Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKutia e dritares

Kutia e dritares (Total 25 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e dritares , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e dritares , furnizuesit Kutia e dritareve për cookie / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e dritares për ëmbëlsirat R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kutia e dritares së rrobave të bluzave për paketimin e kolonave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dritareje e rrobave të bluzave për paketimin e rrobave Kuti dritareje e rrobave e bërë nga letra kartoni dhe dritare e qartë PVC. Kutia e dritares mund të personalizohet logoja, madhësia, ngjyra. Kutia e dritares T-shirt mund të jetë më e lehtë...
Kuti kafeje kraft me dritare për shishe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti prej letre kraft kafe me dritare për shishe Kuti letre Kraft me dritare të bërë prej letre arti me vrimat e prerjes së vdesit, dritarja pa PVC. Konsumatori është më i lehtë dhe i qartë duke parë shishen. Kutia e letrës Kraft me dorezë me tela...
Kuti paketimi kartoni të zi me mat me dritare

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi kartoni të zi me mat me dritare Ekziston një PVC e qartë transparente në majë të kapakut për të treguar produktet në kutinë e dritares me porosi. Paketimi i kutive të dritares së zezë të shtypjes është i përshtatshëm për kozmetikë,...
Transparencë rreth dritares PVC me kutinë e mbylljes së shiritit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Transparencë rreth dritares PVC me kutinë e mbylljes së shiritit Kjo kuti dritaresh PVC duket shumë e veçantë, apo jo? Kjo është e ndryshme nga kutia e zakonshme e dritares PVC, vetëm se ka një dritare të vogël në pjesën e sipërme ose anësore....
Kapak i qartë i paketimit të kutisë me dritare

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kapak i qartë i paketimit të kutisë me dritare Ekziston një PVC e qartë transparente në majë të kapakut për të treguar produktet në kutinë e dritares me porosi. Paketimi i kutive të dritares së zezë të shtypjes është i përshtatshëm për kozmetikë,...
Kuti letre me karamele për fëmijë dhurata shumëngjyrësh

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketat e Souvenir Colorful për Paketim Paketat e Dhuratave të Kraftit të Dritareve Kraft me shumicë Kjo kuti dhuratë është një përpjekje e madhe! Jo vetëm që ngjyra është e freskët dhe bukuroshe, mjeshtëria është gjithashtu shumë e përpiktë. Ngjyra...
Kutia e letrës së paketimit të kubit Rubik me dritare / të uritur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e letrës së paketimit të kubit Rubik me dritare Kjo kuti është e ngjashme me kutitë e zakonshme, ndryshimi i vetëm është se pothuajse të gjitha kutitë e tjera kanë dritare PVC, dhe ju mund të zgjidhni modelin e uritur direkt për të treguar...
Kuti paketimi dhuratë kartoni të bardhë me fut

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi dhuratë kartoni të bardhë me fut Kuti kartoni të bardhë, kuti kartoni me kapak, ngjyra e bardhë me logo të shtypur, plot me tiparet tuaja . Kutitë e dhuratave me futje, kutia e dhuratave me futje, mund t'i tregojnë produktet tuaja...
Kuti letre prej kartoni të ngurtë me kuti dritareje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre prej kartoni të ngurtë me kuti dritareje Kutia e letrës me dritare është shumë e bukur. Kjo kuti dritaresh për ekran mund të shfaqë mirë produktet tuaja. Ekziston një kartë e veçantë e brendshme për të lehtësuar vendosjen e produkteve,...
Kutia e tubit të paketimit të cilindrave të qartë dhe të qartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e tubit të paketimit të cilindrave të qartë dhe të qartë Kuti e rrumbullakët transparente me trup të pastër PVC për paketimin e shisheve të parfumeve. Kutia e cilindrit me kapak bordi letre dhe bazë dhe trup i pastër plastik. rrotullim i vogël...
Pastroni shtypjen e kutisë së letrës së dritares

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Pastroni shtypjen e kutisë së letrës së dritares Printimi i qartë i kutisë së dritares së letrës është letër arti, është peshë letre prej 350gsm letër arti e arritur, ngjyra e bardhë përputhet me ngjyrën e dizajnit dhe logon, Gjithçka duket...
Kuti dhuratë kartoni Premium të bardhë me dritare të qartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë kartoni Premium të bardhë me dritare të qartë Kutia e bardhë e dhuratave premium me dritare të qartë është letër arti, It'sshtë peshë letre prej kartoni 2 mm e arritur, Dizajn dhe logo e personalizuar e shtypur me ngjyra të bardha,...
shtypje kuti letre doreza të dritares

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

shtypje kuti letre doreza të dritares Printimi i qartë i kutisë së dorës së dritares së kutive të letrës është letër arti, është peshë letre prej 350gsm letër arti e arritur, ngjyra e zezë e shtypur ndeshjen e personalizuar dhe logon e...
Kapaku i dritares së kutisë së dhuratave të kartonit magnetik

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kapaku i dritares së kutisë së dhuratave të kartonit magnetik Logoja me porosi shtypjen e kutisë së bardhë të kartonit me dritare të qartë PVC plastike. Kapaku i dritares së kutisë së kartonit me dy grupe magnetike të grumbulluara për mirë afër dhe...
Kutia e paketimit të dritares së ekranit të telefonit Moile

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të dritares së ekranit të telefonit Moile Printimi i qartë i kutisë së dritares së letrës është letër arti, është peshë letre prej 350gsm letër arti e arritur, ngjyra e bardhë përputhet me ngjyrën e dizajnit dhe logon. Gjithçka...
Kutia e paketimit të letrës me kufje të varur me dritare të qartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të letrës me kufje të varur me dritare të qartë Printimi i qartë i kutisë së dritares së letrës është letër arti, është peshë letre prej 350gsm letër arti e arritur, ngjyra e bardhë përputhet me ngjyrën e dizajnit dhe logon....
Kuti letre e lirë Kraft me dritare të qartë PVC

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti letre e lirë Kraft me dritare të qartë PVC Kutia e dritares së letrës Kraft prej letre kraft kafe dhe dritare e pastër PVC ; Plug i dyfishtë i thjeshtë i strukturës së kutisë së dritares së letrës , duket elegant dhe butik. Kuti letre me...
Kutia e dhuratave të dritares së kartonit të kuq

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e dhuratave të dritares së kartonit të kuq Kutia e dhuratave të dritares së kartonit të kuq është letra me ngjyra të arta në sfond të kuq, madeshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, ngjyra e kuqe e shtypur ndeshjen logon e personalizuar,...
Paketim Kuti kartoni për dhuratë me dritare

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti kartoni për paketim të makinave të tregimit për dhurata me dritare PVC Kutia e paketimit të makinerive me histori e bërë nga letra arti dhe kartoni që trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së sirtarit dhe preferoni;...
kuti letre arti me shkëlqim të varur

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti letre arti me shkëlqim të varur Kuti letre me cilësi të lartë me shtypje logoje, çmim chep me cilësi të lartë. Kuti letre cilësore, kuti dhuratë me logo të shtypur, plot me tiparin tuaj të komponimit, Kuti dhuratë me madhësi dhe dizajn të...
Paketim letre paketimi me syze me dritare të qartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketim letre paketimi me syze me dritare të qartë Kjo kuti letre me dritare është bërë prej letre të veshur me shtypje të plotë me ngjyra CMYK. Kutia e letrës me dizajn të qartë të dritares për ekranin e syzeve. Paketimi i Kutisë me fundin...

Kinë Kutia e dritares furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të këndshme dhe luksoze me dritare për paketimin e produkteve.Sikurse kutia e dritares, kutia e dritares për cookie, kutia e dritareve për ëmbëlsirat, kutia e dritareve për lulet, etj. Kutitë tona me dritare me cilësi të lartë janë paketimi i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona me dritare, mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.box with windowwindow boxclear window packaging box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim