Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e rrumbullakët

Kutia e rrumbullakët (Total 57 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e rrumbullakët , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e rrumbullakët , furnizuesit Kutia e rrumbullakët e letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e rrumbullakët e bizhuterive R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kartoni i rrumbullakët Ushqim Grade Boxing Candy Tub

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Cilindër Rrumbullakët Kartoni Ushqim Grade Box Box Candy Tub për Paketim Candy është ngjyra bezhë e kutisë së rrumbullakët, përdoret për festa të reja dushi për foshnje, nëse dëshironi stil tjetër të kutisë mos ngurroni të më kontaktoni, nëse jeni...
Kuti për tuba letre kartoni dhuratë Paketimi Ciklinder

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti për tuba letre kartoni dhuratë Paketimi Ciklinder kuti me tuba të gjatë përdoret për qirinj të gjatë, peshqirë etj., është karton me ngjyrë kafe të errët me logon e fletës së artë, duket shumë bukur! nëse jeni të interesuar të dini më shumë,...
Mbështetëse Kuti Dhurata Kartoni Letër Lartë Lartë Luksoze Magnetike Trëndafili

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Mbështetëse Kuti Dhurata Kartoni Letër Lartë Lartë Luksoze Magnetike Trëndafili aktualisht në vit, kutia e palosshme është shumë e njohur për rrobat dhe çantën prej lëkure të markës, jo vetëm që është shumë luksoze, por gjithashtu mund të rrafshohet...
Kuti kartoni tub letre kuti logoje me porosi shishe me pikatore

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

shishe pikatese kuti kartoni tub letre logo porosi kuti shishe pikatese Ngjyra çokollatë e kutisë së tubit, është më e gjatë, jashtë dhe brenda të gjithë kafe të errët (ngjyra e çokollatës), përputhet me logon e fletës së artë, është petëzim mat, ju...
Paketimi i tubit të rrumbullakët prej letre kuti për kapelë dhuratash për vajin esencial

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i tubit të rrumbullakët prej letre kuti për kapelë dhuratash për vajin esencial është një kuti dhuratash shumë shumë e bukur dhe luksoze në formë të rrumbullakët, letër me cilësi ari me Logo të zbukuruar, dhe bashkangjitur shiritin në...
Kutia e kartonit të cilindrit të tubit të letrës me porosi të shitjes së nxehtë

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e kartonit të cilindrit të tubit të letrës me porosi të shitjes së nxehtë është kuti me tuba më e gjatë në karton, kutia e plotë është me ngjyra të plota me logon e klientit dhe petëzimin mat, përdoret për kavanoz qiriu dhe sende të tjera...
Kuti kartoni Round Paketimi Çaj Kafe Cilindër tuba

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kartoni Round Paketimi Çaj Kafe Cilindër tuba është kuti metali prej llamarine, trupi është prej kartoni, pjesa e sipërme dhe e poshtme është material kallaji metali, shtypni blu dhe të zezë, kutia duket shumë bukur, gjithashtu përdoret për...
Kuti rrumbullakët tub kartoni letre arti me porosi të artit me cilësi të lartë Moq

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti rrumbullakët tub kartoni letre arti me porosi të artit me cilësi të lartë Moq e zezë, gri dhe e bardhë tre ngjyra me lule, e gjatë e gjatë me kapak të shkurtër, është mirë për hekur të sheshtë ose sende të tjera të gjata. Liyang bashkë...
Paketimi i Rrumbullakët i Rregulluar Kuti Tube prej Letre Kartoni Dhuratë

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i Rrumbullakët i Rregulluar Kuti Kartoni Dhurata Kartoni Tube krejt jashtë si një stil klasik në kinezisht, kufijtë janë fletë metalike prej ari, buza e fletës së artë e bëjnë zanatin kompleks, kutia e tubit stil si një peizazh idilik rural...
Paketim Rrethi Kartoni Paketimi Dhuratash Kutia Luksoze Round

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketim Rrethi Kartoni Paketimi Dhuratash Kutia Luksoze Round është ngjyra bezhë e kutisë së rrumbullakët, përdoret për festa të reja dushi për foshnje, nëse doni stil tjetër kutish mos ngurroni të më kontaktoni, nëse jeni të interesuar të dini më...
Letër kartoni cilindri Uiski Box Tube Wine Glass Tube Box për Paketimin e Shisheve

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Letër kartoni cilindri Uiski Box Tube Wine Glass Tube Box për Paketimin e Shisheve kutia është kuti speciale e verës në tip tubi kartoni cilindri, është kapak lakimi me engjëll të pjerrët, mund të vendosni letër me cilësi të ndryshme ose të shtypni...
Lule Rrethi Kapelë Cilindri Tube Kartoni Kuti Dhurata

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Lule Rrethi Kapelë Cilindri Tube Kartoni Kuti Dhurata Logo me porosi Lule luksoze e shtypur Rrethi Kapelë cilindri Kutia prej kartoni Tube letre Paketimi kuti
Paketim Dhurimi Cilindri Tub Kuti Luksoze Luksoze

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Biskota për cilindrin prej kartoni të Krishtlindjeve Paketimi i Dhuratave Kuti Luksoze e Rrumbullakët me Logo të Kuqe Letre me Logo të Zakonshme Ngjyra shumë e ndritshme për Krishtlindje, ajo mund të jetë e përshtatshme për martesë, Vitin e Ri,...
Cilindër paketimi dhuratash Kuti tubi prej letre e ricikluar e kuqe

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Cilindër paketimi dhuratash Kuti tubi prej letre e ricikluar e kuqe Kuti cilindri prej letre ngjyrë e zezë me logo të bardhë dhe të artë, ngjyra e artë është përfundimi i vulosjes së fletës së nxehtë; Kuti letre rrethore për kontejnerë kozmetikë...
Tubat e letrës Kraft kuti paketimi çaji kuti tubi cilindri dhuratash

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Tubat e letrës Kraft kuti paketimi çaji kuti tubi cilindri dhuratash Kartoni i kraftit kafe e mbështolli kutinë e rrumbullakët me shtypje me ngjyrë të zezë dhe çokollatë, letra është klasa ushqimore e letrës eko-miqësore, kështu që mund ta përdorni...
Paketimi i cilindrit të kapelës Kuti kartoni me tuba të rrumbullakët

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i cilindrit të kapelës Kuti kartoni me tuba të rrumbullakët kuti shumë e veçantë e rrumbullakët, si një formë torte, po, mund të jetë për tortë dhe dhuratë ose çokollatë ose lule brenda, kafeja e saj është shumë komplekse, kështu që nëse...
Kuti letre paketimi tubi kartoni eko miqësor për paketimin e kafesë dhe çajit

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti letre ambalazhi për tuba kartoni me porosi të gradës së ushqimit për paketim kafeje dhe çaji Shtypja shumëngjyrëshe e kutisë së rrumbullakët, është kartoni me trashësi me logo ose ngjyra juaj kërkon të shtypet, ngjyra rozë kap vëmendjen e syve,...
Shtypje me porosi raundin e paketimit të tartufit, kuti çokollate, dhuratë të rrumbullakët

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Cilindër Rozë Cilindër Dushi për Foshnje Kutia e Dhuratave të Partisë është ngjyra bezhë e kutisë së rrumbullakët, përdoret për festa të reja dushi për foshnje, nëse dëshironi stil tjetër të kutisë mos ngurroni të më kontaktoni, nëse jeni të...
Kuti e Paketimit të Rrumbullakët të Cilindrit të Zi për Shishe

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Logo Custom Luksoze Round Raundi Cilindër tub Paketimi Kuti për shishe letër e zezë mat për kuti cilindri, është fundi shumë i lartë i letrës së zezë, ju mund të shtoni logon tuaj në efekt të ndryshëm, si vulosja e fletës së artë / argjendit, ose e...
Cilindër kuti për dhurata me kontejnerë kozmetikë të zezë Logo prej ari

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Cilindër kuti për dhurata me kontejnerë kozmetikë të zezë Logo prej ari Kuti cilindri prej letre ngjyrë e zezë me logo të bardhë dhe të artë, ngjyra e artë është përfundimi i vulosjes së fletës së nxehtë; Kuti letre rrethore për kontejnerë kozmetikë...
Kutia e Paketimit Kozmetik Lule Round Custom me Shirit

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e Paketimit Kozmetik Lule Round Custom me Shirit Kjo kuti prej letre paketimi të rrumbullakët është shumë luksoze, mbështjellës i butë kadifeje jashtë dhe brenda është letër e veçantë prej ari, kapaku i shtypjes së sipërme të logos së markës...

Kinë Kutia e rrumbullakët furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të bukura dhe luksoze të rrumbullakëta për produkte paketim. Ashtu si kutia e rrumbullakët e bizhuterive, kuti e rrumbullakët me kapak, kuti e rrumbullakët kartoni, etj. Kutitë tona të rrumbullakëta me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të rrumbullakëta, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.round boxkraft roung boxround box with lid

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim