Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e rrumbullakët

Kutia e rrumbullakët (Total 31 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e rrumbullakët , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e rrumbullakët , furnizuesit Kutia e rrumbullakët e letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e rrumbullakët e bizhuterive R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
rregulloje paketimin e tubave të kutive të vogla të tubit të kallajit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

rregulloje paketimin e tubave të kutive të vogla të tubit të kallajit Kuti tubi kallaji paketohet fort për kozmetikë, çaj, karamele etj, kartoni 2 mm plus materialin metalik në pjesën e sipërme dhe të poshtme, brenda është tubi i bordit kafe!...
tub kartoni rrethit kuti kabllo USB

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

tub kartoni rrethit kuti kabllo USB tani është e njohur kutia e tubit për të paketuar kabllon USB, ju mund të bëni ngjyra të ndryshme për të përputhur numrin e llojit të ndryshëm të kabllit USB, do të gjeni se ato janë të nevojshme dhe do t'ju...
Kuti me tub të zi të rrumbullakët me logo të bardhë me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti me tub të zi të rrumbullakët me logo të bardhë me porosi Kjo kuti e zezë e rrumbullakët për dhurata, karamele, çorape etj, kartoni 2 mm në letër të zezë me shtypje të logos së bardhë. modeli i paraqitjes së kutisë së tubit është shumë i...
Dhuratë me porosi shtypjen e kutisë pluhur

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dhuratë me porosi shtypjen e kutisë pluhur kuti pluhuri me procesin e stampimit të letrës argjendi është përdorimi i parimit të transferimit të presionit të nxehtë, transferimi i shtresës së anodizuar të aluminit në sipërfaqen e substratit për të...
kuti tubi shumëngjyrësh letre shumëngjyrësh

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti tubi shumëngjyrësh letre shumëngjyrësh Kuti e rrumbullakët Dizajn i pastër, i bukur, me ngjyra të ndritshme, rezistente ndaj konsumit, rezistent ndaj motit. Në etiketën e cigareve të shtypur, aplikimi i teknologjisë së bronzit llogaritet më...
Kuti e rrumbullakët pluhuri kozmetik

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

pluhur kozmetik i rrumbullakët Kutia e rrumbullakët mund të përdoret për sende të ndryshme, kutia sipas kërkesës tuaj për të punuar, siç është teknologjia e bronzimit Relief është zhvilluar vitet e fundit, teknologjia e prodhimit të pllakave të...
Kuti e rrumbullakët me cilësi të mirë me kapak

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e rrumbullakët me cilësi të mirë me kapak Kutia e rrumbullakët përdoret gjithnjë e më shumë për paketimin e produkteve të ndryshme, dhe të bukura. Tani mbroni mbrojtjen e mjedisit, kështu që buzëkuqi dhe produkte të tjerë të bukurisë gjithashtu...
Kuti dhuratë e sheshtë prej letre të rrumbullakët për lule

markë: LY

paketim: K = K importoni dhe eksportoni kartona standarde të valëzuar

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë e sheshtë prej letre të rrumbullakët për lule Kutia e rrumbullakët e dhuratave të rrumbullakëta prej kartoni gri letre 2 mm e cila nga lart dhe në fund janë të sheshtë jo me stil bërryl; Sfondi me ngjyrë të bardhë me kuti të...
Kuti dhuratë për paketim kartoni me cilindër të rrumbullakët

markë: LY

paketim: K = K importoni dhe eksportoni kartona standarde të valëzuar

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë për paketim kartoni me cilindër të rrumbullakët Kutia e paketimit të cilindrave prej kartoni gri prej letre 1 mm; Kutia e paketimit të cilindrave prej kartoni CMYK kompensohet me ngjyra të shtypura modelin dhe logon tuaj; Sipërfaqja e...
Kuti letre për paketim të rrumbullakët me dorezë teli

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre për paketim të rrumbullakët me dorezë teli Kuti Raundi letër paketimi është prej letre dhe letër cotated karton, me vargun dorezë. Kutia e rrumbullakët e letrës mund të jetë logo, ngjyra dhe madhësia. Mund të jetë shtypja brenda dhe...
Kuti e rrumbullakët tub PVC plastike me kapak letre

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e rrumbullakët tub PVC plastike me kapak letre të fortë Kutia e rrumbullakët e tubave plastikë të hapur është material PVC i qartë, kapaku dhe fundi janë prej kartoni 1.5 mm të arritura dhe logo dhe tekst i shtypur, kryesisht pika është hark me...
Kuti e rrumbullakët gri mesatare luksoze

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e rrumbullakët gri mesatare luksoze Kutia e rrumbullakët gri mesatare luksoze është me madhësi të mesme, kapaku i lakuar i bërë me zanat të punuar me dorë e cila kuti e rrumbullakët është prej kartoni 1000gsm përafërsisht është trashësi 1.5 mm....
Kuti e rrumbullakët për dhurata prej kartoni

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e rrumbullakët për dhurata prej kartoni Kutia e rrumbullakët e dhuratave të kartonit Beige është kapak i sheshtë i bërë me zanat të punuar me dorë e cila kuti e rrumbullakët është kartoni 1000gsm përafërsisht është trashësi 1.5 mm. letër bezhë...
Kuti kapele prej letre kartoni

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kapele prej letre kartoni Kutia e rrumbullakët e kapelave të kartonit është kapak i sheshtë i bërë me zanat të punuar me dorë e cila kuti e rrumbullakët është kartoni 1000gsm përafërsisht është trashësi 1.5 mm. ngjyra e bardhë jashtë për të...
Kutia e rrumbullakët e qirinjve me aromë të rrumbullakët

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e rrumbullakët e qirinj qelqi me aromë me shirit fjongo në kapak Kutia e aromave të qirinjve të qelqit është kapaku i lakores së bërë nga zanati i punuar me dorë i cili kutia e rrumbullakët e qirinjve është karton 1000gsm përafërsisht është...
Kutia e rrumbullakët e kartonit të zi të ngurtë me kapak

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e rrumbullakët e kartonit të zi të ngurtë me kapak Kutia e rrumbullakët është kapak kurbë i bërë me zanat të punuar me dorë e cila kuti e rrumbullakët është kartoni 1000gsm përafërsisht është trashësi 1.5 mm. ngjyra e jashtme për të përputhur...
Kuti me dhurata të rrumbullakëta kartoni Cusotm me dorezë shiriti

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti me dhurata të rrumbullakëta kartoni Cusotm me dorezë shiriti Kutia e rrumbullakët prej kartoni është e përshtatshme që përdoret për Lulet, Dhuratat, rrobat e fëmijëve etj, e quajtur edhe kutia e dhuratave të rrumbullakëta, cila kuti e...
Kuti kartoni të rrumbullakëta kartoni me dorezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kuti kartoni të rrumbullakëta kartoni me dorezë Kuti kartoni të rrumbullakët, stile të njohura të formave të rrumbullakëta të bëra nga letra arti 157gsm dhe tub kartoni të ngurtë Kutia e rrumbullakët kafe me shtypje të kompensuar CMYK për paketimin...
Kuti tubi prej letre kafe me shtypje CMYK

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kuti tubi prej letre kafe me shtypje CMYK Kuti tubash letre , stile të njohura të formave të rrumbullakëta të bëra nga letra arti 157gsm dhe tub kartoni të ngurtë Kuti tubi prej letre kafe me shtypje të kompensuar CMYK për paketimin e produktit...
Paketimi i kutive të dhuratave të tubit të zi me karton të zi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Paketimi i kutive të dhuratave të tubit të zi me karton të zi Kuti tubi i rrumbullakët i kartonit , stilet e njohura të formave të rrumbullakëta të bëra nga letra arti 157gsm dhe tubi i ngurtë i kartonit Kuti dhurate tubash kartoni me shtypje të...
Kuti bërë me porosi kuti tubi të shtypur të zi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kuti bërë me porosi kuti tubi të shtypur të zi Kuti tubash letre , stile të njohura të formave të rrumbullakëta të bëra nga letra arti 157gsm dhe tub kartoni të ngurtë Kutia e tubit të letrës së zezë me shtypje të zezë të kompensuar për paketimin e...

Kinë Kutia e rrumbullakët furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të bukura dhe luksoze të rrumbullakëta për produkte paketim. Ashtu si kutia e rrumbullakët e bizhuterive, kuti e rrumbullakët me kapak, kuti e rrumbullakët kartoni, etj. Kutitë tona të rrumbullakëta me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të rrumbullakëta, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.round boxkraft roung boxround box with lid

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta