Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e këpucëve

Kutia e këpucëve (Total 21 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e këpucëve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e këpucëve , furnizuesit Kuti plastike e këpucëve / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti këpucësh letre R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Dhuratë kuti këpucësh me kartona të zezë me porosi Mat

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dhuratë kuti këpucësh me kartona të zezë me porosi Mat Kuti këpucësh kartoni luksoze me cilësi të lartë, me kuti paketimi dhuratë për shtypjen e logos Vizatues i lirë i thjeshtë i kartave të këpucëve me karton të zi Kuti me këpucë kartoni paketimi...
Ruajtja e kutisë së këpucëve të tipit sirtar me logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Ruajtja e kutisë së këpucëve të tipit sirtar me logo Kutia e këpucëve të llojit sirtar prej letre të zbukuruar kafe + material i valëzuar i cili trashësia është rreth 2-3 mm ; Kutia e këpucëve me porosi me logon e Bardhë dhe shtypjen e ekranit të...
Kuti për këpucë këpucësh prej letre kraft natyrale

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për këpucë këpucësh prej letre kraft natyrale Kutia natyrale e këpucëve për kafe është bërë nga letra kraft dhe kuti kartoni me dizajn rrëshqitës dhe vrimë në fund të hapjes. Ky lloj kutie për paketimin e këpucëve është shumë i mirëpritur në...
Kuti i këpucëve me karton letre Kraft me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti i këpucëve me karton letre Kraft me kapak Kutia e këpucëve prej letre Kraft e bërë nga bordi i zbukuruar prej letre kraft kafe e cila trashësia është 2 mm ; Kutia e këpucëve prej kartoni material i fortë letre me strukturë baze dhe kapak të...
printime kuti sandale për vajza bukurie

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

printime kuti sandale për vajza bukurie Shtypja e kutive të sandaleve të vajzave të bukura është forma e kutisë së sirtarëve me shirita shirita për ta marrë më lehtë, trashësia është kartoni prej 1200gsm, rozë me shtypje të bardhë, përdoret për...
Custom bërë kuti këpucë për zonjat me takë të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Custom bërë kuti këpucë për zonjat me takë të lartë Kutia e këpucëve Zonja është letra arti me ngjyra kafe dhe të bardhë, madeshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, ngjyra e zezë e shtypur ndeshjen e personalizuar me logo, Gjithçka duket...
Kuti me këpucë të mëdha magnetike të zeza

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti me këpucë të mëdha magnetike të zeza Kutia e madhe e zezë e këpucëve është letër e zezë me ngjyra, me sfond të zi, madeshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, me ngjyra të zeza të shtypura ndeshje fletë ari që vulosin ogo, Gjithçka duket...
Kuti këpucësh për gratë e modës rozë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti këpucësh për gratë e modës rozë Kutia e këpucëve për femra është letër artizanale me ngjyra rozë, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, me ngjyra rozë të shtypura ndeshje të personalizuara të ndeshjes, Gjithçka duket perfekte!...
Kutia e këpucëve të zeza Matte luksoze me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti këpucësh e zezë mat luksoze me kapak Kuti e zezë mat luksoze e bërë nga tabela e zbukuruar letre e zezë e cila trashësi 2 mm ; Kutia luksoze e këpucëve të zeza material i fortë letre jashtë letrës së zezë dhe brenda letrës së bardhë ose të zezë...
Kuti transporti me valëzim të zi për këpucë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti transporti me valëzim të zi për këpucë Kuti e zezë e transportit e bërë nga tabela letre e valëzuar kafe ose e bardhë e cila jashtë me ngjyrë të zezë të shtypur; E zezë corrugated kuti këpucësh kostum material të fortë letër për këpucë paketim...
Kuti këpucësh për burra kartoni me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti këpucësh për burra kartoni me porosi kjo lloj kutie këpucësh për burra, është stili i lartë dhe i bazuar. hapësirë ​​e madhe për të vënë nja dy këpucë, gjithashtu mund të vendosni logon tuaj. materiali ka mundësi të ndryshme, gjithashtu nëse...
Kuti për sirtarin e këpucëve për fëmijë me dorezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e sirtarit të këpucëve për fëmijë me dorezë Kuti për këpucë me ngjyra të ndryshme, rozë për vajza dhe blu për djem, çdo fëmijë dëshiron një këpucë të bukur ose të lezetshme, kështu që kutia e bukur e këpucëve mund të arrijë me sytë e tyre. ne...
Kuti letre paketimi cilesore e zeze me sirtar

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti letre paketimi cilesore e zeze me sirtar Paketim kuti letre me sirtar, kuti sirtar me ngjyre roze me petëzimin mat, luksin dhe modën . Kuti ackaging P me drav r , kuti paketimi bizhuteri me fut, mund të tregojë mirë produktet tuaja. Kuti aper P...
Kuti me porosi rrëshqitëse letre paketimi të bërë me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti me letra rrëshqitëse letre paketimi të bëra me porosi Paketimi i dollapit të sirtarit të letrës, kuti sirtar i ngjyrave rozë me petëzimin mat, luksin dhe modën . Paketimi i kutisë së sirtarëve të rrëshqitjes, kutia e paketimit të bizhuterive me...
Kuti dhuratë dhuratë letre paketimi të personalizuara

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë dhuratë letre paketimi të personalizuara Kuti dhurate letre e personalizuar me CMYK Printime me Ngjyra, çmim chep me cilësi të lartë. Kutia e dhuratave të personalizuara me logo të shtypura, plot me veçorinë e komplimentit tuaj. Kuti...
Kutia e paketimit të këpucëve prej kartoni të ngurtë për zonjë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e paketimit të këpucëve prej kartoni të ngurtë për zonjë Kuti për këpucë kartoni, kuti kartoni të ngurtë, kapak dhe stil bazë të kutisë kuti paketimi këpucësh, e bërë në letër e zezë + karton i trashë, me logon tuaj në shtypjen e kompensuar...
kuti letre e palosshme për këpucë të palosshme me E-flaut

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti letre e palosshme për këpucë të palosshme me E-flaut Kuti letre këpucësh , kuti kartoni të lirë të sheshtë dhe të palosshëm të valëzuar për paketimin e këpucëve kuti e lirë e pape , me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë të logos së...
Kutia e shtypur kutia e paketimit të këpucëve të valëzuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e shtypur kutia e paketimit të këpucëve të valëzuar Kuti me këpucë të valëzuar, kuti kartoni të valëzuar dhe të palosshëm të valëzuar për paketimin e këpucëve Kuti këpucësh të shtypura , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar të logos së...
Kuti për dhurata për paketimin e këpucëve prej kartoni luksoze

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për dhurata për paketimin e këpucëve prej kartoni luksoze Kuti kartoni këpucësh , kuti kartoni të ngurtë me mbyllje magnet për paketimin e këpucëve kuti për paketimin e këpucëve, të bëra në letër të zezë + kartoni të trashë, me pullë të bardhë...
Kuti paketimi këpucësh kartoni luksoze me kapak

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi këpucësh kartoni luksoze me kapak Kuti paketimi këpucësh, kartoni me cilësi të lartë, jo i lehtë për tu lodhur. Kutia e dhuratave të këpucëve, kurrë pa stil, klientët tuaj me siguri do ta duan. Kuti këpucësh me porosi, me logon dhe...
Kuti luksoze sirtar me shirit për këpucë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti luksoze sirtar me shirit për këpucë Kuti luksoze sirtar, kuti sirtar me dorezë dhe hark me shirit, luksoze dhe cilësi të lartë. Kutia e sirtarit me shirit, me madhësi të personalizuar dhe logon e shtypjes, kanë një aromë të veçantë. Kuti sirtar...

Kinë Kutia e këpucëve furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti këpucësh të këndshme dhe luksoze për verë paketim. Ashtu si kutia e këpucëve të palosshme, kuti kartoni me kapak dhe dorezë, etj. Kutitë e këpucëve tona me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të këpucëve, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


shoe boxshoe boxfolding shoe box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta