Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e veshjeve

Kutia e veshjeve (Total 28 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e veshjeve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e këmishave , furnizuesit Kuti për këmisha letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e këmishave të zeza R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti dhuratë prej kartoni letre me kapak për veshje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë prej kartoni letre me kapak për veshje kuti rrobash prej kartoni është një kuti kartoni e ngurtë, ne e bëjmë atë në stilet e thjeshta të kapakut dhe bazës së kutisë me logon në shtypjen me shumë ngjyra në kapakun e jashtëm të kutisë,...
Kuti të bëra me porosi të bëra me porosi të mëdha kartoni kartoni

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Custom bërë kuti të mëdha paketimi kartoni Kuti të madhe kartoni, kuti kartoni të ngurtë, ne e bëjmë atë në kapak të thjeshtë dhe stilet bazë të kutisë me logon në shtypje të zezë në kapakun e jashtëm të kutisë, stili i kutisë dhe dizajni është...
Kuti e veshjeve me palosje të zezë me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e veshjeve me palosje të zezë me cilësi të lartë Një kuti e bukur veshje e zezë nga shtypja Liyang, logoja e kutisë së veshjeve është UV vend, jashtë dhe brenda është shtypur letra arti me ngjyrë të zezë, e trashë është 2 mm, me madhësi të...
Rroba të lira kartoni prej kartoni Kuti paketimi T-shrit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Rroba të lira kartoni prej kartoni Kuti paketimi T-shrit kuti rrobash prej kartoni është një kuti kartoni e ngurtë, ne e bëjmë atë në stilet e thjeshtë të kapakut dhe kutisë bazë me logon në shtypjen shumëngjyrësh në kapakun e jashtëm të kutisë,...
Kuti dhuratë për letra me dizajn mermeri me hark me shirit

Çmimi i njësisë: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë për letra me dizajn mermeri me hark me shirit Kuti dhuratë Dizajn mermeri i cili në model të mrekullueshëm dhe stil elegant; Kutia e dhuratave Mermeri e bërë nga letra arti mëndafshi të bardhë dhe griaboard 2 mm e cila është për...
Paketimi i fustanit të dasmave me kuti dhuratë të bardhë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i fustanit të dasmave me kuti me dhurata të bardha me madhësi të madhe Kuti dhuratë prej kartoni luksoze të bardhë me logo me porosi dhe printim të kufirit të zi; Kuti letre e bardhë me madhësi të madhe me hark të shiritit të zi afër; Kuti...
Kuti Veshjesh Letër Kraft natyrale kafe me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti Veshjesh Letër Kraft natyrale kafe me kapak Kuti veshjesh me kapak të bërë nga tabela e zbukuruar prej letre kraft kafe e cila trashësia është 2 mm ; Letra Kraft kuti materiale të forta letre me strukturën bazë dhe kapak të strukturës për...
Kutia e ruajtjes së veshjeve prej kartoni drejtkëndësh për burra

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e ruajtjes së veshjeve prej kartoni drejtkëndësh për burra Kutia e veshjeve me logon e zezë është bërë prej letre me cilësi dhe letër kartoni, ngjyra është jeshile ose e personalizuar, madhësia është e personalizuar. Mund të përdoret për...
Kuti me veshje me magnet të madh me shirita

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti me veshje me magnet të madh me shirita Kutia e madhe e veshjeve me magnet me shirita është kartoni prej 1200 gsm, e bardhë me shtypje të zezë, një çift magnetikësh shtojnë mbylljen e shiritit, është përdorur për dhuratë luksoze, veshje, Kutia e...
Paketim kuti kartoni rrobash paketim me dorezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e paketimit të kutisë së kartonit të veshjeve magnetike me dorezë Kutia e veshjeve është letra artizanale me ngjyra gri, litari argjendi merret më lehtë për t'u marr. Madeshtë bërë nga kartoni 1.5 mm e arritur, me ngjyra gri të shtypura...
Kuti paketimi për dhuratë sirtar me trungje Pink Brassiere (Bra)

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të dhuratave për sirtarët e trëndafilave Brassiere (Bra) me dorezë shiriti Kutia e paketimit Bra përbëhet nga kartoni prej 1200gsm, letër rozë e pearlizuar, rrëshqitje në fund të mbylljes, një ngjyrë e bukur rozë me dorezë me...
Kuti paketimi magnetik i veshjeve luksoze

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi magnetik i veshjeve luksoze Kutia e paketimit magnetik të veshjeve luksoze përbëhet nga kartoni prej 1200 gsm, një çift mangetik me shirit për mbyllje, dhe në mënyrë që të shmanget banesa kur montohet, 4 qoshet kanë anët e dyfishta...
kuti paketimi letre me këmishë me shkëlqim kartoni

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti paketimi letre me këmishë me shkëlqim kartoni Kutitë e paketimit të këmishave të bëra prej letre arti dhe letre kartoni, ngjyra do të jetë CMYK ose e personalizuar, madhësia është e personalizuar. Mund të përdoret për këmishë, këmishë, veshje,...
paketim letre rozë për të brendshme dhe kuti shall

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

paketim letre rozë për të brendshme dhe kuti shall Kutia e të brendshmeve me kapak prej letre arti dhe letre kartoni, ngjyra do të jetë CMYK ose e personalizuar, logoja e letrës së artë të stampimit ose logos së personalizuar, madhësia është...
Paketimi i kutisë së dhuratave të letrës rozë ose paketimi i të brendshmeve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e dhuratave me letra roze për paketimin e sytjena ose te mbrendshme Kutia e letrës rrëshqitëse sirtar prej letre arti të veshur e cila trashësi letre letre 300-500gsm sipas madhësisë së kutisë së sirtarit dhe dimensionin tuaj të preferuar;...
Paketimi i mbathjeve të palosshme të rrobave të grave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i mbathjeve të palosshme të rrobave të grave Kutitë e paketimit të të brendshmeve prej letre arti të veshura të cilat trashësia e bordit të letrës 300-500gsm sipas madhësisë së kutisë së sirtarit dhe preferoni; Kutia e letrës së ambalazhit...
Kuti të mëdha dhuratash për Krishtlindje dekorative me kapakë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti të mëdha dhuratash për Krishtlindje dekorative me kapakë Kuti dhuratash për Krishtlindje dekorative me cilësi të lartë me kapakë që kapakun dhe stilin bazë të kutisë; Kuti të mëdha dhuratash për Krishtlindje për paketimin e këmishave; Kutitë e...
Kuti me veshje magnetike të palosshme të zezë Matt Matt

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti me veshje magnetike të palosshme të zezë Matt Matt Kuti rrobash luksoze e bërë me letër të zezë me prekje të butë dhe karton me kaseta të dyfishta në 4 qoshe; Ngjyra e zezë me një çift mangetik, kështu që kutia e rrobave është më e lehtë dhe e...
Paketimi i rrobave të rrobave për dhurata të bardha stili i ri

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i rrobave të rrobave për dhurata të bardha stili i ri kuti rrobash, cilësi të lartë, madhësi të ndryshme me përfundime të ndryshme. kuti rrobash me ngjyra të bardha, kuti dhuratë rrobash në stilin e ri në vitin 2018. kuti paketimi rrobash...
Kuti paketimi për dhurata të llojeve të ndryshme të sytjena

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi për dhurata të llojeve të ndryshme të sytjena Paketat e paketave të dhuratave të llojeve të ndryshme me shtypjen me ngjyra CMYK, çmim chep me cilësi të lartë. Kutia e letrës sytjena me logo të shtypur, plot me veçoritë tuaja të...
Kuti dhuratë dhuratë paketimi luksoze të dizajnit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë dhuratë paketimi luksoze të dizajnit të ri Kuti me porosi dhuratë luksoze paketimin e dizajnit, çmim chep me cilësi të lartë. Kutia e dhuratave me logo të shtypura, plot me veçorinë e komplimentit tuaj. Kuti Dhurate Dizajnimi Custom,...

Kinë Kutia e veshjeve furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti këmishë të këndshme dhe luksoze për këmishë paketim. Ashtu si kutia e këmishës së palosshme, kutia e kartonit me kapak, etj kutitë e këmishave tona me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të këmishave, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


drawer shirt boxfolding shirt boxcardboard shirt box with lid

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta