Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKutia e jastëkut

Kutia e jastëkut (Total 28 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e jastëkut , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e jastëkut , furnizuesit Kutia e shtypur jastëk / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti jastëk PVC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kutia me jastëk me shkëlqim me shirita dhe shirita shiritash

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia me jastëk me shkëlqim me shirita dhe shirita shiritash Kuti jastëk Custom, kuti jastëk me shtypje të shkallës së mirë, stil i thjeshtë por duket luksoz. Kuti jastëk me dorezë, kuti me dorezë, e lehtë për tu transportuar, e mirë për blerje....
Kuti jastëkësh me paruke të zeza me shkëlqim me dorezë shiriti

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti jastëk e zezë jastëk letre me dorezë shirita për paruke kutitë e zeza jastëk është bërë prej letre arti 350gsm, është e paketuar një tufë wids, jashtë është petëzim me shkëlqim, me petë prej ari & embossed për logo, doreza e shiritit është...
Kuti jastëk jastëk për logo të personalizuar për të brendshme

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëk jastëk për logo të personalizuar për të brendshme Kuti jastëk jastëk për të brendshme, të bëra prej letre arti. Kutia e jastëkut mund të jetë me madhësi, ngjyra, logo. Sipërfaqja e përfunduar do të jetë UV me shkëlqim ose me shkëlqim,...
Paketim me kuti jastëk me shkëlqim pako për paketimin e dhuratave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim me kuti jastëk me shkëlqim pako për paketimin e dhuratave Kuti jastëk me shkëlqim e bërë nga letra arti. Isshtë shtypja me ngjyra CMYK. Kutia e jastëkëve për dhuratën e Krishtlindjes mund të jetë madhësia, ngjyra. Sipërfaqja e përfunduar do...
Kuti jastëk skaf për letër të zezë për paketim skraf

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëk skaf për letër të zezë për paketim skraf Kutia e jastëkut Scraf është bërë prej letre arti. Kutia e jastëkut mund të jetë me madhësi, ngjyra, logo. Sipërfaqja e përfunduar do të jetë UV me shkëlqim ose me shkëlqim, etj. Ky është opsion i...
Kuti letre paketimi jastëk jastëk Chirstmas

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre paketimi jastëk jastëk Chirstmas Kuti letre jastëk jastëk prej letre arti. Isshtë shtypja me ngjyra CMYK. Kutia e jastëkëve për dhuratën e Krishtlindjes mund të jetë madhësia, ngjyra. Sipërfaqja e përfunduar do të jetë UV me shkëlqim ose...
Kuti jastëk për zgjatjen e flokëve të zezë me dorezë shiriti

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti jastëk për zgjatjen e flokëve të zezë me dorezë shiriti Kutia e zgjatjes së flokëve përdoret për paketimin e zgjatjes së flokëve, kutia e zgjatjes së flokëve është formë jastëkësh, forma e thjeshtë e jastëkut mund të kursejë kosto dhe të...
Kuti jastëkesh për paketim të rrobave për fëmijë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëkesh për paketim të rrobave për fëmijë Kuti jastëk personal me dorezë litari për paketimin e rrobave për fëmijë; Kuti jastëk paketimi rrobash të shtypura me porosi me fund me shkëlqim; Paketimi për modelin e kutisë së jastëkëve të rrobave...
Paketim unik i kutive të jastëkëve të letrës unike

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim unik i kutive të jastëkëve të letrës unike Paketimi i kutive të jastëkëve të cilat stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. paketim i tillë i kutisë Jastëk prej letre të bardhë të veshur me logo të...
Kutia e shtypur jastëk e shtypur i bërë kutitë e dhuratave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e shtypur jastëk e shtypur i bërë kutitë e dhuratave Kuti jastëk e shtypur me porosi e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. kuti të tilla dhuratë me porosi të bëra me letër të bardhë të veshur me logo...
Kuti me jastëk të shtypura me dhurata të bëra me porosi të bëra me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti me jastëk të shtypura me dhurata të bëra me porosi të bëra me porosi Kuti jastëk e shtypur me porosi e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. kuti jastëkësh të tilla dhurata të lira, të bëra me letër të...
Shtypje kuti paketimi jastëk kozmetike ose kuti jastëk

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypje kuti paketimi jastëk kozmetike ose kuti jastëk Shtypja kuti kozmetike e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. shtypje e tillë e kutisë Match bërë prej letre të bardhë të veshur me logo me porosi dhe...
Kuti jastëk e personalizuar për ekranin e paketimit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëk e personalizuar për ekranin e paketimit Kuti jastëkë e personalizuar për ekranin e paketimit e cila stil i lirë i formës së jastëkut të kutisë së letrës që përdoret për paketimin e rrobave. Kutia e tillë Jastëk Paketimi për Paketim të...
Paketat e kutive të jastëkëve të shtypura paketojnë kuti jastëk

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketat e kutive të jastëkëve të shtypura paketojnë kuti jastëk Kutitë e jastëkëve të personalizuar shtypin paketimin e kutive të jastëkëve, të cilat stili i lirë i jastëkut prej kuti letre, i stilit të përdorur për paketimin e rrobave. paketim i...
Kuti dhuratë për letra jastëk të thjeshtë me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë për letra jastëk të thjeshtë me porosi Kuti dhuratë e thjeshtë letre jastëk e bërë me porosi e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. dhuratë Kuti jastëk Kutia e dhuratave e bërë nga letër e...
Kuti për dhurata jastëk jastëk për paketim rrobash

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për dhurata jastëk jastëk për paketim rrobash Kutia e jastëkëve për paketim të rrobave e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. dhuratë Kuti jastëk Kutia e dhuratave e bërë nga letër e bardhë artë e...
Kuti jastëk të shtypura me ngjyra të shtypura me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëk të shtypura me ngjyra të shtypura me porosi Kuti jastëk e shtypur me porosi e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e dhuratave. Kuti jastëk i plotë me Ngjyra të Plota të bëra prej letre arti të veshur me...
Kuti jastëk jastëk letre me logon fletë ari

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti jastëk jastëk letre me logon fletë ari Kuti jastëk jastëk letre e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. kuti e tillë e bardhë jastëk prej letre e bardhë e artë e veshur me logo të personalizuar dhe...
Paketimi i paketave me kuti dhurate me jastëk të vogël me shkëlqim

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 3000000 per month

Paketimi i paketave me kuti dhurate me jastëk të vogël me shkëlqim Petëzimi me shkëlqim Kutia e vogël e jastëkëve është bërë në letër arti 350gsm, kuti me stil të thjeshtë për paketimin e dhuratave Kuti jastëk e bukur për paketimin e dhuratave me...
Kuti jastëk letre për dhurata të vogla me shkëlqim

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kuti jastëk letre për dhurata të vogla me shkëlqim Kutia e vogël e jastëkëve është bërë në letër arti 350gsm, kuti me stil të thjeshtë për paketimin e dhuratave Paketime bukuroshe jastëk jastëk për x, printime me ngjyra të plota, kompensuar me fund...
Kuti për paketimin e dhuratave të jastëkut me bllokim ari

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti për paketimin e dhuratave të jastëkut me bllokim ari Paketimi i kutisë së jastëkut, logoja e bllokimit të arit, shkëlqimi dhe moda . Kuti jastëk produkti, kuti jastëk paketimi produkti, kuti jastëk dhuratë. Paketimi i kutive të dhuratave...

Kinë Kutia e jastëkut furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti jastëk të këndshme dhe luksoze për produktet paketim. Ashtu si jastëk Box, kuti jastëk të shtypura, kuti jastëk PVC, kuti jastëk rrumbullakët, kuti jastëk jeshile, etj. Kutitë tona jastëk me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë e jastëkëve, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


pillow boxwedding pillow boxkraft pillow box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta