Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteLetër letreLetër letre e shtypur

Letër letre e shtypur (Total 17 Products)

Kategoritë e produkteve të Letër letre e shtypur , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Letër letre e shtypur , furnizuesit Karta Dhurate Letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kartë bizhuteri të shtypura R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Letër Kraft Faleminderit Letër Kraft me Logo

markë: Gënjeshtra

paketim: paketuar në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Letër Kraft Faleminderit Letër Kraft me Logo Kartelë letre e shtypur me porosi e bërë nga letër kafe kraft; letra përshëndetëse për shtypjen e kartës së letrës kraft; Faleminderit dizajn personal me logo. Faleminderit kartelë me porosi për produktet...
Vathët e varur me logo të shtypura me porosi shfaqin kartën e bizhuterive

Çmimi i njësisë: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: paketuar në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Vathët e varur me logo të shtypura me porosi shfaqin kartën e bizhuterive Një kartë vathë shumë krijuese me një sens të plotë të dizajnit. Materiali është karton i bardhë i importuar me dy shtresa për të përmirësuar strukturën, dhe trashësia është 1...
Printime me porosi Kartolina të bëra me dorë me zarfe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Printime me porosi Kartolina të bëra me dorë me zarfe Shtypja e trashë kartelave të Krishtlindjeve të trasha, trashësia e bërë është sipas kërkesës tuaj Për këtë kartelë biznesi, ne e bëmë logon në debossing , por logoja në vulosje / ngulitje /...
Letra për ftesë shtypjen e kartave me zarf

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Letra për ftesë shtypjen e kartave me zarf Karta e dhuratave me zarf mund të jetë desgin personal me logon tuaj dhe të sigurojë zarfin DIY. Ekzistojnë ngjyra të ndryshme të zarfit për t’iu përshtatur kartave. Duket e shkëlqyeshme dhe është një kartë...
kartë dhuratë e shtypur kartolina me ngjyra të reja

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kartë dhuratë e shtypur kartolina me ngjyra të reja Kartë dhurate për shtypjen e kartolinave duke e bërë importimin e letrës fananish, ngjyra do të jetë CMYK ose e personalizuar, madhësia është A6 ose e personalizuar. Mund të përdoret për kartën e...
Shtypje letre për dhurata për ditëlindje me zarf

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypje letre për dhurata për ditëlindje me zarf Karta e dhuratës së ditëlindjes mund të jetë desgin personal me logon tuaj dhe të sigurojë zarfin DIY. Ekzistojnë ngjyra të ndryshme të zarfit për t’iu përshtatur kartave. Duket e shkëlqyeshme dhe...
shtypje kartolinash me pamje personale me logon tuaj

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

shtypje kartolinash me pamje personale me logon tuaj Shtypja e kartolinës me porosi bëjnë importimin e letrës specialiteti, ngjyra do të jetë CMYK ose e personalizuar, madhësia është e personalizuar. Mund të përdoret për kartën e kujtesës, kartën e...
Kartelë letre vizatimi gjerdan vizatimesh të personalizuara

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kartelë letre vizatimi gjerdan vizatimesh të personalizuara kartën e ekranit të përdorur për vathë dhe kapak gjerdan, lënda e parë është letër arti normale, ju mund të shtypni çdo ngjyrë të përfshijë trajtimin e sipërfaqeve të ndryshme nëse keni...
etiketat e kartave të gjerdanit prej letre të shtypura me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

etiketat e kartave të gjerdanit prej letre të shtypura me porosi Vathë me porosi, gjerdan, unaza dhe pajisje të tjera ruhen në karta me forma, gjatësi, rregulla ose parregullsi të ndryshme. Ne mund të bashkëpunojmë me ju për sa kohë që ju keni një...
Zarf i lirë, i shtypur zarf i letrës së kraftit me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kartë vathë me logo të zezë bronzesh të modës Ky zarf është një zarf tipik i artizanatit, pa frills në të dhe është shumë i thjeshtë. Nëse ka, është e vetmja dizajn i rrumbullakët i pullave të ngjitura, duke u dhënë njerëzve një ndjenjë fillestare...
Kartë vathë me logo të zezë bronzesh të modës

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kartë vathë me logo të zezë bronzesh të modës Kjo kartë vathë është e ndryshme nga karta e vathë e lezetshme me ngjyra të ngurta. Kjo kartë vathë është bërë nga shkumë e shkallës së lartë, e cila u jep njerëzve ndjenjën e metaleve të rënda, dhe...
Gëzuar shtypjen e kartave të dhuratave të Krishtëlindjes me logon e artë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Gëzuar shtypjen e kartave të dhuratave të Krishtlindjes me vulosje të nxehtë ari Karta e dhuratave për Krishtlindje e bërë nga letra arti, ngjyra e bardhë me vulosje të letrës së artë. Përdorni për dhuratë, Gëzuar Krishtlindjet, produkt faleminderit...
Gëzuar shtypjen e kartave të dhuratave të Krishtëlindjes me desgin personal

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Gëzuar shtypjen e kartave të dhuratave të Krishtëlindjes me desgin personal shtypja e kartave të Krishtlindjeve shtypjen e bërë nga letra arti, ngjyra do të jetë CMYK ose bazë në kërkesën e klientit. Madhësia është A6 ose përshtatur. Karta e...
Përshëndetja e shtypur me porosi falënderoj kartën për falënderimet

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Përshëndetja e shtypur me porosi falënderoj kartën për falënderimet Letra e shtypur me letër të personalizuar është një lloj Karte Përshëndetëse në Gjermani dhe Faleminderit . Isshtë prej letre arti ose letre e zbukuruar me mat, me printim të plotë...
Mbushëse për filxhan letre të shtypur

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Mbushëse për filxhan letre të shtypur Mbushëse letre letre e bërë nga aksione letre letre të veshura me shtypje me porosi. Mbushëse për filxhan me porosi, shtypje e kompensuar CMYK me cilësi të lartë Mbushja e shtypur e filxhanit mund të bëhet nga...
Tabaka mbajtëse e filxhanit me shumë letra

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Tabaka mbajtëse e filxhanit me shumë letra Mbajtësi i letrës së letrës me letra letre të veshura me shtypje me porosi. Ky Mbajtës i Kupës së Letrës me dizajn Handle për blerjen e blerësve. Dizenjoni mbajtësin e Kupës Multi. Dy ose më shumë sesa...
Largojeni mbajtësen e filxhanit të letrës kafeje

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Largojeni mbajtësen e filxhanit të letrës kafeje Merrni Mbajtësin e Kupës së Letrës Away të prodhuar nga aksione kartoni letre të veshur me shtypje me porosi. Ky mbajtës i filxhanit të letrës është dizajn për mbajtësin e filxhanit të kafesë për...

Kinë Letër letre e shtypur furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti dhuratë të këndshme dhe luksoze për kozmetikë , bizhuteri, rroba, elektronikë, etj. Kutitë e dhuratave tona me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Letër letre zakonisht një kartë letre ose një stil kartoni të palosur, mund të jetë përdorimi i llojeve të ndryshme të letrës për të shtypur letra që tregojnë disa informacione ose mbajtës të produkteve, siç është mbajtësi i filxhanit, ose letra e mbajtësit të bizhuterive etj.

Cup holdercard printing

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim