Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциПен-кутија
Product Categories

Пен-кутија (Total 20 Products)

Категории на производи од Пен-кутија , ние сме специјализирани производители од Кина, Пен-кутија , Овална пенкало добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Правоаголна кутија за пенкало R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Поставена кутија за пакување со пенкало со посебна лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Поставена кутија за пакување со пенкало со посебна лента Кутија пенкало со пенкало торба е направен од хартија за посебност и картонска хартија, со посебен вметнат пена. Кутија за пакување со пенкало може да биде сопствено лого, боја и големина....
Луксузни кутии со црни празни хартии

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузни црни празни хартиени кутии Прилагодено пенкало Празна кутија за хартија сопствена црна фолија лого за текстура, луксузна кутија за луксузно пакување. Плус кутија луксузен дизајн за едно или две пенкала пакување и приказ. Специјален стил на...
кутија за подароци за пакување со пенкало со сунѓер и печат

Единечната цена: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за подароци за пакување со пенкало со сунѓер и печат А многу класично пенкало, едноставен стил се појавува атмосфера. Постојат пет бои за клиентите да изберат, пенкало paepr кутија со сунѓер и панделка, подобра позиција за фиксирање на...
Кутија за подароци во форма на книга за пакување со пенкало

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за подароци во форма на книга за пакување со пенкало Кутија за пакување со ригидпен , со високо квалитетно печатење на офсет за вашето лого или дизајн. Порто-кутија во облик на книга, цврста картонска кутија направена во луксузни стилови во...
Пакување со црно пенкало за едно пенкало

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакување со црно пенкало за едно пенкало Ова е кутија од типот фиока за пакување со пенкало . Оваа амбалажа со црно пенкало е посебен пакет дизајниран за пенкала и високи пенкала. Кутијата изгледа многу деликатно, дизајн на отворање. Пенкалата е...
Кадифе од хартија од хартија од кожа, внатре во кутијата со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кадифе од хартија од хартија од кожа, внатре во кутијата со капак Ова е пенкало, инсертот е пена со кадифе, Ние ги прицврстувавме пенкалата со панделки, кутијата е составена од капак и основа. Liyang хартија производи копродукции, ООД, е основана во...
Кутија за подароци со еднократно пенкало со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци со еднократно пенкало со капак Кутија за пакување од пенкало изработена од обложена уметничка хартија и грам картон од 2мм со дизајн на капакот и основната кутија ; Пакет за подароци за пакување со вметнете капак од кадифено...
Златна боја еднократно кутија за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Златна боја еднократно кутија за хартија Златна боја кутија за пенкало, изработена од обложена уметничка хартија и 2мм, ситно-обоено печатење, во форма на сива боја ; Вметни кутии од пенкало со кадифе, вметнати сунѓер за вметнување за едно пакување...
Пен-кутија Црна боја со капакот на пресек

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Пен кутија црна боја со капакот на пресекот на палецот Пенка кутија црна боја изработена од фенси мат црна хартија и материјал од 2мм, грејборд, кој стил на картонска кутија е стил на капакот и основната кутија ; Пенкалата со капакот исечен палец и...
Екластичен близок кутија за подароци со единечно пакување со луксузни пенкала

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Екластичен близок кутија за подароци со еднокреветно пенкало Платна кутија за подароци од пенкало Luxuey, изработена од фенси-уметничка хартија и материјал од 2 мм со грејборд ; Кадифената единечна p кутија вметнете луксузен дизајн на облик на јатка...
Печатена кутија за пенкало со магнетни луксузи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатена кутија за пенкало со магнетни луксузи Печатената кутија за манекенско луксузно пенкало е жолта хартија во боја на позадина, изработена е од 1,5мм постигната картонска, печатена во жолто боја, со соодветно бело лого, Сè изгледа совршено! сè...
Кутија за пакување со пенкало за фиоки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за пакување со пенкало за фиоки Кутии за пакување од пенкало направени од обложена уметничка хартија 250-400gsm материјал ; Амбалажа со едно пенкало во форма на фиока за кутии, може да биде рамно пакување за испорака . Преклопување p кутија...
Евтин кутија за подароци со бело пенкало

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Евтин кутија за подароци со бело пенкало Евтина пенкало кутија направена од ефтина хартија бела табла 250-400gsm материјал ; Кутии за пакување за пенкало со или без сопствен дизајн и лого. Бело пенкало кутија со двојна кутија за кутии за пакување со...
Извршни кутии за црно-фиоки со слајдови со едно пенкало

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Извршни кутии за црно-фиоки со слајдови со едно пенкало Црни пенкало кутии изработени од фенси мат црна хартија и 2мм материјал за сива маса, кој стил на картонска кутија е слајд за фиоки ; Структура на кутија за лизгање на пенкало за кутии за...
Магнет Затвори единечно црно пенкало

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Магнет Затвори единечно црно пенкало Кутија за пенкало од магнет, изработена од фенси мат црна хартија и 2мм материјал за сива картон, стил на картонска кутија со затворање на капакот на магнет ; Кутија со црно пенкало со бела ПЕТ кадифена вметнете...
Вметни од кадифе со луксузно школка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Вметни од кадифе со луксузно школка Луксузни кутии со пенкала, изработени од фенси-уметничка хартија и материјал од 2 мм, грабливи ; Кутија за подароци со амбалажи со едно пенкало со кадифеен материјал од горниот и внатрешниот дел од дното. Лента со...
Прилагодено печатење на пенкало со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодено печатење на пенкало со јасен прозорец Прилагодена кутија со црно пенкало, црна хартија од текстура надвор, бела внатре со бела EVA пена за да се одржи пенкалото, прозорецот може да прикаже пенкало за вас. дебелината на кутијата со...
Луксузно пенкало од картонска кутија со затворање на магнет

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузно пенкало од картонска кутија со затворање на магнет Луксузно кутија за пенкало , со висококвалитетно печатење на офсет за вашето лого или дизајн Картонска кутија за пенкало, цврста картонска кутија направена во стилови на кутии во форма на...
кутија за подароци за пакување од картон со пена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за подароци за пакување од картон со пена Цврсто кутија за пакување со пенкало , со високо квалитетно печатење во форма на офсет за вашето лого или дизајн Платно картонска кутија, цврста картонска кутија направена во капак и основа за...
Прилагодено поле за пакување со подароци од хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено поле за пакување со подароци од хартија Цврсто кутија за пакување со пенкало , со високо квалитетно печатење во форма на офсет за вашето лого или дизајн Плоча за хартија, цврста картонска кутија направена во капак и подлога, стилови на...
Други производи

Кина Пен-кутија Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убаво и луксузно пенкало за пенкало пакување.Како што виткање кутија, картонска кутија со капак, тркалезна кутија, итн.Нашите пенкала со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.
Било какви прашања на нашите кутии со пенкала, добредојде да контактирате со нас во секое време.pen boxpen box with lidfolding pen box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи