Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti parfumesh

Kuti parfumesh (Total 43 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti parfumesh , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti parfumesh , furnizuesit Kuti parfumesh letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Paketimi i parfumeve të parfumeve R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kutia Rrëshqitëse e Sirtarit të Paketës së Parfumit të Kutisë Kozmetike

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia Rrëshqitëse e Sirtarit të Paketës së Parfumit të Kutisë Kozmetike Paketimi i Dhuratave të Letrës Luksoze Kuti Kujdesi Kozmetik për Lëkurën e Zgjedhjeve Sirtari i Paketës së Parfumeve Rrëshqiti Kutinë
Kuti kozmetike prej letre kuti paketimi shishe të lëngshme parfumi

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kozmetike prej letre kuti paketimi shishe të lëngshme parfumi sa ngjyra e bukur kuti luksoze me kapak magnetik, ju mund të vendosni shishe pikatore të vendosura brenda, ohh po, pjesa e brendshme me shkumë të zi për t'iu përshtatur...
Kuti e zezë e rrumbullakët e zbrazët e zbrazët e kallamit për përhapësin e kallamishtes

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e zezë e rrumbullakët e zbrazët e zbrazët e kallamit për përhapësin e kallamishtes Cilindri Box është shumë i mirë për të mbrojtur difuzorin e kallamit të qelqit, ngjyrë të zezë me letër argjendi ose bojë të bardhë për të shtypur logon, është...
Kuti letre më e lartë dhe e bazuar për kujdesin e flokëve

Çmimi i njësisë: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre kryesore dhe e bazuar për paketimin thelbësor të Kujdesit për Flokët Një kuti e thjeshtë me një kartë të zezë në sipërfaqe dhe fletë ari përfundojnë. Printimi dhe logoja janë shumë të qarta. Ajo ka një sfungjer të integruar brenda për...
Kutia e letrës me parfum të fundit me mat të zi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre me parfume me dhurata te fundit te zeza Kutia e dhuratave të parfumeve të modelit më të ri, të mos jetë sheshi më parë, ajo që përdorni këtë herë është forma drejtkëndëshe, modeli i kutisë është kuti e lartë dhe e bazuar, materiali është...
Kuti dhuratë për paketim parfumesh me letra të rrumbullakëta

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 3000000 per month

Kuti dhuratë për paketimin e parfumave me tub të rrumbullakët letre kuti letre parfumesh , me shtypje me cilësi të lartë, ngjyra CMYK ose pantone është për opsionin tuaj Kuti luksoze me parfum luksoz , kuti kartoni të ngurtë do të mbrojnë mirë gotën...
Paketimi i kutive me dhurata luksoze

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kutive me dhurata luksoze ky është stili i kutisë së sipërme dhe të poshtme, dhe fundi me murin e brendshëm prej ari, kutia e tërë duket shumë luksoze, shtypja blu për të përputhet me fletë ari, dhe logoja është e gjitha në kapak me efekt...
Kuti letre me porosi Shtypi kuti parfumesh lëkure të bardha

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre me porosi Shtypi kuti parfumesh lëkure të bardha Rregulloni kutinë e dhuratave të letrës me futje plastike prej kadifeje për paketimin e shisheve me parfum; Kutia e parfumeve e bërë nga letra me cilësi të bardhë prej lëkure dhe tabela...
Kuti e vështirë dhuratë kartoni me magnet dhe shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e vështirë dhuratë kartoni me magnet dhe shirit Ky lloj kutie letre me magnet është bërë prej kartoni të fortë, është luksoze, e vështirë dhe e qëndrueshme. Kutia e dhuratave me mbyllje të shiritit është dekorative për kutinë. Kutia e dhuratave...
Paketimi i paketave me difuze te vogla me kuti parfumesh me kuti dhurate

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i paketave me difuze te vogla me kuti parfumesh me kuti dhurate nga jashtë kësaj kutie parfumesh si një kuti dhuratë, kapak me cilësi të kuqe me shirit fjongo në majë, brenda mund të vendosni produkte dhuratë, arush, parfum, xhevahir etj,...
Kuti letre per parfum dhurate me kapak fjongo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre per parfum dhurate me kapak fjongo Kjo është një kuti e hollë e parfumeve, nën sfondin misterioz vjollcë, ajo gjithashtu është shtypur në sipërfaqe me një ndezje të shkëlqyeshme, gjë që bën që e gjithë kutia të duket më e përparuar. Ne...
Pako letre prej letre për pako për vajra esencialë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutitë e letrës së paketimit të paketave të logove të arta për paketimin e vajrave thelbësorë Me porosi bëri kuti letre me dyer të hapura të stilit special për paketimin e vajrave thelbësorë. Kuti për shtypjen e paketave të vajrave esencialë me...
Paketim dhurate paketimi letre me letra te zeza

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim dhurate paketimi letre me letra te zeza Kuti me dhurata të bëra me porosi me letra të zeza të bëra me porosi me logon argjendi Kuti për dhurata letre parfumesh me futje të bardhë shkumë EVA për paketimin e shisheve. Dimensioni i kutisë së...
Parfum i dyfishtë / kuti vere me dizajn personal

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Parfum i dyfishtë / kuti vere me dizajn personal Një kuti palosëse shumë klasike dhe tradicionale, është një dizajn me dyer, duket më e përparuar, përmasat e mëdha mund të përdoren për të mbajtur verë, përmasat e vogla mund të përdoren për të...
Kuti për dhurata speciale të zeza me shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për dhurata speciale të zeza me shirit Kjo kuti speciale paketimi duket si një çantë dhurate, ajo mund të emërohet çanta ose kuti. Ka shumë lloje letrash dhe shiritash për zgjedhjen tuaj, të tilla si letra fanicionale me ngjyra të zeza, të...
Kuti parfum kartoni të zi 30ml me futje shkumë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti parfum kartoni të zi 30ml me futje shkumë Kutia e parfumeve Custom katror është letër me ngjyra të zeza me sfond të zi, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, logoja e personalizuar e shtypur me ngjyra të zeza, Gjithçka duket...
Kutia e paketimit të dhuratave të bardha me shirit të zi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e paketimit të dhuratave të bardha me shirit të zi Kutia e paketimit të dhuratave të bardha është dëshirë për veshje, rroba, celular dhe dhurata etj. Kjo kuti dhuratë në formë libri është bërë nga kartoni dhe letra arti me mbyllje të shiritit...
Kuti vaji esencial i difuzionit të makinës 10ml me saten

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti vaji esencial i difuzionit të makinës 10ml me saten Makinat e sotme kanë një shishe përhapës vaji esencial, i cili përdoret për të rifreskuar dhe zbutur nervat .Prandaj aq më shumë dyqane po kërkojnë një kuti të bukur për të treguar se çfarë...
Kuti parfumesh luksoze të rrumbullakëta me kapak

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti parfumesh luksoze të rrumbullakëta me kapak Isshtë shtypja CMYK bazuar në letër të bardhë? Qoftë të keni "ngjyrë të veçantë" të veçantë të bardhë, dhe atë bojë që nuk përdor të bardhë, mos e dini miku mos gaboni. Faleminderit. Lërini...
Paketim Luksoze Paketimi Luksoze Argjendi Box

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi Luksoze për Paketat e Dhuratave Argjendi me Pako Dimensioni i kutisë së letrës së parfumeve argjendi është 10.8x8.5x12.5cm. Kuti me dhurata të bëra me porosi letre argjendi luksoze me logo logjike; Kuti parfumesh letre me shkumë të zezë fut...
Kuti parfum argjendi katror personal me shkumë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti parfum argjendi katror personal me shkumë Kutia e parfumeve Custom katror është ngjyra arti me sfond gri, është e bërë me karton 1.5 mm të arritur, me ngjyra gri të shtypura ndeshje të personalizuar me logo, Gjithçka duket perfekte! gjithçka...

Kinë Kuti parfumesh furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti parfumesh të këndshme dhe luksoze për parfum paketim. Ashtu si kutia e parfumeve të palosshme, kutia e kartonit me kapak dhe dorezë, etj. Kutitë e parfumeve me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të parfumeve, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


perfume eboxfolding perfume boxreverse tuck box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim