Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti çaji

Kuti çaji (Total 23 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti çaji , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti çaji , furnizuesit Kutia e paketimit të çajit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti çaji letre R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
kuti çaji kuti çaji folie ari me magnet

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti çaji kuti çaji folie ari me magnet Kuti magnetike e kuqe, jashtë dhe brenda përdorin logon e palosjes së palosshme dhe tekstin, shumë luksoze, brenda kanë 2 hapësira boshe për të mbajtur qesen e çajit, ju mund të zgjidhni futjen tjetër, kjo...
Paketim çaji kuti dhuratash luksoze me porosi me kapak magnetik

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketim çaji kuti dhuratash luksoze me porosi me kapak magnetik shikoni këtu, është kuti luksoze për çaj, këtë vit është e nxehtë për paketimin e çajit, kështu që ne krijojmë një kuti të re magnetike për çaj, natyrisht nëse dëshironi stile të tjera...
Kuti Mbajtëse Çaji për Ruajtjen e Çajit Kapak Magnetik i Dhuratave

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti Mbajtëse Çaji për Ruajtjen e Çajit Kapak Magnetik i Dhuratave Kuti çaji me shtypje CMYK me ngjyra të plota për magazinimin e shisheve të çajit ; Kuti magazinimi çaji i bërë nga letër e bardhë e veshur dhe pllaka greshi me trashësi 2 mm me...
Mbyllja magnetike e paketimit të dhuratave për kuti çaji

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Mbyllja magnetike e paketimit të dhuratave për kuti çaji Kuti magnetike e mbyllur me të dy anët me ngjyra të plota CMYK për paketimin e shisheve të çajit për dhuratë ; Kuti dhuratë kuti çaji magnetik të bëra me letër të bardhë të veshur dhe trashësi...
Kuti Paketimi Çaji Logo të Zakonshme Kutia e Dhuratave të Çajit

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti Paketimi Çaji Logo të Zakonshme Kutia e Dhuratave të Çajit Kuti dhuratë katrore e bërë nga letër e bardhë e veshur dhe tabela me trashësi 2 mm me shtypje me ngjyrë të zezë dhe logo ari dhe kornizë fletë metalike prej ari ; Dizajni luksoz i...
Kutia e dhuratave për ruajtjen me çaj të shtypur të personalizuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e dhuratave për ruajtjen me çaj të shtypur të personalizuar Kuti çaji prej letre arti të veshur 350gsm me logo të shtypur me porosi. Kuti depo e çajit të letrës së palosshme në formë katrore. Shitje e nxehtë dashuria me dizajn kuti dhuratë...
Kuti për paketim qese çaji me tela të ngushtë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti për paketim qese çaji me tela të ngushtë Kuti paketimi qese çaji prej letre kraft kafe ose letre te veshur e cila 250-500gsm material letre per paketimin e çajit ; Stili i thjeshtë i kutisë së çajit , por mbyllja e fijes dhe shisheve le të...
Ngjyra e zezë e kutisë së qirinjve me cilësi të lartë me fut

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Ngjyra e zezë e kutisë së qirinjve me cilësi të lartë me fut Kjo kuti qirinjsh me cilësi të lartë është kapak i veçantë dhe kuti bazë , e quajtur edhe kuti dy copë. Ka një futje kartoni të rrumbullakët në pjesën e poshtme të kutisë, është mirë të...
Pije e kuqe e ngurtë dhe kuti paketimi çaji

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

R ed pije dhe paketimin çaj të fortë kuti Kjo kuti e kuqe jo vetëm që ka një model të zbehtë mbi të, por gjithashtu mund të vuloset me ar. Ka kuti të brendshme brenda kutisë për të mbajtur pije të ngurta ose kanaçe çaji. Sigurisht, madhësia, ngjyra...
Paketimi i kutive të argjendarisë së dhuratave me ngjyra të purpurta

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutive të argjendarisë së dhuratave me ngjyra të purpurta Kjo kuti bizhuteri dhuratë është një kuti kartoni, formë libri, me mbyllje magnet, ngjyrë vjollcë sharm. Sizeshtë madhësia e mesme për paketimin e kutive të argjendarisë së...
Kuti të lira për paketim letre për çaj jeshil

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti të lira për paketim letre për çaj jeshil Paketimi i paketimit të çajit jeshil të bërë me letër të lirë të veshur 300gsm me shtypje të plotë të kompensuar me ngjyra CMYK. Struktura e kutisë është kuti me dy flamuj; kutia e poshtme e burrave të...
Kuti çaji dhuratë kartoni me cilësi të mirë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti çaji dhuratë kartoni me cilësi të mirë Kutia e çajit me dhuratë prej kartoni me cilësi të mirë është letër arti me ngjyra të bardha, madeshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, logoja e personalizuar e shtypur me ngjyra të bardha, Gjithçka...
Kutia e paketimit të çajit të letrës Kraft me mëngë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e paketimit të çajit të letrës Kraft me mëngë Paketimi i kutisë së çajit të bërë nga 250-350gsm letër kraft kafe dhe mëngë të bardhë letre me shtypje të kompensuar me ngjyra CMYK ; Kutia e çajit me dizajn mëngë duket elegante dhe delikate ....
Kutia e zezë e palosshme e çajit për transportim

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti çaji i palosshëm i palosshëm për transportim Kuti çaji i zi i palosshëm i bërë me letër kraft të valëzuar e cila kostum i fortë material për transportim ; Paketimi i sheshtë i kutisë së çajit , një model i palosshëm i palosshëm, kursen vëllimin...
Kuti çaji me tub të rrumbullakët personal

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti çaji me tub të rrumbullakët personal Kutia e çajit me tub të rrumbullakët personal është letra me ngjyra të bardha në sfond, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, me ngjyrën e bardhë të shtypur ndeshje logon blu, Gjithçka duket...
Kuti dhuratë për çaj letre të zi me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë për çaj letre të zi me kapak Kuti çaji prej letre të zezë prej letre të zezë mat dhe trashësi 2 gram për paketimin e çajit ; Kutia e dhuratave çaj me dizajn kapak për ekranin e paketimit të qeseve të çajit ; Dimensioni i kutisë së katër...
Kuti Set aaji magnetik prej kartoni luksoz

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti magnetike prej kartoni luksoze për çaj Kuti kartoni Hardmade me futje letre për të mbajtur shishen e çajit ; Kuti magnetike kartoni e bërë nga letër e bardhë e veshur dhe trashësi 2 mm e trasha për paketimin e çajit ; Çaji magnetik kuti kartoni...
Kutia e çajit të kuq me kapak dhe dritare të qartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti çaji Pink me kapelë dhe dritare të qartë Kuti çaji me ngjyrë të kuqe të bërë nga letra me cilësi të zbukuruar rozë dhe trashësi prej 2 mm për paketim çaji ; Kutia e çajit me dritare të qartë PVC në krye për shfaqjen e paketimit të çajit ; Kuti...
Kuti dhuratë për çajin e letrës së rrumbullakët

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë për çajin e letrës së rrumbullakët Kutia e rrumbullakët e letrës Kraft prej letre kraft kafe dhe kartoni gri për paketimin e çajit; Kutia e çajit në formë tubi formon kapakun e bërrylës dhe bazën; Kutia e rrumbullakët e çajit pranoi...
Kuti çaji letre Kraft me dorezë të prerë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti çaji letre Kraft me dorezë të prerë Kutia e çajit me dorezë të prerë dhe modeli i dritares PVC, e cila mund të jetë pako e sheshtë për të dërguar dhe për të kursyer koston e transportit. Kuti çaji prej letre Kraft prej letre kraft kafe e cila...
Paketimi i kutive të dhuratave të letrës me çaj kartoni luksoz

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutive të dhuratave të letrës me çaj kartoni luksoz Kuti kartoni të ngurtë , kuti letre çaji me shtypjen e logos së kompanisë suaj Kuti luksoze çaji e bërë në stile kuti në formë libri me mbyllje të magnetit për paketimin e çajit Kuti...

Kinë Kuti çaji furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti çaji të këndshëm dhe luksoz për çaj paketim.Sikurse kutia e palosshme, libri si kuti, kuti kartoni me kapak, kutia e sirtarit, etj. Kutitë e çajit me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të çajit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


tea boxround tea boxtea box folding

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim