Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteLetër letreEtiketë letre

Etiketë letre (Total 33 Products)

Kategoritë e produkteve të Etiketë letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Etiketë letre , furnizuesit Shtypje me shirit letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Etiketë letre me gome R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Hangtag letre produkti e personalizuar me logon e personalizuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Hangtag letre produkti e personalizuar me logon e personalizuar Gazeta Produkti hangtag është bërë nga kartat e bardha, kartat fanitike dhe kartat e zeza etj me dizajnin e klientit. Hangtag letre e personalizuar mund të jenë logoja me porosi, ngjyra...
Etiketa letre varëse garancash me ngjyra të zeza

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Etiketa letre varëse garancash me ngjyra të zeza Lloji i letrës hangtag është bërë prej letre arti ose letër kraft me modelin e klientit. Materiale letre varëse rrobash mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Kjo etiketë letre veshje...
Etiketa Etiketash Veshjesh Tag çanta me Logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Etiketa Etiketash Veshjesh Tag çanta me Logo Etiketë letre me materiale të letrës me cilësi të lartë me grommet. Etiketa e varur është luksoze e shtypur me logon UV. Do t’i bëjë produktet tuaja shumë të bukura dhe elegante. Ashtë një etiketë e mirë...
Etiketa e rrobave të ricikluara Hang Tag për Jeans

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Etiketa e rrobave të ricikluara Hang Tag për Jeans Material premium letre dhe etiketë letre e shtypur. Mund të përdoret për xhinse, këmisha, xhaketa, triko, këpucë, çorape dhe industri të tjera. Ne mund të bëjmë logon e letrës, emboss, deboss ose UV...
Letër rrobash të ricikluar me rroba të palosura Tag Tag

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Letër rrobash të ricikluar me rroba të palosura Tag Tag Etiketa e varur me palosje të zezë është shtypur me logon ari, shtypja me porosi me logon tuaj të markës është e mundur. Materiali dhe boja që kemi përdorur është e riciklueshme dhe...
Etiketa letre me këmisha të veshjeve me porosi Hang Tag

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Etiketa letre me këmisha të veshjeve me porosi Hang Tag Materiali për etiketën e veshjeve është letër arti e veshur me C1S ose C2S, shtypja e njërës anë ose të dyja palët është e mundur. Materiali dhe boja që kemi përdorur është ricikluese dhe...
Këpucët ovale të shtypura të shtypura etiketë me shirit

Çmimi i njësisë: USD 0.23 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.23 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Këpucët ovale të shtypura të shtypura etiketë me shirit Forma e etiketës së varur mund të personalizohet e shtypur sipas kërkesave të klientëve. Mund të jetë katror, ​​trekëndësh, poligon, letër mbivendosëse, etj., Trajtimi sipërfaqësor ka një larmi...
Etiketa Etiketë letre këmishash me këmisha të vogla të shtypura

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Etiketa Etiketë letre këmishash me këmisha të vogla të shtypura Shtypje e zezë eko-miqësore me etiketë UV me letër UV vend. Sipërfaqe e lëmuar me petëzim mat dhe logo të shtypur me porosi. Urdhri OEM është i mirëseardhur. Ne ofrojmë çmimin e...
Letër riciklimi me varg letre të varur Tag për vathë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Letër riciklimi me varg letre të varur Tag për vathë Hot shitje etiketë letër me porosi me dizajn. Shtë një etiketë e vogël për argjendari, vathë, gjerdan, byzylyk etj. Sipërfaqja me shkëlqim ose mat është e pranueshme. Logoja dhe madhësia e...
Etiketa të rrobave të personalizuara të rrobave të personalizuara me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Etiketa të rrobave të personalizuara të rrobave të personalizuara me cilësi të lartë Veshjet me letra varen me vrimë, madhësi dhe dizajn të përshtatur, plot me tiparet tuaja. Printime të zbukuruara me etiketa, rrobat varen me vrimë, dizajn të...
Letra e veshjeve varet me lehtësi etiketimin embossing

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Letra e veshjeve varet me lehtësi etiketimin embossing Kjo etiketë veshjesh miraton stilin e ngulitur, ju mund të rregulloni modelin e embossed që dëshironi, dizajni i lidhjes gjithashtu mund të ndryshohet sipas nevojave tuaja, ka një litar...
Rrotullim i rrobave të rrobave të zarfave me copë plastike

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Rrotullim i rrobave të rrobave të zarfave me copë plastike etiketa e zarfit është bërë prej letre arti 250gsm, është hangtag i formës së zarfit për të paketuar butonin e veshjeve, e bëri me porosi logon dhe ngjyrën e kompanisë suaj, sipas dizajnit...
Letër e modës Kraft Shtypur etiketë për rroba

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Letër e modës Kraft Shtypur etiketë për rroba Tag Paper Kraft, material letre me cilësi të lartë dhe dizajn të mirë, duket luksoz dhe i zbukuruar. Etiketë letre me porosi, me logon dhe madhësinë e shtypur, bëni atë që ju nevojitet. Etiketë e shtypur...
Letër var letre me String for Jean

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Letër me porosi Hangtag me String për Jean Etiketë varëse letre me porosi, letër e mirë me shkallë të lartë dhe shtypje me cilësi të lartë, bëhet një etiketë e mahnitshme. Letër Jean Hang etiketë, varni etiketën për xhin me logon tuaj, më tërheqëse,...
Letër xhinse me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Letër xhinse me cilësi të lartë Jeans Paper Hang Tag e bërë nga letra e zbukuruar me ngjyra krem ​​e cila trashësi letre 350 gsm-800gsm sipas madhësisë së Jeans Tag dhe preferoni; Ky lloj i Jeans Cilësia Tag logo të thjeshtë dhe kompensim të...
Etiketë etiketë letre me veshje luksoze të dizajnit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Etiketë etiketë letre me veshje luksoze të dizajnit Veshje luksoze Tag sfond me ngjyrë të bardhë me dizajn personal dhe vulosje logo log ari; Etiketa dhe Tag bërë nga letra të trashë 250gsm-1200gsm bazë në atë që ju preferoni; Formë e veçantë lule...
Etiketa të veshjeve të rrobave të letrës me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Etiketa të veshjeve të rrobave të letrës me cilësi të lartë Veshjet varen me etiketa, madhësi dhe dizajn të përshtatur, plot me tiparin tuaj. Letër shkrimesh me etiketa të shtypura, rrobat varen me vrimë, dizajn special, asnjëherë jashtë stilit të...
Letër me cilësi të lartë të varur etiketë për veshje

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Letër me cilësi të lartë të varur etiketë për veshje Etiketë me cilësi të lartë varet me vrimë, madhësi dhe dizajn të përshtatur, plot karakteristika juaj. Printim me cilësi të lartë të letrave me etiketa letre, rrobat varen me vrimë, dizajn...
Letër veshje me cilësi të lartë me porosi tag

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Letër veshje me cilësi të lartë me porosi tag Etiketë veshjesh të personalizuara me vrimë, madhësi dhe dizajn të përshtatur, plot me tiparin tuaj. Printime të zbukuruara me etiketa, rrobat varen me vrimë, dizajn special, asnjëherë jashtë stilit të...
Etiketa varëse letre promovuese

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Etiketa varëse letre promovuese Etiketa promovuese të letrës me vrimë, madhësi dhe dizajn të përshtatur, plot me veçoritë tuaja. Shtypja e rrobave të varur nga etiketat, rrobat varen me vrimë, dizajn special, asnjëherë jashtë stilit të og. Letra të...
Letër popullore me gjerdan letre Tag me vathë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Letër popullore me gjerdan letre Tag me vathë Etiketa vathësh popullore me vrimë, madhësi dhe dizajn të përshtatur, plot me tiparin tuaj. Letër gjerdan Shtypje etiketë, rrobat varen me vrimë, dizajn të veçantë, kurrë jashtë stilit og. Tag bizhuteri...

Kinë Etiketë letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë etiketë të këndshme dhe luksoze të shtypjes . si tag var, etiketat e rrobave, etiketat e dhuratave, etiketat udhëzuese, etiketat e bizhuterive, etj. etiketa letre jonë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në etiketën tonë në letër, mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.paper tagjewelry tagclothes tagProdukte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim