Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
Топло производи
Show More
За нас
Основана во 1999 година, Dongguan Liyang Paper Products копродукции, Ltd е средно претпријатие специјализирано за производство на разни печатени хартија во боја, чанти од хартија, кутии за пакување, кутии за подароци, етикети, ознаки, брошури, постери, материјали за пакување и друго поврзани производи за печатење. Близу до Шенжен, удобниот превоз ни донесе повеќе можности и конкурентни предности и на домашниот и на странскиот пазар. Ние поседуваме Хајделберг и Роланд машини за печатење кои се најнапредните уреди направени во Германија, совршени пред печатење на нумеричка опрема и по печатење на автоматска опрема за обработка. Ние сме во состојба да обезбедиме производи со висок квалитет за клиентите ширум светот. Ние секогаш истражуваме и развиваме иновативни производи за подобро да ги задоволиме променливите потреби на клиентите. Покрај тоа, континуираното подобрување на научното управување и зајакнувањето на постапките за контрола на квалитетот ни овозможи ефикасно да ги максимизираме вредностите на клиентите исполнувајќи ги нивните спецификации на позитивен начин. Обезбедување на „квалитетни производи, одлична услуга, конкурентни цени и брза испорака“ за да ги задоволиме клиентите, развиваме нови производи за да ги исполниме барањата на клиентите. Нашата компанија ја помина евалуацијата на сертификација ISO9001: 2000. Начело на нашата компанија е да се „креативната вредност и самосовршување“. „Служба на клиенти“ е нашата мисија. Ние поставивме вредносен став на „сервис и концепт“ за време на работниот процес. Вашата поддршка ќе биде најдобрата награда за нашата работа и вашето задоволство ќе биде нашето непрекинато потрага. Сега со нетрпение очекуваме да соработуваме со странските клиенти врз основа на взаемна корист. Ве молиме слободно контактирајте не за повеќе информации.
НОВИ ПРОДУКТИ
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање