Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиХартиена кесаТорба за накит
Product Categories

Торба за накит (Total 14 Products)

Категории на производи од Торба за накит , ние сме специјализирани производители од Кина, Торба за накит , Кеси за накит од микрофибер добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Печатена хартиена кеса R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Мала торба за пакување со накит со злато лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мала торба за пакување со накит со злато лого Торба за накит за пакување , отпечатена со свој дизајн и лого што се користи за пакување на подароци / накит. Торба со хартија за пакување на накит , со високо квалитетно офсетско печатење во сина боја...
Прилагодено печатени кесички од обична хартија за пакување на накит

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено печатени кесички од обична хартија за пакување на накит 2020 прилагодено злато фолија со логото Отпечатено обична мала бела луксузна хартиена кеса за пакување за пакување накит со изопачено златно јаже. Едноставна, но елегантна, мала...
Торба за пакување со сина печатена накит хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Торба за пакување со сина печатена накит хартија Торба за накит за пакување , отпечатена со свој дизајн и лого што се користи за пакување на подароци / накит. Торба за пакување на накит хартија , со високо квалитетно офсетско печатење во сина боја...
мала торба за пакување со накит од хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

мала торба за пакување со накит од хартија Подарок за накит на J , вреќа за хартија за накит, торба за накит за пакување, луксуз и висок квалитет Хартија торба за пакување накит , со висококвалитетно печатење во форма на офсет. сина мала хартиена...
Торба со накит од сребрена ткаенина со жица близок

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Торба со накит од сребрена ткаенина со жица близок Сребрена торба за накит изработена од сребрена боја мазна ткаенина материјал ; Ткаенина накит торба дизајн сребрена боја blackground без лого изгледа едноставно, но бутик. накит торба со жица близу...
Мет бела хартиена кеса со пакување со рачки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Мет бела хартиена кеса со пакување со рачки Торба за пакување Мет Бела изработена од уметничка хартија 157gsm-230gsm основа за големината на пакување торба за накит; Бела подарок кеса бела боја позадина со злато лого и печатење на веб-страница;...
Торба за прилагодено лого за хартија за накит

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Торба за прилагодено лого за хартија за накит Хартија торба изработена од уметничка хартија 157gsm-230gsm база на големината на пакување торба за накит; Logo Накит торба едноставно злато логото во форма на срце со дизајн на рачка за јаже, изгледа...
Работни логото Врвови вреќи за накит на врвна црвена хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Прилагодено лого торби за накит со црвена хартија Врвна торба Црвена боја позадина со бел дизајн и злато печатење со лого; Торби за накит од хартија изработени од уметничка хартија 157gsm-230gsm основа за големината на кеса за пакување за накит;...
Персонализирана торба за подароци за венчални врати, црвена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Прилагодено црвена торба за подароци со подароци од свадбена врата Порно за хартија за подароци Црвена боја позадина со бел дизајн и печатење на лого; Торби со црвена хартија изработени од уметничка хартија 157gsm-230gsm основа за големината на...
Spot UV хартиена кеса за подароци за купување накит

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Spot UV хартиена кеса за подароци за купување накит Торба за подароци за купување накит изработена од обложена уметничка хартија 157gsm-230gsm база на големина на вреќа за подароци од хартија; Овој дизајн на торба за подароци од хартија за пакување...
Нарачка за накит хартија торба со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Нарачка за накит хартија торба со рачка Царинска хартиена кеса за накит со црвена боја изработена од уметничка хартија 157gsm-230gsm база на големина на пакување со накит од хартиена кеса; Торба за накит со јаже се справува со едноставен дизајн, но...
Прилагодено лого за пакување на накит од хартија за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено лого за пакување на накит од хартија за хартија Торба за накит со црвена боја изработена од уметничка хартија 157gsm-230gsm основа за големината на вреќа за пакување за накит; Торба за накит сребрена и црна боја во боја со дизајн на...
Торба за пакување накит со бела хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Торба за пакување накит со бела хартија Торби за накит за пакување, торба за подароци за купување накит со печатено лого. Хартија кеси за накит, бела кеса со сјајно ламирион, изгледа луксузно и едноставно, луѓето ги сакаат. Подароци од хартија со...
Впечатлива вреќа за накит со ПП јаже

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Впечатлива вреќа за накит со ПП јаже Торба за накит, хартиена кеса за накит, торба за накит за пакување, луксуз и висок квалитет. Хартија торба за накит, торба за подароци за накит за клиенти, покажете ја одликата на вашата...
Други производи

Кина Торба за накит Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави кеси за накит за вас.Нашите торби за накит со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите торби за накит, добредојде да контактирате со нас во секое време.


18

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи