Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti shalle

Kuti shalle (Total 23 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti shalle , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti shalle , furnizuesit Kuti paketimi letre shalle / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti shalle drejtkëndëshi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kutia e paketimit të shallit luksoz pashmina të marinës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të shallit luksoz pashmina të marinës Kutia e paketimit të shamive pashmina është një dizajn i thjeshtë, jashtë dhe brenda të dyve në letër me cilësi të errët blu, madeshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, trajtimi i sipërfaqes...
Paketimi i Shportave Luksoze me Bluzë Luksoze Bluzë Blu

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i Shportave Luksoze me Bluzë Luksoze Bluzë Blu me shirit Kuti dhuratë prej letre për shtypjen e malit Elegante për paketimin e shallit. Kuti për dhurata luksoze me mbyllje shirita 2 cm. Custom kartoni të shtypura me ngjyra të shtypura CMYK...
Kuti letre Kraft me kapak për paketimin e shallit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti letre Kraft me kapak për paketimin e shallit Kuti shalle letre Kraft prej letre kraft kafe dhe kartele 2 mm gri me kapak dhe dizajn kuti baze ; Kutia e letrës kraft me kapak letër me ngjyra të vetme eko-miqësore e cila është e riciklueshme....
Kutia e dhuratave të kartonave rozë me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e dhuratave të kartonave rozë me kapak Kutitë e dhuratave shalle të bëra prej letre arti të veshura dhe kartoni kartoni 2 mm me kapak dhe dizajn kutie bazë ; Kutia e dhuratave Scarf me kapak të shtypur me ngjyra të vetme rozë të kompensuar me...
Kutia e paketimit të Shportave të Larta të palosshme me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e paketimit të kapakut të lirë dhe shportës së shallit Kuti shall palosshme e bërë nga letra arti e veshur e cila trashësia e bordit të letrës 300-500gsm sipas madhësisë së kutisë së shallit dhe preferoni; Shall p Kutia ackaging ngjyrë të...
Kutia e shiritave të kartonave magnetike të palosshme

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e shiritave të kartonave magnetike të palosshme Kutia e shamive prej kartoni magnetik të palosshëm është letër me ngjyra blu me sfond blu, madeshtë bërë nga kartoni prej 1.5 mm e arritur, me ngjyra blu të shtypura ndeshja me vend UV logo,...
Kutia e dhuratave të shamive të palosshme me kapak

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e dhuratave të shamive të palosshme me kapak Kutia e dhuratave të shalleve është letër arti me ngjyra sfondi portokalli, madeshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, ngjyrosje portokalli logoja e zezë, e shtypur, Gjithçka duket perfekte!...
kuti shalle për paketim letre luksoze me hark

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti shalle për paketim letre luksoze me hark Kutia shall luksoze paketimi është prej letre specialiteti dhe greyboard, sipërfaqja është prej letre cilësi. S letër peciality box shall mund të jetë logo porosi, ngjyra dhe madhësi. Kutia e letrës së...
kuti shalle të personalizuara prej kartoni luksoze të personalizuara

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti shalle të personalizuara prej kartoni luksoze të personalizuara Kutitë e shamive prej kartoni prej kartoni janë letra arti me ngjyra të zezë, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, me ngjyrën e zezë të shtypur logoja e bardhë,...
Kuti dhuratë për shaminë magnetike të zezë me shirit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë për shaminë magnetike të zezë me shirit Kutia e shalleve magnetike të shamisë së zezë është letra arti me ngjyra të sfondit të Zi, madeshtë bërë nga kartoni prej 1.5 mm i arritur, me ngjyrosje të zezë të shtypur laps të bardhë, çdo gjë...
Dizajni i kutive të shallave të kashmirit të personalizuara

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dizajni i kutive të shallave të kashmirit të personalizuara Kutia e shamive të grave prej lesh kashmiri nga dizajni si një sezon veror, gjethe palme jeshile, qielli blu, pamje shumë e bukur e pamje. ngjyra e mirë për tu përshtatur me karton të...
paketim kuti shportash dhuratë letre me ngjyra letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

paketim kuti shportash dhuratë letre me ngjyra letre kuti dhuratë me ngjyra letre për shaminë e bërë nga letra arti dhe letra kartoni, ngjyra do të jetë CMYK ose e personalizuar, madhësia është e personalizuar. Mund të përdoret për shall, kravatë,...
paketim kuti dhuratë për shalle mëndafshi luksoz

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

paketim kuti dhuratë për shalle mëndafshi luksoz Kutia e dhuratave të shallit të mëndafshta është e lartë dhe lloji bazë në cilësi të mirë, materiali është karton 1000gsm i barabartë me karton 1.5 mm, petëzim i veshur me shkëlqim, ne pranojmë të...
Kutia e paketimit të letrës së rrotave të palosshme për shaminë

Çmimi i njësisë: USD 0.39 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.39 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e paketimit të letrës së rrotave të palosshme për shaminë Kuti letre rrëshqitëse sirtare prej letre arti të veshura me të bardha e cila trashësi bordi letre 300-500gsm sipas madhësisë së kutisë së sirtarit ose dimensionit të kërkesës tuaj...
Kuti dhuratë për shaminë e mëndafshit të zi me petë të zezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë për shaminë e mëndafshit të zi me petë të zezë Kutia e dhuratave për shalle mëndafshi është stili i kutisë së sirtarit, trashësia e kutisë së shallit është 1.5 mm, e gjithë kutia është ngjyra e zezë e cila duket me cilësi shumë të...
Kuti paketimi për dhurata prej letre të vështira krijuese

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi për dhurata prej letre të vështira krijuese Kuti paketimi letre krijuese për paketim, çmim chep me cilësi të lartë. Kutia e letrave të forta me logo të shtypura, plot me veçoritë tuaja të komplimentit. Kuti për paketimin e letrave të...
Paketat e Paketuara të Dizajnit Luksoz Logoja e Dërguar

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketat e Paketuara të Dizajnit Luksoz Logoja e Dërguar Kuti Paketimi të Paketuara në Dizajnin Luksoz Logos me porosi me logon e ngulitur . Kuti dhuratë letre me porosi për paketimin e dhuratave, dizajn special dhe cilësi të mirë . Dëshironi...
Kuti dhuratë për paketim letre shalle me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë për paketim letre shalle me kapak Kutia e paketimit të letrës së ngurtë të shallit , me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë, të logos ose dizajnit tuaj Kutia e dhuratave për letër shami , kapaku i thjeshtë dhe stili i kutisë bazë...
kuti dhuratë paketimi letre shalle me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

kuti dhuratë paketimi letre shalle me porosi Kuti paketimi dhuratë shalle, kuti kartoni të ngurtë kartoni me kapak për paketimin e shallit Kuti letre shalle , kapaku dhe stili i kutisë bazë, stili i kutisë bëhet sipas kërkesës tuaj kuti shalle e...
Kuti kartoni dhurate Chrismats me shirit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kartoni dhurate Chrismats me shirit Kutitë e dhuratave të Krishtëlindjes, kutia e paketimit të dhuratave me shirit, ngjyra rozë ndihet e ëmbël . Paketimi i kutive të dhuratave, kuti paketimi letre për dhuratën e Krishtlindjes, mund të tërheqë...
Kuti Paketimi Shalle Ngjesh Nxehtë Stampimi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti Paketimi Shalle Ngjesh Nxehtë Stampimi Paketimi i Shamisë, kuti për paketimin e shallit, me cilësi të lartë mund të mbrojë shallin. Kutia e Dhuratave Shami, shtypja luksoze, mund t’i bëjë klientët tuaj si shaminë. Kuti kartoni shalle, material...

Kinë Kuti shalle furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të bukura dhe luksoze për shall paketim. Ashtu si kutia e palosshme, kuti kartoni me kapak, kuti të rrumbullakëta, kuti sirtar, etj. Kutitë e shallit me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të shallit, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


folding scarf boxscarf box with lidfolding box scarf

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta