Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti parfumesh

Kuti parfumesh (Total 31 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti parfumesh , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti parfumesh , furnizuesit Kuti parfumesh letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Paketimi i parfumeve të parfumeve R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti parfum kartoni të zi 30ml me futje shkumë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti parfum kartoni të zi 30ml me futje shkumë Kutia e parfumeve Custom katror është letra me ngjyra të zeza me sfond të zi, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, logoja e personalizuar e shtypur me ngjyra të zeza, gjithçka duket e...
Kuti parfum argjendi katror personal me shkumë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti parfum argjendi katror personal me shkumë Kutia e parfumeve Custom katror është ngjyra arti me sfond gri, është e bërë me karton 1.5 mm të arritur, me ngjyra gri të shtypura ndeshje të personalizuar me logo, Gjithçka duket perfekte! gjithçka...
Paketimi i kutive të dhuratave të naftës me aromë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kutive të dhuratave të naftës me aromë Paketimi i kutive të dhuratave të aromave të naftës është letër arti me ngjyra të sfondit të marinës, madeshtë bërë me karton 1.5 mm të arritur, me ngjyra të marinës, të shtypura ndeshje me logo të...
Kuti dhuratë e artë e bardhë e thjeshtë me logo argjendi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë e artë e bardhë e thjeshtë me logo argjendi Dimensioni i kutisë në formë drejtkëndëshi është 15.4x7.4x5cm. Krijuar me porosi dhuratat e letrës së bardhë me kuti të tërë me logon argjendi dhe shtypjen e teksteve. Kutia e mbylljes...
Kuti parfumesh luksoze të rrumbullakëta me kapak

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti parfumesh luksoze të rrumbullakëta me kapak Isshtë shtypja CMYK bazuar në letër të bardhë? Qoftë të keni "ngjyrë të veçantë" të veçantë të bardhë, dhe atë bojë që nuk përdor të bardhë, mos e dini miku mos gaboni. Faleminderit. Lërini...
Kuti Paketimi Dhurate Luksoze e Zezë dhe Arë Luksoze

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti Paketimi Dhurate Luksoze e Zezë dhe Arë Kutia e paketimit të parfumeve është bërë prej kartoni të trashë dhe të mbështjellë me letër të lëmuar. Ne mund të bëjmë madhësinë dhe ngjyrën e përshtatur, si dhe të shtypim logon tuaj të markës në kuti....
Kuti luksoze me porosi luksoze për produkte industriale

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti luksoze me porosi luksoze për produkte industriale Kuti e bardhë luksoze e bërë prej kartoni të fortë dhe letër të veshur, ka futur EVA për të mbajtur produktet. Kjo lloj kutie e bardhë ustom mund të përdoret për kuti parfumesh, kuti celuloni...
Kutia e paketimit të dhuratave të bardha me shirit të zi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e paketimit të dhuratave të bardha me shirit të zi Kutia e paketimit të dhuratave të bardha është dëshirë për veshje, rroba, celular dhe dhurata etj. Kjo kuti dhuratë në formë libri është bërë nga kartoni dhe letra arti me mbyllje të shiritit...
Kuti e vështirë dhuratë kartoni me magnet dhe shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e vështirë dhuratë kartoni me magnet dhe shirit Ky lloj kutie letre me magnet është prej kartoni të fortë, është luksoze, e vështirë dhe e qëndrueshme. Kutia e dhuratave me mbyllje të shiritit është dekorative për kutinë. Kutia e dhuratave të...
Kuti për dhurata speciale të zeza me shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për dhurata speciale të zeza me shirit Kjo kuti speciale paketimi duket si një çantë dhurate, ajo mund të emërohet çanta ose kuti. Ka shumë lloje letrash dhe shiritash për zgjedhjen tuaj, të tilla si letra fanicionale me ngjyra të zeza, të...
kuti dhurate me porosi me shkumë për vaj esencial

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti vaji esencial me porosi me shkumë për vaj esencial kutia e naftës thelbësore cusotm është ngjyra jeshile me petëzim mat, shkop kartoni 2 mm, shkumë të bardhë me kadife të bardhë si fut. kur të hapni Kutinë, do të shikoni vajin esencial të...
Paketimi i kutive të parfumeve me ngjyra rozë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i kutive të parfumeve me ngjyra rozë Kuti parfumesh me ngjyre roze e bërë nga letra arti e veshur për paketimin e shisheve me parfum ; Paketimi i kutive të parfumeve me sfond ngjyre rozë me logon e stampuar me fletë metalike të artë dhe...
Paketim letre paketimi parfumesh me logo të artë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketim letre paketimi parfumesh me logo të artë Paketimi i letrës prej letre të bërë nga letra arti të veshura dhe kartoni 2 mm për mbajtjen e shisheve të parfumeve ; Paketimi i parfumeve me sfond ngjyre me cokollate me login dhe dizajnin e letres...
Kuti parfumesh me letër kafe Kraft me futje shkumë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti parfumesh me letër kafe Kraft me futje shkumë Kuti parfumesh letre Kraft e bërë nga letra kraft kafe e pjekur dhe kartoni prej 2 mm si mur kuti, brenda me futje shkumë të zezë për mbajtjen e shisheve të parfumeve ; Kuti me parfum kafe me sfond...
Kuti dhuratë parfumesh me letra të zeza

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë parfumesh me letra të zeza Kuti parfumesh me magnet të bëra me letër të zezë të zbukuruar mat dhe kartoni gri 2 mm si mur, brenda me shkumë të zezë për mbajtjen e shisheve të parfumeve ; Kuti e parfumesh me letra të zeza me ngjyrosje të...
Kutia e dhuratave të sirtarit të zi për shishen e parfumeve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e dhuratave të sirtarit të zi për shishen e parfumeve Kutia e dhuratave për shishe parfumi është letër me ngjyra të zeza me sfond të zi, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, logoja e personalizuar e shtypur me ngjyra të zeza,...
Kuti dhuratë për shpërndarës kallamish luksoze me hark me shirit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e dhuratave për shpërndarës kallamishte luksoze me hark me shirita në kapak Kutia e shpërndarësit kallamishte është ngjyra e sfondit të vizatimit të shtypur, madeshtë bërë nga kartoni prej 1.5 mm të arritur, ngjyrosja e vizatimit të shtypur...
Kuti luksoze e ngurtë e shpërndarjes së letrës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e rrumbullakët tub PVC plastike me kapak letre të fortë Kutia luksoze e difuserit të letrës është modeli i leopardit i shtypur, It'sshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, Leopard i shtypur ndeshja me llambë fletë ari vulosje, Gjithçka...
Shtypje kuti parfumesh të zi me shkumë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypje kuti parfumesh të zi me shkumë Kutia e parfumit është shtypur me ngjyrën e zezë, vulosja e letrës së artë me logon, brenda është e mbështjellur letra e zezë, e gjithë kutia duket shumë fisnike dhe elegante, mundemi sipas modelit tuaj sipas...
Kuti dhuratë parfum kartoni luksoz

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e dhuratave me parfum kartoni luksoz Kutia e parfumeve me karton të Bardhë është për parfum, jashtë parfumit është me ngjyrë të zezë, e trashë është 2 mm, shtresa është shkumë EVA, nëse doni modelin tuaj, ju mirëpresim të më kontaktoni!...
Kutia e paketimit të qirinjve të stilit të ri

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të qirinjve të stilit të ri kuti qiri, cilësi të lartë, madhësi të ndryshme me përfundime të ndryshme. kuti qirinjsh letre arti, kuti paketimi qirinjsh në stilin e ri në vitin 2018. kuti qiri luksoze pu kuti është madhësia dhe...

Kinë Kuti parfumesh furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti parfumesh të këndshme dhe luksoze për parfum paketim. Ashtu si kutia e parfumeve të palosshme, kutia e kartonit me kapak dhe dorezë, etj. Kutitë e parfumeve me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të parfumeve, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


perfume eboxfolding perfume boxreverse tuck box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta