra të vetme ose të shumëfishta. Pjesa e dorezës është një litar i trashë, i cili është i fortë dhe nuk...
çantë bukuroshe dhurate lepuri për fëmijë ose vajza

Çmimi i njësisë: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

çantë bukuroshe dhurate lepuri për fëmijë ose vajza Cuteanta shumë e bukur e lepurushave, kjo çantë dhuratë është bërë me dorë. Shtypur me dizajn lepuri, me tel për transport të lehtë, kapacitet të madh, mund të paloset pa zënë hapësirë, mund të...
Karikaturë qese dhuratë qese mbushur qese dhuratë

Çmimi i njësisë: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Karikaturë qese dhuratë qese mbushur qese dhuratë Baganta shumë e bukur e dhuratave të mbajtura me dorë, e përshtatshme për fëmijë, më sipër mund të pikturohet. Kjo çantë dhuratë përmban një imazh vizatimor, me një vulë të palosshme, një re si vula,...
Karikaturë me dorë vizatim qese letre me model të zi

Çmimi i njësisë: USD 0.8 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.8 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Karikaturë me dorë vizatim qese letre me model të zi Shumë bukur një rrip portativ i dhuratave, përmes frymëzimit të modelit të pikturës së fëmijëve nga një çantë, përmes teknikës së vizatimit të dorës më afër fëmijëve, e përdorur për të mbajtur...

Kinë Qese dhurate letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë çanta të bukura dhuratë letre për ju. Bagsanta tona me dhurata letre me cilësi të lartë janë një paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në çanta tona dhuratë letre, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


Paper Gift BagPaper Gift BagProdukte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim