Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиПапка
Product Categories

Папка

Категории на производи од Папка , ние сме специјализирани производители од Кина, Папка , Папка за џеб добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убава и луксузна папка со датотеки. како папка со датотеки, папка со хартиени датотеки, папка со џеб, итн. Нашата папка со висок квалитет е исклучително печатење за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања во нашата папка, добредојде да контактирате со нас во секое време.file folderfolderkraft folder

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи