Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e unazës

Kutia e unazës (Total 22 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e unazës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e unazës , furnizuesit Kuti unazash letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti unazë me porosi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti unazë martese e zbukuruar me një shkumë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti unazë martese e zbukuruar me një shkumë Paketimi i shiritave të zbukuruar me shirita kuti paketimi të zbukuruara të unazave është i vogël me dizajn luksoz. Kutia është me flocking zezë në sipërfaqe, ajo të bëjë të gjithë kutinë e shumë më të...
Kuti kartoni PU për paketimin e dhuratave në unazë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kartoni PU për paketimin e dhuratave në unazë Kuti unazë PU, mbulesë PU për kutinë, luksoze dhe elegante. Kuti dhuratë unazë, paketim kuti unazash me cilësi të lartë, stil i ëmbël për dhuratë. Kutia e kartonit të unazës, madhësia dhe modeli i...
Kuti bizhuteri rrëshqitëse sirtare me shkumë për unazë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti bizhuteri rrëshqitëse sirtare me shkumë për unaza Kuti bizhuteri rrëshqitëse sirtare e bërë nga letër e kuqe e zbukuruar e cila trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së Unazës dhe preferoni; Logoja e thjeshtë e...
Kuti kartoni me kapak për paketimin e bizhuterive në unazë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kartoni me kapak për paketimin e unazës Kuti unazash kartoni, kuti unazë me kapak, kuti paketimi unazë me cilësi të lartë. Kuti unazash dhuratë, dizajn special me logo të shtypura, elegante dhe të bukura. Paketimi i unazës, kuti dhuratë për...
paketim kuti dhuratë unazë paketim për unazë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

paketim kuti dhuratë unazë paketim për unazë është një kuti unazë e vogël, është stil kuti rrëshqitës, brenda me shkumë të zezë për të mbajtur byzylykun, kjo kuti unazë është e thjeshtë përfshini dizajnin është i thjeshtë, thjesht dizajn i thjeshtë...
kuti kuti unazë e angazhimit kristal gri

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti kuti unazë e angazhimit kristal gri kutia e unazës është letër gri me cilësi gri, me oxhak prej kadifeje gri, kapaku i jashtëm është vula me fletë argjendi me kapak të brendshëm në pullën e letrës argjendi, është stil i kutisë së varur duket...
Kutia e dhuratave të unazave të letrës kafe Kraft me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e dhuratave të unazave të letrës kafe Kraft me kapak Kuti unazë me letër kafeje të bërë nga letër kafeje kafe dhe kartoni 2 mm gri si mur, brenda me kadife të zezë për mbajtjen e unazës ; Krem kuti unazë letre Kraft ngjyrë kafe me ose pa logo...
Kuti bizhuteri me unazë luksoze të afërt

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti bizhuteri me unazë luksoze të afërt Materiali karton luksoz i kutisë së unazës dhe elastik prej kadifeje të ngushtë dhe brenda për mbajtëse unazash; E lastic afër kuti unazë e thjeshtë logo ekran mëndafshi në krye të kadife brenda, duket...
Kuti unazë e vogël dhuratë katrore me shkumë të bardhë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Letër e zbukuruar kuti unaza katrore e vogël me shkumë të bardhë Kutia e vogël e unazës katrore të letrës Fancy me shkumë të bardhë është letra me cilësi të mureve të sfondit të marinës, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, me ngjyra...
Kuti unazë e vogël kartoni katror

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti unazë e vogël kartoni katror Kutia e vogël unazë prej kartoni katror është letra arti me ngjyra sfondi gri, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, me ngjyrën gri të shtypur ndeshje me fletë argjendi që vulosin ogo, Gjithçka duket...
Kuti unazë e sirtarëve të dasmave

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti unazë e sirtarëve të dasmave Kutitë e unazave të dasmave janë letra arti me ngjyra të sfondit të purpurt, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, ngjyre vjollcë të shtypur logoja e personalizuar e ndeshjes, Gjithçka duket perfekte!...
Kuti dhuratë luksoze plastike

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë luksoze plastike Kuti unazash luksoze të bëra prej kartoni letre dhe plastike të cilat trashësia e bordit 1.8-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së Unazës dhe preferoni; Kuti plastike e unazës me logo të ngulitur ose stampuar me logo,...
Vizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Vizatues i bukur i kutive të dhuratave për letër unaza Kuti dhuratë letre unazë e bërë nga letra arti e veshur e cila trashësi bordi letre 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së Unazës dhe preferoni; Paketimi i kutive të bizhuterive në sirtar për...
Kutia e dhuratave të unazave të angazhuara (martese) të personalizuara

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e dhuratave të unazave të angazhuara (martese) të personalizuara Kutia e dhuratave të unazës është e lartë dhe lloji bazë në cilësi të mirë, materiali është karton 1000gsm i barabartë me karton 1.5 mm, kutia e unazës përdoret për martesë ose...
Kutitë e dhuratave të stampave të shtypura me logo Slide për sirtar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutitë e dhuratave të stampave të shtypura me logo Slide për sirtar Kutitë e dhuratave të shtypura me logo të shtypura me letra të bardha të veshura, të cilat trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5mm sipas madhësisë së kutisë së Unazës dhe dimensionin...
Kuti unazash bizhuteri luksoze me porosi kineze

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti unazash bizhuteri luksoze me porosi kineze Kuti unazash bizhuteri luksoze me vulë fletë ari për logon, duke rrëshqitur kapakun që do të shikoni një unazë të këndshme, logoja e letrës së artë kineze të ngjyrave të kuqe, kjo është klasike në...
Kutia e vogël e unazës Hinger me kutinë e jashtme

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e vogël e unazës Hinger me kutinë e jashtme Kutia e Hinger Ring me kutinë e jashtme e bëjnë Unazën më misterioze. kutia e jashtme është stili i lartë dhe bazë në 1.5 mm, brenda kutisë së unazës është stili i varet, kjo është cilësi shumë e...
Paketimi luksoz i kutive të zbukuruara me kuti dhurata krijuese

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi luksoz i kutive të zbukuruara me kuti dhurata krijuese Kuti bosh për dhurata Kuti me shtypje me ngjyra CMYK, çmimi i kuzhinës me cilësi të lartë. Kuti dhurata të zbukuruara me logo të shtypura, plot me veçorinë tuaj të shoqëruesit. Kuti...
Kuti dhuratë për paketimin e dasmave në formë të dashuruar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë për paketimin e dasmave në formë të dashuruar Kuti dhuratë luksoze e zbukuruar pranon logon tuaj të personalizuar dhe shtypjen e dizajnit, kuti të tilla në formë luksoze në formë zemre Kuti në formë zemre të zbukuruar me formë zemre...
Kuti dhuratë paketimi letre bizhuteri unazë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kuti dhuratë paketimi letre bizhuteri unazë Kuti letre unazë , kuti kartoni të ngurtë, të mbështjellë me letër cilësi Kuti bukuroshe prej argjile unaze , e bërë ne kapak dhe stil baze, me kadife brenda jastëkut për montim unazash / vathë Mirë se...
Kuti dhuratë prej kartoni gjashtëkëndësh me shirit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë kartoni me porosi haxagon me shirit Kutia e re e dhuratave të njohura është bërë në stil kuti gjashtëkëndësh , kuti kartoni të ngurtë me shtypje CMYK me cilësi të lartë, dhe me dizajnin e shiritit e bëjnë atë lok më të bukur.Sipas...

Kinë Kutia e unazës furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti unazash të këndshme dhe të këndshme për bizhuteri paketim. Ashtu si kuti palosshme, kuti kartoni me kapak, kuti të rrumbullakëta, kuti sirtar, etj. Kutitë e unazave tona me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona unazore, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


drawer ring boxring box with lidfolding ring box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim