Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrës

Paketimi i letrës

Kategoritë e produkteve të Paketimi i letrës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Paketimi i letrës , furnizuesit Kutia e letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Paketimi i kutive të letrës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti paketimi të këndshme dhe luksoze për produktet paketim.Sipas letrës së paketimit të letrës, kutisë së letrës , kutisë së letrës kraft , kutisë së varjes, kutisë me dorezë, etj. Kompania jonë ka llojet e ndryshme të paketimit: paketimin e kutive të letrës, paketimin e kutive të kartonit, paketimin e tubit prej letre etj. cilësia janë paketim të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.
Anydo pyetje në kutitë tona të paketimit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.packaging boxwine packaging boxcosmetic packaging box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim