Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKutia e sapunit

Kutia e sapunit (Total 13 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e sapunit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e sapunit , furnizuesit Kuti plastike e sapunit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Letër kuti sapuni R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Paketim kutie sapuni nga kartoni të punuar me dorë me futje

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketim kutie sapuni nga kartoni të punuar me dorë me futje Kutia e Sapunit prej Kartoni të punuar me dorë e bërë nga letër e veshur + tabela prej gri 2mm me futje letre kartoni për paketim sapuni ; Paketimi i kuti sapuni me insert shtypur modelin...
Kuti paketimi paketimi me sapun më të lirë me dorezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi paketimi me sapun më të lirë me dorezë Kuti paketimi më e lirë e sapunit prej letre arti me dorezë të prerë vdes, doreza është bërë prej letre. Kutia e paketimit të sapunit me dorezë mund të jetë madhësia, ngjyra. Sipërfaqja e...
Paketimi i sapunit Kraft Colorful Paper Paper

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i sapunit Kraft Colorful Paper Paper Pako paketimi sapuni e bërë nga letra kraft kafe e riciklueshme 250-400gsm cila letër është shumë e fortë ; Kutitë e letrave kraft strukturë të thjeshtë me dy kuti me kuti të thjeshta të shtypura me...
Paketimi me Pako Custom i Paketimit të Letrës së Kutive të Saponeve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi me Pako Custom i Paketimit të Letrës së Kutive të Saponeve Pako letre paketimi prej letre kraft kafe e riciklueshme 250-400gsm cila letër është shumë e fortë ; Struktura të thjeshta të vetë-automobilave të kuti kartoni me kuti kartoni të...
Kuti sapunash dekorative CMYK me kapak të heqshëm

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti sapunash dekorative CMYK me kapak të heqshëm Kuti sapun me porosi, kuti sapuni me logon dhe modelin tuaj, tregojnë veçorinë e kompanisë tuaj. Kutia e sapunit me kapak, kuti kartoni me kapak, e hapur lehtë dhe mund t’i mbrojë mirë produktet....
Paketimi i Paketave të Saponeve të Jastëkut me jastëk me hark me shirita

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i Paketave të Saponeve të Jastëkut me jastëk me hark me shirita Kuti sapun jastëk prej letre kraft kafe e riciklueshme 250-350gsm cila letër është shumë e fortë ; Kutia jastëk thjeshtë formë kuti jastëk me fjongo hark dizajn të ngushtë për...
Kuti jastëk jastëk Kraft për paketimin e sapunit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti jastëk jastëk Kraft për paketimin e sapunit Paketimi i sapunit i kuti kraft i bërë nga letër kraft kafe e riciklueshme 250-350gsm cila letër është shumë e fortë ; Kuti sapuni letre kraft formë e thjeshtë jastëk kuti me dizajn personal të...
Kuti letre Kraft për paketimin e sapunit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti letre Kraft për paketimin e sapunit Kuti sapun letre e bërë nga letra kraft kafe e riciklueshme 250-350gsm e cila letër është shumë e fortë ; Logoja e kutive të sapunave dhe modelimi i shtypjes me ngjyra CMYK ose PMS ; Paketimi i kutisë së...
Kuti të sapunëve të Letrës Kraft të lirë me të shtypura

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti të sapunëve të Letrës Kraft të lirë me të shtypura Kuti sapuni e lirë e bërë nga letra kraft kafe e riciklueshme 250-400gsm cila letër është shumë e fortë ; Kuti sapuni letre kraft strukturë të thjeshtë plug dyfishtë kuti me dizajn personal të...
Transporti i kutive të sapunëve të letrës së palosshme Kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Transporti i kutive të sapunëve të letrës së palosshme Kraft Kuti sapunimi i palosshëm i bërë nga 250-500gsm letër kafeje kafe e cila kostum letre të fortë për transportimin e sapunit ; Kutia e sapunit me letër kraft kuti e thjeshtë stili i...
Paketimi i Paketave të Kutive të Letrës Brown Kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i Paketave të Kutive të Letrës Brown Kraft Kutia e paketimit të letrës së sapunit prej letre kraft kafe ose letre me ngjyra të zbukuruara të cilat 250-500gsm materiale letre ; Stili i thjeshtë i kutisë së sapunit , modeli i ngjitjes së...
Kuti paketimi kartoni të shtypur Paketimi i sapunit me shkumë EVA

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e ambalazhit të kartonit të shtypur Kjo kuti sapuni për 3 sapunë, brenda është shkumë EVA për t’i mbajtur ato, petëzuar me petëzim, letër kartoni 2 mm, logoja është vulosje e letrës argjendi. modeli i paraqitjes së kutisë së sapunit është...
Kutia e paketimit të letrave të sapunëve me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti Paketimi Luksoz Popullar Luksoz me Kapak Kjo kuti paketimi me sapun është bërë në një stil kuti të thjeshtë: kapak dhe kuti bazë, por duket luks me shtypjen me cilësi të lartë CMYK, mund të zgjidhni edhe letra të tjera speciale si letër...

Kinë Kutia e sapunit furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti sapuni të këndshëm dhe luksoz për sapun paketim. Ashtu si Kutia e Sapunit, Kutia e Sapunit plastike, Paketa e Letrës së Sapunit, Kutia e Sapunit të Bardhë, etj. Kutitë e sapunit me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të sapunit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


soap boxkraft soap boxpillow soap box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim