Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиХартија картичкаБизнис картичка
Product Categories

Бизнис картичка (Total 17 Products)

Категории на производи од Бизнис картичка , ние сме специјализирани производители од Кина, Бизнис картичка , Печатење визит-картички добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Пластична деловна картичка R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Отпечатена луксузна густа црна фолија работна картичка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена дебела црна фолија работна картичка многу луѓе ќе печатат бела и црна визит-картичка, но помалку луѓе ќе прават црна фолија работ на визит-картичката, овој вид визит-картичка користат 1000гсм бела и црна картичка монтирана заедно,...
Печатете густа деловна картичка со густо црно злато

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатете густа деловна картичка со густо црно злато Црната визит-картичка со златна фолија раб е популарна во тековните години, многу луѓе печатат свое лого и контакт начин со прекрасен дизајн, и да прават различно ракување, како лого врежано или...
Персонализирајте метални визит-картички Печатење ПВЦ метална картичка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 3000000pcs/month

Персонализирајте логото на картички од златни метали Печатење на ПВЦ метална картичка Метална визит-картичка со стандардна големина 54x85mm која е изработена од дебела метална ПВЦ картичка дебелина 0,3 мм; Празникот на оваа ПВЦ Б употребливост...
Мулти-процесна визит-картичка со лого за црно-црно црно

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мулти-процесна визит-картичка со лого за црно-црно црно Оваа визит-карта е изработена од црно високо квалитетно, со топло печат и сребро лого, ако сакате понапредни, можеме да ги заслепуваме и блокираните УВ и касети и др. Овие се прилагодливи....
Персонализирана картичка за име за печатење со дебела хартија прилагодена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузна персонализирана картичка за печатење со густа хартија Луксузен изглед, задоволителен квалитет.Оваа визит-карта со црна основа, средината е логото на бронзено злато, сè уште трепка околу пном пенкало, нека човек благороден во исто време не...
Печатење витрински картички од 350гм сребрена фолија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Печатење витрински картички од 350гм сребрена фолија Овие деловни картички се многу едноставни, но сивата боја одговара на сребрена топла печат многу убаво, тежината на хартијата е 350gsm. ако сакате да се прилагоди со вашиот дизајн, добредојде да...
црна деловна картичка со златна фолија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Т провинциалист златна фолија црниот бизнис картички Се повеќе и повеќе луѓе имаат потреба од луксузна визит-карта за да се изразат и воведат, Сега многу популарни лични карти за деловни картички со печат од златна фолија. дебелата е 600гсм, обете...
Печатење со густа деловна картичка со букви

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Печатење со густа деловна картичка со букви Се повеќе и повеќе луѓе имаат потреба од луксузна визит-карта за да се изразат и воведат, сега многу популарни лични карти за деловно писмо со раб на боја. дебелата е 700гсм. розова раб, лого и текст во...
Визит-картичка во црна хартија отпечатена со злато раб

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 3000000pcs/month

Визит-картичка во црна хартија отпечатена со злато раб Визит-картичка за хартија во стандардна големина 50х90мм и 55х84мм што е направена од густа црна хартија 600-1200gsm табла; Овој празник на оваа картичка за употребливост на Црното Б е густа...
Дебело печатење на деловни картички со црна хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Дебело печатење на деловни картички со црна хартија Дебела хартија визит-карта, црна хартија визит-карта, направени во дебелина од 1.5 mm Луксузно печатење на деловни картички , со црвена / златна / црна фолија печат Liyang Paper Products Co, Ltd,...
Луксузно печатење со црни пластични деловни картички

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузно печатење со црни пластични деловни картички Печатење на пластични картички , црна ПВЦ картичка со лого и содржина во злато печатење пластична визит-картичка , дебелина од 0,76мм, со сјајно ламиниране на површината. Печатена пластична...
Прилагодена црна ПВЦ картичка со злато печатење

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена црна ПВЦ картичка со злато печатење ПВЦ картичка , црна ПВЦ картичка со лого и содржина во злато печатење Прилагодено печатење на ПВЦ картички , дебелина од 0,76мм, со сјајно ламиниране на површината. Liyang Paper Products копродукции,...
Прилагодена дебела деловна картичка со црно печатење

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена дебела деловна картичка со црно печатење Дебело печатење на деловни картички, направената дебелина е според вашите потреби За оваа визит-карта, логото го направивме во разоткривање , но логото при печатење / втиснување / печатење е исто...
Модни деловни картички со сребро печат

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Модни деловни картички со сребро печат Прилагодена деловна картичка, прилагодено отпечатено лого и име, различно завршување што можете да изберете. Сребрена картичка за печатење, елегантна завршна обработка за печатење и дизајн со лого, висок...
Печатење со топла деловна картичка со завршна обработка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатење со топла деловна картичка со завршна обработка Прилагодена деловна картичка, печатење визит-картички, со име и лого за печатење, воведете се преку картички. Печатење визит-картички, печатење со сите видови ако завршите, како врежана, врела...
Дебела визуелна картичка за фолија за членство

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Дебела визуелна картичка за фолија за членство Дебела визит-картичка, визит картичка со висок квалитет, печатење со дебели картички. Визит-картичка за членство, можат да го испечатат вашето лого и дизајн, полн со вашиот стил. Фолинг визит-карта,...
Печатење визит-картички со раб во боја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Печатење визит-картички со раб во боја Печатење визит-картички, квалитетна визит-картичка, можат да ја изберете хартијата што ви се допаѓа. Визит-картичка со Боја Еџ, може да има злато во боја на боја, изгледа луксузно и елегантно. Визит-карта за...
Други производи

Кина Бизнис картичка Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убава и луксузна визит-карта. како визит-картичка, печатење визит-картички, пластична визит-карта, паметна деловна картичка, итн. Нашата визит-картичка со висок квалитет е исклучително печатење за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашата визит-карта, добредојде да контактирате со нас во секое време.business cardbusiness paper cardpaper business card

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи