Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKutia e jastëkut

Kutia e jastëkut (Total 33 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e jastëkut , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e jastëkut , furnizuesit Kutia e shtypur jastëk / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti jastëk PVC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti jastëku dhuratë për paketimin e Cookies Cute

Çmimi i njësisë: USD 0.68 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.68 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëku dhuratë për paketimin e Cookies Cute Kutia e jastëkut përdor letër të veshur, jashtë është shtypur me ngjyra të plota, ju mund të vendosni karamele, biskota dhe të tjera në kuti Bashkëpunimet e produkteve të letrës LiYang., LTD., Të...
Paketim me kuti jastëk me shkëlqim me pako për paketimin e dhuratave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim me kuti jastëk me shkëlqim me pako për paketimin e dhuratave Kuti jastëk me shkëlqim e bërë nga letra arti. Isshtë shtypja me ngjyra CMYK. Kutia e jastëkëve për dhuratën e Krishtlindjes mund të jetë madhësia, ngjyra. Sipërfaqja e përfunduar...
Logo me porosi të shtypura kuti dhuratë me kuti jastëk me shkëlqim

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logo me porosi të shtypura kuti dhuratë me kuti jastëk me shkëlqim Kutia e jastëkut është madhësia e kutisë së jastëkut dhe përdoret për bizhuteri, të cilat mund të transportohen nga nëna dhe vajza të vogla. Materiali është 300gsm, formë jastëku,...
80lb pazar çanta letre bizhuteri artizanale letre

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

80lb pazar çanta letre bizhuteri artizanale letre Papershtë letër gri me cilësi gri e bërë nga qese letre, përdoret për bizhuteri, pazar, dizajn të thjeshtë me logon fletë argjendi, ngjyra gri është klasike përgjithmonë, litari është fund plastik,...
Kuti jastëk jastëk për logo të personalizuar për të brendshme

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëk jastëk për logo të personalizuar për të brendshme Kuti jastëk jastëk për të brendshme, të bëra prej letre arti. Kutia e jastëkut mund të jetë madhësia, ngjyra, logo. Sipërfaqja e përfunduar do të jetë UV me shkëlqim ose shkëlqim, ose me...
Kuti jastëk skaf për letër të zezë për paketim skraf

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëk skaf për letër të zezë për paketim skraf Kutia e jastëkut Scraf është prej letre arti. Kutia e jastëkut mund të jetë madhësia, ngjyra, logo. Sipërfaqja e përfunduar do të jetë UV me shkëlqim ose me shkëlqim, etj. Ky është opsion i mirë...
Kuti prej letre paketimi për kuti jastëk Chirstmas

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti prej letre paketimi për kuti jastëk Chirstmas Kuti letre jastëk jastëk prej letre arti. Shtë shtypja me ngjyra CMYK. Kutia e jastëkëve për dhuratën e Krishtlindjes mund të jetë madhësia, ngjyra. Sipërfaqja e përfunduar do të jetë UV me shkëlqim...
Kutia e Paketimit të Dhuratave me Jastëkë bllokues të artë

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti për paketimin e dhuratave të jastëkut me bllokim ari Paketimi i kutisë së jastëkut, logoja e bllokimit të arit, shkëlqimi dhe moda . Kuti jastëk produkti, kuti jastëk paketimi produkti, kuti jastëk dhuratë. Paketimi i kutive të dhuratave...
Paketimi i kutive të dhuratave jastëk me dorezën e prerë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

kuti dhuratë jastëk me dorezë prerë vdes Kutia e dhuratave jastëk është bërë në letër arti 350gsm, kuti me stil të lehtë për paketimin e dhuratave Kuti bukuroshe jastëk me dorezë të prerë , doreza është mjaft e fortë për ju që të hiqni dhuratën...
Kuti për Paketimin e Rrobave Kutia e Dhuratave të Jastëkut të Jastëkut të Bardhë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i rrobave Kutia e dhuratave për jastëk të letrës së bardhë Kutia e jastëkëve për paketim të rrobave e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. dhuratë Kuti jastëk dhuratë Box bërë prej letre të bardhë...
Kuti jastëkësh të shtypura me ngjyra të shtypura me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëkësh të shtypura me ngjyra të shtypura me porosi për paketimin e flokëve Kuti jastëk e shtypur me porosi e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e dhuratave. Kuti jastëk i plotë me Ngjyra të Plota të bëra...
Paketimi me kuti jastëk për letra të kuqe të shtypjes me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi me kuti jastëk për letra të kuqe të shtypjes me porosi Paketimi i kutive të letrës me jastëk me cilësi të lartë për Krishtlindje Paketim Kuti jastëk prej letre të personalizuara për Krishtlindje me shtypje Kuti për Paketat e Dhuratave të...
Kutitë e zeza të paketimit me paruke të zgjatjes së flokëve

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutitë e zeza të paketimit me paruke të zgjatjes së flokëve Kjo është kuti jastëk për të paketuar zgjatjen e flokëve / parukë, është ngjyra e zezë me vulë argjendi ose fletë ari të stampuar, petëzim mat ose petëzim me shkëlqim ju mund të zgjidhni që...
Paketim bizhuteri paketim kuti jastëk paketimi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketim bizhuteri paketim kuti jastëk paketimi Kutia e jastëkut është madhësia e kutisë së jastëkut dhe përdoret për bizhuteri, të cilat mund të transportohen nga nëna dhe vajza të vogla. Materiali është 300gsm, formë jastëku, shtypni logon tuaj....
Kutia me jastëk me shkëlqim me shirita dhe shirita shiritash

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia me jastëk me shkëlqim me shirita dhe shirita shiritash Kuti jastëk Custom, kuti jastëk me shtypje të shkallës së mirë, stil i thjeshtë por duket luksoz. Kuti jastëk me dorezë, kuti me dorezë, e lehtë për tu transportuar, e mirë për blerje....
Kuti jastëkësh me paruke të zeza me shkëlqim me dorezë shiriti

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti jastëk e zezë jastëk letre me dorezë shirita për paruke kutitë e zeza jastëk është bërë prej letre arti 350gsm, është e paketuar një tufë wids, jashtë është petëzim me shkëlqim, me petë prej ari & embossed për logo, doreza e shiritit është...
Kuti jastëk për zgjatjen e flokëve të zezë me dorezë shiriti

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti jastëk për zgjatjen e flokëve të zezë me dorezë shiriti Kutia e zgjatjes së flokëve përdoret për paketimin e zgjatjes së flokëve, kutia e zgjatjes së flokëve është formë jastëkësh, forma e thjeshtë e jastëkut mund të kursejë kosto dhe të...
Kuti jastëkesh për paketim të rrobave për fëmijë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëkesh për paketim të rrobave për fëmijë Kuti jastëk personal me dorezë litari për paketimin e rrobave për fëmijë; Kuti jastëk paketimi rrobash të shtypura me porosi me fund me shkëlqim; Paketimi për modelin e kutisë së jastëkëve të rrobave...
Paketim unik i kutive të jastëkëve të letrës unike

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim unik i kutive të jastëkëve të letrës unike Paketimi i kutive të jastëkëve të cilat stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. paketim i tillë i kutisë Jastëk prej letre të bardhë të veshur me logo të...
Kutia e shtypur jastëk e shtypur i bërë kutitë e dhuratave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e shtypur jastëk e shtypur i bërë kutitë e dhuratave Kuti jastëk e shtypur me porosi e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. kuti të tilla dhuratë me porosi të bëra me letër të bardhë të veshur me logo...
Kuti me jastëk të shtypura me dhurata të bëra me porosi të bëra me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti me jastëk të shtypura me dhurata të bëra me porosi të bëra me porosi Kuti jastëk e shtypur me porosi e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. kuti jastëkësh të tilla dhurata të lira, të bëra me letër të...

Kinë Kutia e jastëkut furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti jastëk të këndshme dhe luksoze për produktet paketim. Ashtu si jastëk Box, kuti jastëk të shtypura, kuti jastëk PVC, kuti jastëk rrumbullakët, kuti jastëk jeshile, etj. Kutitë tona jastëk me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë e jastëkëve, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


pillow boxwedding pillow boxkraft pillow box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim