Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibërLibri shkollor

Libri shkollor (Total 1 Products)

Kategoritë e produkteve të Libri shkollor , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Libri shkollor , furnizuesit Libri i Ushtrimeve Shkollore / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Shkolla e Librave të Shënimeve R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Madhësia A5 Notebook Shkolla e Shkurtër Hardcover Size

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Madhësia A5 Notebook Shkolla e Shkurtër Hardcover Size Notebook Paper Hardcover, fletore me hardcover, mund të mbrojë fletoren dhe pamjen e mirë. Fletore Shkollore me porosi, fletore të shtypur me porosi, cilësi të lartë për librin e ushtrimeve të...

Kinë Libri shkollor furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë shtypjen e librave shkollorë të bukur dhe luksoz. Të tilla si Libri Shkollor, Libri i Ushtrimeve Shkolla, Librat e Librave të Shënimeve, Libri Për Zyrën e Shkollës, etj. Libri ynë shkollor me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje për librin tonë shkollor, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


school bookschool book printing

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim