Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteQese letreQese vere

Qese vere (Total 11 Products)

Kategoritë e produkteve të Qese vere , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qese vere , furnizuesit Qese vere me rubinet / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Letër qese verë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Qese letre për paketim të shisheve të verës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Qese letre paketimi shishe vere qese për paketimin e verës me printim kompensues me cilësi të lartë, për sa i përket materialit, letra e pa veshur ose letra arti është gjithashtu për opsionin tuaj. qese letre vere mund të jetë në modelin tuaj dhe...
Dhuratë për dhurata të verës së letrës Kraft me dorezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

dhuratë verë letër qese qese me dorezë qesja e paketimit të verës është bërë në letër kafeje të ngurtë kafe, letra të tjera të pa veshura ose letër arti janë gjithashtu për opsionin tuaj. dhurata e verës mund të jetë në modelin tuaj dhe shtypjen e...
Baganta për dhurata prej letre Brown Kraft për Verë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Baganta për dhurata prej letre Brown Kraft për Verë qese vere letre kraft bërë prej letre kraft kafe të zbukuruar e cila trashësi letre prej 90gsm -300gsm sipas madhësisë së qeses së verës dhe e preferuara juaj; Dizajni i çantave të verës në ngjyrë...
Qese verë me letër të zezë me Logo dhe trajtuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Qese verë me letër të zezë me Logo dhe trajtuar Black qese verë letër prej letre dashuroj mat zi e cila letër bordi trashësi 150gsm -300gsm sipas madhësisë së qese verës dhe tuaj preferojnë; Dizajni i çantave të verës në ngjyrë të zezë me ngjyrë të...
Kuti prej qelqi të verës prej kartoni

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti prej qelqi të verës prej kartoni Kuti me ndarje kartoni me shtypje të kompensuar me ngjyra CMYK. Kutitë e qelqit të verës prej kartoni janë mjaft të forta për të mbajtur paketimin e verës në shishe. Kutia e verës prej kartoni të valuar lejo që...
Kuti kartoni paketimi të qelqit të verës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kartoni paketimi të qelqit të verës Kutitë e paketimit të qelqit të verës me printim të kompensuar me ngjyra CMYK. Kutitë e kartonit të paketimit të shtypur janë mjaft të forta për të mbajtur një paketim të verës në shishe. Kutitë e kartonit...
Paketim shishe letre dekorative të zbukuruar për shishe

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketim shishe letre dekorative të zbukuruar për shishe Qese verë e zbukuruar me shtypje të kompensuar me ngjyra CMYK. Qeset shishe dekorative të verës janë mjaft të forta për të mbajtur një paketim të verës në një shishe. Qesen e ambalazhit në kuti...
Dizajni me porosi qese vere me kuti kartoni

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dizajni me porosi qese vere me kuti kartoni Kuti kartoni të dizajnit personal me printim të kompensuar me ngjyra CMYK. Baganta e bartësit të verës prej kartoni është mjaft e fortë për të mbajtur një paketim të verës në shishe. Qesja e bartësit të...
Qese letre luksoze verë me dorezë shiriti

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Qese letre luksoze verë me dorezë shiriti qesja e paketimit të verës është bërë në letër luksoze prej letre, letra të tjera të pa veshura ose letra arti janë për opsionin tuaj. qese letre vere mund të shtypet në modelin tuaj dhe shtypjen e logos së...
Qese vere letre me doreze per nje shishe

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Qese vere letre me doreze per nje shishe Qese vere letre letre me letre eko-miqësore me shtypje të kompensuar me ngjyra CMYK. Letra e veshur 200-250gsm është mjaft e fortë për të mbajtur një paketim të verës në shishe. Doreza e përdredhur me ngjyra...
Dhuratë letre për paketim verë me dy shishe

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dhuratë letre për paketim verë me dy shishe Qese letre vere letre me letra eko-miqësore me shtypje të kompensuar me ngjyra CMYK. Letra e veshur 250gsm është mjaft e fortë për të tillë qese letre vere dy ambalazhe shishe. Dorezë e përdredhur me...

Kinë Qese vere furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë çanta të këndshme vere për you.Our qese vere me cilësi të lartë janë një paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në çantat tona të verës, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


208m

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim