Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за пакување хартијаКутија за висина
Product Categories

Кутија за висина (Total 18 Products)

Категории на производи од Кутија за висина , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за висина , Пластична кутија за виси добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кутија за виси хартија R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Рачка за висење кутија за хартија со прилагодено печатење

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Рачка за висење кутија за хартија со прилагодено печатење Кутија за виси на крафт хартија изработена од кафеава крафт хартија и дизајн на закачалка ; Кутијата Виси едноставна кутија со двојна кутија со закачалка за кабелско...
Прилагодена кутија за пакување за пакување од ПВЦ пластичен прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена кутија за пакување за пакување од ПВЦ пластичен прозорец Кутија за виси на крафт хартија изработена од кафеава крафт хартија и дизајн на закачалка ; Кутијата Виси едноставна кутија со двојна кутија со закачалка за кабелско пакување ....
Висечка кутија со прозорец за пакување коса

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

кутија за виси хартија со прозорец за пакување коса ефтина кутија за виси хартија со висококвалитетно печатење CMYK и чиста ПВЦ вдовица за да ги прикажете вашите производи што се спакувани внатре, во меѓувреме една дупка одозгора за да висат на...
Висечка кутија за бесење на хартија со прозорец со умирање

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Висечка кутија за бесење на хартија со прозорец со умирање Бела виси кутија направена од уметничка хартија со дупки за сечење, што е широко користена за електронско пакување на производи. Кутија со бела хартија со прозорец може да биде по сопствена...
Кутија за виси слушалки со слушалки со слушалки со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за виси слушалки со слушалки со слушалки со прозорец Слушалки за слушалки за хартија направени од уметничка хартија со дупки за сечење, што е широко користено за електронско пакување на производи. Кутија за висина за слушалки може да биде...
Евтина микро USB кутија за пакување со дупка за висење

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Евтина микро USB кутија за пакување со дупка за висење Кутија за пакување од ефтина хартија направена од уметничка хартија со дупки за сечење, што е широко користена за електронско пакување на производи. Кутија за пакување Мирко USB може да биде по...
Хартија за пакување предводена кутија за висење часовници

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Хартија за пакување предводена кутија за висење часовници LED кутија за пакување со часовници изработена од уметничка хартија со дупки за сечење, што е широко користена за електронско пакување на производи. Кутијата за висење LED-часовник може да...
Кутија за виси хартија со дупка за слушалки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за виси хартија со дупка за слушалки Кутија за виси хартија за слушалки изработена од уметничка хартија со дупки за сечење, што е широко користена за електронско пакување на производи. Кутијата со кутии за пакување што виси може да биде по...
кутија за виси пакувања за полнач за батерии

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за виси пакувања за полнач за батерии Висечка кутија за полнач на батерии изработена од уметничка хартија со дупки за сечење, што е широко користена за пакување на електронски производи. Кутија за полначи за батерии од хартија може да биде по...
Кутија за висечка хартија за електронски со висечка дупка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за висечка хартија за електронски со висечка дупка Виси кутија за електронски изработена од уметничка хартија со дупки за сечење, што е широко користена за електронско пакување на производи. Кутија за хартија со висечка дупка може да биде...
Божиќна кутија за подароци со хартија со виси јаже

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Божиќна кутија за подароци со хартија со виси јаже Божиќна кутија за подароци со капак е изработена од уметничка хартија со лента за ленти и виси јаже. Кутија за подароци за Божиќ може да се испраќа во рамна или отворена форма. Може да заштеди цена...
Популарно разнобојно пакување со виси прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Популарно разнобојно пакување со виси прозорец Бојата што виси на пакувањето на прозорецот, е уметничка хартија, постигната е хартија од 350гсм уметност, постигната црна боја, прилагодено дизајнирање и лого, од предниот прозорец за да ја видите...
Поевтини козметички кутии за пакување што висат

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Поевтини козметички кутии за пакување што висат Моделот за комунални услуги се однесува на кутија за пакување на играчки, особено во кутија за пакување од играчки со типот на висечка дупка, што е кутија за висина. Целта на моделот за комунални...
Кутија за пакување што виси со USB-кабел

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување што виси со USB-кабел Хартијата за хартија е тродимензионална форма, која е составена од мноштво лица што се преместени, наредени, склопени и опкружени со мноштво лица. Површината во тродимензионалната структура функционира како...
Кутија за виси хартија од крафт со јасен прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за виси хартија од крафт со јасен прозорец Кутија за виси на крафт хартија изработена од кафеава крафт хартија и дизајн на закачалка ; Едноставна кутија за виси кутија со двојна кутија со закачалка за кабелско пакување . Виси кутија со јасен...
Кутија за виткање крафт хартија за пакување со кабел

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за виткање крафт хартија за пакување со кабел Кутија за виси на крафт хартија изработена од кафеава крафт хартија и дизајн на закачалка ; Едноставна кутија за виси кутија со двојна кутија со закачалка за кабелско пакување . Кутија за виси...
Нарачана печатена кутија за виси хартија со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Нарачана печатена кутија за виси хартија со прозорец Печатена кутија за висина , изработена од 350gsm дебела уметничка хартија со високо квалитетно офсетско печатење Прилагодена кутија за закачување со висечка дупка одозгора, оставете ја лесно да ја...
виси кутија за подароци со хартија за пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

виси кутија за подароци со хартија за пакување Кутија за виси хартија , изработена од 350gsm дебела уметничка хартија со висококвалитетно печатење во форма на офсет виси кутија за подароци , ефтина хартиена кутија со висечка дупка одозгора за...
Други производи

Кина Кутија за висина Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни виси кутии за производи пакување.Како што виси кутија, пластична виси кутија, кутија за виси хартија, кутија за виси печатење, итн. Нашите виси кутии со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.
Било какви информации за нашите кутии што висат, добредојде да контактирате со нас во секое време.hanging boxhanging paper boxpaper hanging box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи