Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktefletore shënimeshFletore PU

Fletore PU (Total 11 Products)

PU notebook mainPU notebook mainPU notebook main
PU mbulojnë ditarin e fletëve të gjetheve të biznesit të lirshëm

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

PU mbulojnë ditarin e fletëve të gjetheve të biznesit të lirshëm Rob r e fletore biznesi multifunksionale është bërë prej lëkure PU, faqet e brendshme me ngjyrën e kremit me shtypjen e linjës dhe datën. Biznesi i fletores së mbuluar me UP mund të...
Fletore për fjalët e biznesit me butonin mbyllës

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Fletore për fjalët e biznesit me butonin mbyllës dhe mbajtësin e stilolapsit Rob r e fletore fjalësh biznesi është bërë prej lëkure PU, faqet e brendshme me ngjyrën e kremit me shtypjen e linjës dhe datën. fletore me butonin mbyllës mund të jetë...
fletore a5 PU butë dhe libër me porosi lëkure

Çmimi i njësisë: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

fletore a5 PU butë dhe libër me porosi lëkure Produkt i ri! Në vend të fletores së zakonshme të mbulesës së letrës me PU, kjo mbulesë është bërë nga PU, e cila është më e rehatshme dhe e butë për t'u prekur nga ajo e letrës. Dhe fletore e butë...
Pocket Red PU Cover Pocket Notebook

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Pocket Red PU Cover Pocket Notebook Fletore PU Pocket e bërë nga PU e Kuqe dhe mbulesë prej kartoni e cila është me trashësi rreth 2 mm. Fletorja e lëkurës së Kuqe është faqet e brendshme të shtypura me letra me porosi të shtypura dhe të lira , të...
Shtypje fletore PU mbulese me elastike

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypje fletore PU mbulese me elastike Rob r e fletore me elastike është bërë prej lëkure PU, ngjyra krem faqet e brendshme me shtypjen e linjës dhe data. Shtypja e fletoreve PU të mbuluar mund të jetë logo, ngjyra dhe madhësia. Normalisht standardi...
Fletore me emrin e markës së kuqe të printuar PU

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Fletore me emrin e markës së kuqe të printuar PU PU notebook është logo Custom shtypur dhe ngjyrë bezhë ngjyra faqet bosh e brendshme, duket bukur dhe Boutique. Fletore për Emrin e markës me kostum elastik për vargje për nxënës të shkollës dhe...
Shtypja e notapad Hardcover PU me mbajtësin e stilolapsit

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000 0per month

Shtypja e notapad Hardcover PU me mbajtësin e stilolapsit Notepad Hardcover me shtypje të kompensuar, madhësia është bërë me porosi sipas kërkesës tuaj Shtypja e notepadeve PU , me shtypjen e logos së kompanisë tuaj, mund të përdoret për dhuratë ose...
Printim fletore dhuratë dhuratë prej lëkure A5 pu

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000 0per month

Printim fletore dhuratë dhuratë prej lëkure A5 pu A5 PU Notebook me shtypje të kompensuar, madhësia është bërë me porosi sipas kërkesës tuaj Fletore prej lëkure me porosi , me shtypjen e logos së kompanisë tuaj, mund të përdoret për dhuratë ose...
shtypje fletore PU hardcover për promovim

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 0per month

shtypje fletore PU hardcover për promovim mbulesë fletore pu me shtypje të kompensuar, madhësia është bërë me porosi sipas kërkesës tuaj fletore me hardcover , me shtypjen e logos së kompanisë suaj Fletore luksoze pu mund të përdoret si dhuratë ose...
shtypje e bardhë e notave A6 me kapak PU

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000 0per month

shtypje e bardhë e notave A6 me kapak PU Notepad A6 me shtypje të kompensuar, madhësia është bërë me porosi sipas kërkesës tuaj Notepad me mbulesë PU , mund të shihni nga fotografia se është ngjyra e bardhë e strukturës, ka ngjyra të ndryshme për...
fletore me porosi A5 hardcover me mbulesë PU

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Fletore A5 hardcover me mbulesë PU fletore e bardhë e butë PU e mbuluar, mbulesë luksoze e UP-së me shtypjen / stampimin e logos tuaj / stampimin / debossing / embossing Rripa elastik në kapak e bëjnë fletoren të mbyllur mirë, nëse keni nevojë, mund...

Kinë Fletore PU furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim. Printime Liyang ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë fletore të bukur. Fletoret tona me cilësi të lartë janë paketim të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në fletoret tona, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim