Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e stilolapsit

Kutia e stilolapsit (Total 20 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e stilolapsit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e stilolapsit , furnizuesit Kuti stilolapsi ovale / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti stilolapsi drejtkëndëshe R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Një kuti paketimi stilolapsi të vendosur me tabaka të veçantë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Një kuti paketimi stilolapsi të vendosur me tabaka të veçantë Kutia e stilolapsit me çantë stilolapsi është bërë nga letra të veçantë dhe letra kartoni, me futje të veçantë shkumë. Kutia e paketimit të letrës me stilolaps mund të jetë logo, ngjyra...
Kuti luksoze me kuti letre të zeza luksoze

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre luksoze të zeza luksoze Kuti me stilolapsa Kuti letre bosh me porosi kuti letre me letra të zeza luksoze për paketim stilolapsi. Dizajn luksoz i kutisë së stilolapsit për paketim të vetëm ose dy stilolapsa. Stili special i kutisë së...
kuti dhuratë paketimi stilolaps me sfungjer dhe vulosje

Çmimi i njësisë: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti dhuratë paketimi stilolaps me sfungjer dhe vulosje Një kuti stilolapsi shumë klasike, me stil të thjeshtë duket atmosferë. Ka pesë ngjyra që klientët të zgjedhin, kutia e stilolapsit pa stilolaps me sfungjer dhe shirit, pozicion më i mirë i...
Kuti dhuratë në formë libri për paketim stilolapsi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë në formë libri për paketim stilolapsi Kuti paketimi rigidpen , me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë për logon ose modelin tuaj. Kuti stilolapsi në formë libri, kuti kartoni të ngurtë të bërë në stile luksoze në formë libri me...
Paketimi i kutive të zeza për një stilolaps

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutive të zeza për një stilolaps Kjo është një kuti e llojit sirtar për paketimin e stilolapsit . Kjo paketim me kuti të zezë është një paketë e veçantë e krijuar për stilolapsa dhe stilolapsa të nivelit të lartë. Kutia duket shumë...
Kadife shkumë prej letre prej lëkure brenda kutisë me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kadife shkumë prej letre prej lëkure brenda kutisë me kapak Kjo është një kuti stilolapsi, futja është shkumë me kadife, Ne i lidhëm stilolapsat me shirita, kutia është e përbërë nga kapaku dhe baza. Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar në...
Kuti dhuratë paketimi me një stilolaps me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë paketimi me një stilolaps me kapak Kutia e paketimit të stilolapsit prej letre arti të veshur dhe kartoni 2 mm gri me kapak dhe kuti baze ; Kutia e dhuratave për paketim me futje sfungjeri prej kadifeje kapaku për paketim dhe ekran të...
Kuti letre me një stilolaps me ngjyra të arta

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti letre me një stilolaps me ngjyra të arta Kuti stilolaps me ngjyra ari të bëra me letër arti të veshur dhe shtypje prej 2 mm griboard kompensuar ngjyrën e artë PMS ; Kutitë e letrës stilolaps futni sfungjer kadifeje për paketim dhe ekran të...
Pen Box Box Ngjyra e Zezë me kapak të prerë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Pen Box Box Ngjyra e Zezë me Thumb Die Cut Lid Ngjyra e zezë e kutisë së stilolapsit prej letre të zezë të zbukuruar me material të zezë dhe material prej 2 mm prej kartoni, stili i kutisë së kartonit është kapaku dhe stili bazë i kutisë ; Kutia e...
Kuti dhuratë me një stilolaps luksoz të vetëm

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë me një stilolaps luksoz të vetëm Kuti dhuratë stilolapsi Luxuey e bërë prej letre arti të zbukuruar dhe material prej 2 mm gri ; Kadifeja e vetme p kuti fut një model luksoz të modelit llambë dhe të ngushtë elastike për paketim dhe...
Kuti stilolaps luksoze magnetike e shtypur

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti stilolaps luksoze magnetike e shtypur Kutia e stilolapsit luksoz të shtypur është letër me ngjyra të verdhë arti, madeshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, me ngjyrën e verdhë të shtypur logoja e bardhë, çdo gjë duket perfekte! gjithçka...
Kutia e paketimit të stilolapsit të palosshëm

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e paketimit të stilolapsit të palosshëm Kutitë e paketimit të stilolapsit prej letre arti të veshur 250-400gsm ; Paketimi i stilit të palosshëm me stil të palosshëm për sirtarin e kutive që mund të jetë pako e sheshtë për t’u dërguar ....
Kuti letre për dhurata të lira

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti letre për dhurata të lira Kuti stilolapsi të lirë të bërë nga një material i lirë prej letre të bardhë prej 250-400gsm ; Paketimit kuti për stilolaps me ose pa të projektimit me porosi dhe logo .Të Bardhë kuti stilolaps të dyfishtë plug stil...
Kutitë ekzekutive të Rrotave të Bardhë Ekzekutive

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutitë ekzekutive të Rrotave të Bardhë Ekzekutive Kuti stilolapsi të zi të bëra prej letre të zezë të zbukuruar me material të zezë dhe material prej 2 mm griboard që stili i kutisë së kartonit është rrëshqitje e sirtarit ; Struktura e kutive të...
Kuti me një stilolaps të zi të mbyllur me magnet

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti me një stilolaps të zi të mbyllur me magnet Kuti stilolapsi magnet i bërë nga letra e zezë e zbukuruar me material të zezë dhe material prej 2 mm gri, i cili stil kutie kartoni me mbyllje të kapakut të magnetit ; Kutia e penës së zezë me futje...
Futje luksoze Shell Pen luksoze Fut

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Futje luksoze Shell Pen luksoze Fut Kuti stilolaps luksoze të bëra prej letre arti të zbukuruara dhe materiale prej 2 mm gri ; Kuti dhuratë për paketimin e një stilolapsi me material kadife në pjesën e sipërme dhe të poshtme. Shirit fjongo ose...
Shtypje me kuti stilolapsi me dritare të qartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypje me kuti stilolapsi me dritare të qartë Kuti me stilolaps të zezë të varur, letër të zezë me cilësi të jashtme, të bardhë brenda me shkumë të bardhë EVA për të mbajtur stilolaps, dritarja mund të shfaqë një stilolaps për ju. trashësia e...
Kuti kartoni luksoze stilolapsi me mbyllje të magnetit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti kartoni luksoze stilolapsi me mbyllje të magnetit Kuti stilolaps luksoze , me shtypje cilësore të kompensuar për logon ose modelin tuaj Kuti stilolapsi kartoni, kuti kartoni të ngurtë të bërë në stile kuti në formë libri me mbyllje të magnetit...
kuti dhuratë paketimi kartoni kartoni me shkumë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti dhuratë paketimi kartoni kartoni me shkumë Kutia e paketimit të stilolapsit të ngurtë, me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë për logon ose modelin tuaj Kuti kartoni stilolapsi, kuti kartoni të ngurtë të bërë në kapak dhe bazë për...
Kuti paketimi dhuratë letër stilolapsi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi dhuratë letër stilolapsi Kutia e paketimit të stilolapsit të ngurtë, me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë për logon ose modelin tuaj Kuti letre me stilolaps, kuti kartoni të ngurtë të bërë në kapak dhe bazë, stile kuti në formë...

Kinë Kutia e stilolapsit furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti stilolapsa të këndshme dhe luksoze për stilolaps paketim.Sikurse kutia e palosshme, kutia e kartonit me kapak, kutia e rrumbullakët, etj. Kutitë e stilolapsit tonë me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.
Anydo pyetje në kutitë tona stilolaps, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.pen boxpen box with lidfolding pen box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim