Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukte Trego

Të gjitha Produktet (Total 1899 Products)

Kuti Dhuratash Kuq buzësh Paketimi Lulesh me Kapak

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

place of origin: China

Kuti Dhuratash Kuq buzësh Paketimi Lulesh me Kapak Kutia e Dhuratave të Letrës CMYK shtypje me ngjyra për një Stick Lip dhe paketim të vetëm të luleve. Kuti për dhurata Lip Stick me futje kadifeje të zezë në shkumë për të mbajtur një lule të madhe të ruajtur. Kutitë e Ruajtura të Paketimit të Luleve me kapak mund të...
Paketimi i kuti kartoni me rrëshqitje të kartonit të sirtarit

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Color: Customized

Paketimi i kuti kartoni me rrëshqitje të kartonit të sirtarit Paketimi i kuti kartoni rrëshqitës kartoni unik sirtar unik drejtkëndëshe me shkallë të lartë Të gjitha produktet tona janë të personalizuara, mund të plotësojnë kërkesat tuaja. Kështu që ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.Liyang...
kapak magnetik kuti dhuratë paketimi i kartës VIP

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Color: Customized

kapak magnetik kuti dhuratë paketimi i kartës VIP Kutia e dhuratave për bizhuteri magnetike të palosshme, kuti dhuratë, paketimi i shiritit të kartonit VIP me pako Të gjitha produktet tona janë të personalizuara, mund të plotësojnë kërkesat tuaja. Kështu që ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni nëse keni ndonjë...
Kuti e paketimit të biskotave të kuqe-botttm për çokollatë

Çmimi i njësisë: USD 0.68 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.68 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Sample Time: 10 DAYS

Kuti e paketimit të biskotave të kuqe-botttm për çokollatë Kjo kuti çokollate është shumë e thjeshtë, por duket jo keq, është e përshtatshme për dyqan me pakicë, si një zarf kubik, vetëm ju mund të vendosni karamele dhe çokollatë, por gjithashtu mund të vendosni edhe të tjera, kështu që funksioni varet nga ju....
Paketimi i Dhuratave me Lule Sapuni Dita e Nënës Kuti Trëndafili

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

place of origin: China

Paketimi i Dhuratave me Lule Sapuni Dita e Nënës Kuti Trëndafili Kapak dhe kuti bazë me shtypje me ngjyra CMYK për paketimin e 18 luleve. Kuti prej letre lulesh me insert letre prej ari për paketimin e dhuratave të kutive rozë të Nënës Kutia e dhuratave me lule sapuni u rrit paketimi me fjongo fjongo. Fjalët e urimeve...
Kutitë e Dhuratave të Ditëlindjes Bizhuteri Rozë me Mbyllje Shiriti

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

place of origin: China

Kutitë e Dhuratave të Ditëlindjes Bizhuteri Rozë me Mbyllje Shiriti Kutia speciale e dhuratave e bërë nga letër arti e veshur plus tabelë letre 2 mm me printim me ngjyra të plota; Kutitë e Dhuratave të Përshtatura nga Letra për paketimin e dhuratave të Krishtlindjeve; Kuti në formë libri përmasa të ndryshme të kutisë...
Merrni kutinë e drekës nga letra kraft ushqimore

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Color: Customized

Merrni kutinë e drekës nga letra kraft ushqimore Ushqimi me porosi për shtypjen e logos heq kutinë e drekës prej letre kraft me ngjyrë kafe Të gjitha produktet tona janë të personalizuara, mund të plotësojnë kërkesat tuaja. Kështu që ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.Liyang Paper Products...
Letër Kraft 6 kuti paketimi me vezë 12 copë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Color: Customized

Letër Kraft 6 kuti paketimi me vezë 12 copë Letër Kraft me porosi 6 kuti paketimi me vezë 12 copë Të gjitha produktet tona janë të personalizuara, mund të plotësojnë kërkesat tuaja. Kështu që ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar në 1999, e...
kuti varëse për paketimin e produkteve elektronike për kufje

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Printing process: Matt Lamination

kuti varëse për paketimin e produkteve elektronike për kufje Kjo kuti përdor për produkte elektronikë, të tilla si kufje, Bluetooth, kutia e telefonit dhe kështu me radhë, pjesa e sipërme e kutisë ka një varëse, është e përshtatshme për mur, dhe pozicioni i hapur ka magnetik. Designshtë dizajn i zgjuar. Bashkëpunimet...
Kuti jastëku dhuratë për paketimin e Cookies Cute

Çmimi i njësisë: USD 0.68 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.68 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Sample Time: 10 DAYS

Kuti jastëku dhuratë për paketimin e Cookies Cute Kutia e jastëkut përdor letër të veshur, jashtë është shtypur me ngjyra të plota, ju mund të vendosni karamele, biskota dhe të tjera në kuti Bashkëpunimet e produkteve të letrës LiYang., LTD., Të vendosura në qytetin Dongguan, ka më shumë se 20 vjet përvojë...
Kuti e vogël e paketimit kozmetik në fund

Çmimi i njësisë: USD 0.23 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.23 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Sample Time: 10 DAYS

Kuti e vogël e paketimit kozmetik në fund Kuti paketimi shumë e vogël, materiali është përdorur letër ari dhe letër argjendi, duket shumë me shkëlqim, fundi duhet të bllokohet, është shumë i bukur. Bashkëpunimet e produkteve të letrës LiYang., LTD., Të vendosura në qytetin Dongguan, ka më shumë se 20 vjet përvojë...
Kuti Dhurata për Paketim Letrash të Zakonshme për Shallë Mëndafshi

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Color: Customized

Kuti Dhurata për Paketim Letrash të Zakonshme për Shallë Mëndafshi Kutitë e Dhuratave të Paketimit të Letrës Eco Custom Prodhuesi Për Shaminë e Mëndafshit Të gjitha produktet tona janë të personalizuara, mund të plotësojnë kërkesat tuaja. Kështu që ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje. Liyang...
kuti dhuratë në formë libri magnetik me fjongo

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Color: Customized

kuti dhuratë në formë libri magnetik me fjongo Prodhuesit kuti dhuratë në formë libri magnetik kuti dhuratë e reciklueshme kuti katrore dhuratë e palosshme me fjongo Të gjitha produktet tona janë të personalizuara, mund të plotësojnë kërkesat tuaja. Kështu që ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni nëse keni ndonjë...
Paketimi i Luleve të Ruajtura Kuti Dhuratash Kapaku i Pastër i Shën Valentinit

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

place of origin: China

Paketimi i Luleve të Ruajtura Kuti Dhuratash Kapaku i Pastër i Shën Valentinit Kuti kartoni prej letre i bërë nga letër arti i veshur plus pllakë letre 2 mm me shtypje në të zezë dhe logo të artë; Kuti e zezë me majë të pastër për paketimin e trëndafilit të luleve të ruajtura; Pastroni kutitë e dhuratave me kapak për...
Kutia e Dhuratave me Lule të Ruajtura Magnetike nga Mermeri

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

place of origin: China

Kutia e Dhuratave me Lule të Ruajtura Magnetike nga Mermeri Kutia magnetike prej mermeri e bërë nga letër arti e veshur plus tabelë letre 2 mm me printim me ngjyra të plota; Kutitë e Dhuratave të Përshtatura nga Letra për paketimin e dhuratave të Krishtlindjeve; Kuti në formë libri përmasa të ndryshme të kutisë dhe...
Kuti shprehëse logjistike Kutia postuese e valëzuar E-flaut

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Color: Customized

Kuti shprehëse logjistike Kutia postuese e valëzuar E-flaut Kuti shprehëse logjistike të palosshme me ngjyra të personalizuara në fabrikë, Kuti postare me valë E-flaut Kuti postare letre e bërë nga karton të bardhë plus bord të valëzuar me ngjyrë kafe për transportimin dhe dorëzimin e produkteve Amazon; Kuti e vogël...
kuti dhuratë shishe qelqi me petëzim me shkëlqim

Çmimi i njësisë: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Sample Time: 10 DAYS

Kuti dhuratë shishe qelqi me petëzim me shkëlqim Një kuti e kuqe dhuratë magnetike, brenda përdor sfungjer si futur mbrojnë brenda shishe qelqi nga dëmtimi, brenda mund të shtypë çdo ngjyrë, jashtë gjithashtu mund ta bëjë atë. Bashkëpunimet e produkteve të letrës LiYang., LTD., Të vendosura në qytetin Dongguan, ka më...
Abonimi i Veshjeve të Postuesit të Kartonit të Kartonit të personalizuar

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

Color: Customized

Abonimi i Veshjeve të Postuesit të Kartonit të Kartonit të personalizuar Kuti postare letre e bërë nga letra e zezë plus bordi i valëzuar kafe për transportimin dhe dorëzimin e produkteve Amazon; Kuti e vogël dhuratë që transporton kuti të zeza me logo të shtypura me ngjyra të plota; Kuti postare e vogël me porosi me...
Mbështetëse Kuti Dhurata Kartoni Letër Lartë Lartë Luksoze Magnetike Trëndafili

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

place of origin: China

Mbështetëse Kuti Dhurata Kartoni Letër Lartë Lartë Luksoze Magnetike Trëndafili aktualisht në vit, kutia e palosshme është shumë e njohur për rrobat dhe çantën prej lëkure të markës, jo vetëm që është shumë luksoze, por gjithashtu mund të rrafshohet për të kursyer koston e transportit, gjithashtu ju mund të bëni në...
Kuti kartoni tub letre kuti logoje me porosi shishe me pikatore

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

place of origin: China

shishe pikatese kuti kartoni tub letre logo porosi kuti shishe pikatese Ngjyra çokollatë e kutisë së tubit, është më e gjatë, jashtë dhe brenda të gjithë kafe të errët (ngjyra e çokollatës), përputhet me logon e fletës së artë, është petëzim mat, ju mund të vendosni posterin e rrotullës, shishe peshqir tjetër, ngjyrën...
Paketimi i tubit të rrumbullakët prej letre kuti për kapelë dhuratash për vajin esencial

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

place of origin: China

Paketimi i tubit të rrumbullakët prej letre kuti për kapelë dhuratash për vajin esencial është një kuti dhuratash shumë shumë e bukur dhe luksoze në formë të rrumbullakët, letër me cilësi ari me Logo të zbukuruar, dhe bashkangjitur shiritin në mbyllje për të qenë hark, e bëjnë kutinë shumë elegante. pjesa e brendshme...

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim