Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteafisheSticker PVC

Sticker PVC (Total 9 Products)

Kategoritë e produkteve të Sticker PVC , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Sticker PVC , furnizuesit Rrotull ngjitëse PVC / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Etiketa Sticker PVC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Etiketa Ngjitëse Vinili Vetë ngjitëse të Përshtatura

Çmimi i njësisë: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Etiketa Ngjitëse Vinili Vetë ngjitëse të Përshtatura Sticker shtypjen me porosi bërë nga materiali PVC me shtypje kompensuar; Ngjitëse PVC në mbështjellje CMYK me ngjyra të plota shtypjen e dizajnit tuaj për ngjitjen e makinës në produktet tuaja;...
Printime me letra me ngjyrosje letre me ngjyrosje të dizajnit me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Printime me letra me ngjyrosje letre me ngjyrosje të dizajnit me porosi Ngjitës letre që shtyp printimin me ngjyra të kuqe CMYK. ngjyrosje letre ngjyre materiale e veshur me afishe të mirë cilësore. afishe shtypjen logon tuaj krunde dhe dizajn....
Shtypje Etiketa Vinyl Sticker Custom Roll Stickers PVC

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Shtypje Etiketa Vinyl Sticker Custom Roll Stickers PVC Sticker PVC e bërë nga materiali vinyl me shtypje të kompensuar; Vezë ngjitëse që shtyp ngjyrën e verdhë me tekste me ngjyra të plota; Dizajni i etiketës është një stil kartelë, materiali i PVC...
Fletë Shtypëse Vinyl Sticker Vetë Vetë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Fletë Shtypëse Vinyl Sticker Vetë Vetë Ngjitës Vinil me porosi i bërë nga materiale PVC dhe me ngjyra të shtypura CMYK; Vetë ngjitëse paketim paketim me cilësi të mirë në fletë rrotull; Fletë Vinyl Sticker Roll Sheets me ngjyra të bardha shtypjen;...
Sticker PVC i papërshkueshëm nga uji ngjitës me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

ngjitës me porosi ngjitës të papërshkueshëm nga uji PVC Printime me afishe PVC me porosi të papërshkueshëm nga uji , ngjitës ngjitës, me cilësi të lirë dhe të lartë Ngjitës i tejdukshëm PVC me vetë ngjitës, ju ndihmon të ngjitni lehtësisht kudo që...
afishe transparente me porosi transparente për kudo

Çmimi i njësisë: USD 0.56 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.56 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

afishe transparente me porosi transparente për kudo Stickers e reja janë bërë nga PVC dhe materiale letre, të cilat mund të jenë të papërshkueshëm nga uji ose jo të papërshkueshëm nga uji, dhe trajtimi sipërfaqësor mund të jetë vulosje e nxehtë,...
Sticker PVC e shtypur me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Sticker PVC e shtypur me porosi në Roll Made në Liyang Shtypje me porosi shtypje e bërë nga materiale PVC me shtypje të kompensuar; Ngjitës PVC në rrotull CMYK me ngjyra të plotë duke shtypur modelin tuaj për ngjitjen e makinës në produktet tuaja;...
Shtypje me porosi PVC Vinyl Cut Sticker

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Shtypje me porosi PVC Vinyl Cut Sticker Vrimë ngjitëse vinyl e bërë nga materiale PVC me shtypje të kompensuar; Pvc vdesin ngjitëse prerë ngjitësin logo me ngjyrën e gjelbër shtypjen logo të prerë modelin e formës së gjetheve për llambë makine; Kjo...
Shtypje ngjitëse vinyl PVC në rrotull

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Shtypje ngjitëse vinyl PVC në rrotull Ngjitës vinyl PVC i bërë me trashësi të ndryshme të materialit vinyl të cilin e quajnë gjithashtu ngjitës PVC. Shtypja e afisheve PVC e ngjashme me shtypjen e letrës, mund të jetë ngjyra CMYK ose ngjyra Pantone;...

Kinë Sticker PVC furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë stickers.Our bukur PVC PVC me cilësi të lartë janë paketime të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje mbi ngjitësit tanë PVC, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim