Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteEtiketë letre

Etiketë letre (Total 1 Products)

Kategoritë e produkteve të Etiketë letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, etiketë rrobash , furnizuesit etiketë këpucësh / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të etiketë libri R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Këpucët ovale të shtypura të shtypura etiketë me shirit

Çmimi i njësisë: 0.23USD

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Këpucët ovale të shtypura të shtypura etiketë me shirit Forma e etiketës së varur mund të personalizohet e shtypur sipas kërkesave të klientëve. Mund të jetë katror, ​​trekëndësh, poligon, letër mbivendosëse, etj., Trajtimi sipërfaqësor ka një larmi...

Kinë Etiketë letre furnizuesit

Këtu ju mund të gjeni produktet e lidhura në Etiketë letre, ne jemi prodhues profesional të etiketë rrobash,etiketë këpucësh,etiketë libri,,,. Ne u përqendruam në zhvillimin ndërkombëtar të produkteve të eksportit, prodhimit dhe shitjes. Ne kemi përmirësuar proceset e kontrollit të cilësisë të Etiketë letre për të siguruar çdo produkt të kualifikuar të eksportit.
Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve në Etiketë letre, ju lutemi klikoni detajet e produktit për të parë parametrat, modelet, fotografitë, çmimet dhe informacione të tjera rreth etiketë rrobash,etiketë këpucësh,etiketë libri,,,.
Çfarëdo që ju jeni një grup ose individ, ne do të bëjmë çmos për t'ju dhënë një mesazh të saktë dhe të plotë rreth Etiketë letre!

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta