Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibërLibri i softverit

Libri i softverit (Total 5 Products)

Kategoritë e produkteve të Libri i softverit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Libri i softverit , furnizuesit Shtypja e Librit Softcover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Libër për fëmijë të butë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
shërbim i lirë për stilin e jetës me porosi të shtypjes Revista

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

shërbim i lirë për stilin e jetës me porosi të shtypjes Revista I ri në revistën e re! Mbulesa përdoret brenda 80-300 gram, faqja e brendshme është e hollë, përdorimi i letrës së bakrit të dyfishtë, të dy palët të lëmuara, trajtimi sipërfaqësor duke...
Fëmijët e butë që ngjyrosin shtypjen e librave

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fëmijët e butë që ngjyrosin shtypjen e librave Shtypja e librave softcover , me shtypje me cilësi të lartë CMYK, petëzimi me shkëlqim mund të shmangë ndotur dhe pastruar lehtë Shtypja e librave me ngjyrosje mund të ndihmojë për të tërhequr dhe...
Shërbim perfekt për shtypjen e librave softcover

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shërbim perfekt për shtypjen e librave softcover Ky lloj libri detyrues i përsosur i detyrueshëm do të ndahet në dy pjesë për tu shtypur, pjesa e parë e mbulesës do të bëhet prej kartoni, pesha e kartonit nga 250gsm në 400gsm, faqja e dytë e faqes...
Printoni me porosi a5 libra për t'u ngjyrosur me detyrim perfekt

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printoni me porosi a5 libra për t'u ngjyrosur me detyrim perfekt Librat e softverit janë detyrues të përsosur, kryesisht shfaqin produktin tuaj, shtypjen me ngjyra me rezolucion të lartë, logon e kapakut që mund të zgjidhni efekte të ndryshme,...
Libri i Ushtrimeve Libri i Kraftit Libri i Ushtrimeve Studentore

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Libri i Ushtrimeve Libri i Kraftit Libri i Ushtrimeve Studentore Libri i Ushtrimeve Kraft, shtypja e fletores kraft kraft për ushtrimin e studentit. Libri i Ushtrimeve Studentore, fletore studentore për shkollë, notë e mirë. Libër Letër Kraft,...

Kinë Libri i softverit furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë shtypje të bukur dhe luksoze të librave softcover. Të tilla si Libri Softcover, Libri Softcover Print, Libri për Fëmijët Softcover, Libri Softcover i punuar me dorë, etj.Libri i softcoverit tonë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në librin tonë të softverit, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


softcover booksoftcover book printing

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim