Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиХартиена кесаТорба со вино
Product Categories

Торба со вино (Total 11 Products)

Категории на производи од Торба со вино , ние сме специјализирани производители од Кина, Торба со вино , Торба со вино со славина добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Хартија за вреќа со вино R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Печатена вреќа со хартија за пакување со шише за вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатена торба со хартија за пакување со шише со вино вреќа за пакување вино со висококвалитетно печатење во форма на офсет, во однос на материјалот, неовластена хартија или уметничка хартија е исто така за ваша опција. вреќа за вино од хартија може...
Торба за подароци со вино Крафт со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

крафт хартија торба за вино со рачка вреќа за пакување вино е направена во цврста кафеава крафт хартија, друга неоткриена хартија или уметничка хартија е исто така за ваша опција. торба за подароци со вино може да биде во ваш сопствен дизајн и...
Чанти за подароци од кафеава крафт за вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Чанти за подароци од кафеава крафт за вино крафт хартија винска торба изработена од фенси кафеава крафт хартија која хартиена табла дебелина 90gsm -300gsm според големината на винска торба и ја претпочитате; Дизајн на торба за вино, кафеава боја на...
Торба со вино во црна хартија со лого и рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Торба со вино во црна хартија со лого и рачка Торба со вино од црна хартија изработена од фенси мат црна хартија, која има хартија од табела дебелина 150gsm -300gsm според големината на винска торба и ја претпочитате; Дизајн на торби за вино црна...
Картонски стаклени кутии за вино од брановидни брановидни кутии за вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Картонски стаклени кутии за вино од брановидни брановидни кутии за вино Кутија со преградни картони со CMYK офсетско печатење во боја. Кутии за стакло вино од картон се доволно силни за да се одржи амбалажата за вино во шише. Брановидна картонска...
Печатено вино стакло Пакувања од картони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатено вино стакло Пакувања од картони Кутии за пакување вино стакло со печатење во боја CMYK. Печатените картонски кутии за пакување се доволно силни за да се одржи едно шише вино пакување. Liyang хартија производи соработка., Ltd е фабрика и...
Декоративни фенси хартиена вреќа за пакување со шише со вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Декоративни фенси хартиена вреќа за пакување со шише со вино Фенси винска торба со печатење во боја CMYK. Декоративните вреќи за шишиња со вино се доволно силни за да држат амбалажа со шише вино. Златната вреќа за пакување во кутијата оставете ја...
Црна картонска кутија со вино за црни картони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Црна картонска кутија со вино за црни картони Прилагодени дизајнирани картонски кутии со CMYK офсетско печатење во боја. Картонот, вино-носач торба е доволно силен за да држи едно шише вино пакување. Liyang хартија производи соработка., Ltd е...
Луксузна торба со хартија за вино со рачка од лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Луксузна торба со хартија за вино со рачка од лента торбата за пакување вино се прави во луксузна хартија од лајсни, друга неовластена хартија или уметничка хартија е за ваша опција. торба со винска хартија може да се отпечати по ваш сопствен дизајн...
Хартија винска вреќа со рачка за едно шише

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Хартија винска вреќа со рачка за едно шише Еколошка торба за вино со хартија за хартија, со печатење во форма на офсет CMYK. 200-250gsm обложена хартија е доволно силна за да се одржи едно шише вино пакување. Златна боја PP изопачена рачка нека оваа...
Хартија подарок торба за две шишиња вино пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Хартија подарок торба за две шишиња вино пакување Еколошка торбичка за вино со хартија за вино со хартија со CMYK, офсет за печатење во боја. 250gsm обложената хартија е доволно силна за таквата вреќа за вино хартија пакување со две шишиња. Златна...
Други производи

Кина Торба со вино Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни полиња на индустријата.На пример, можеме да направиме убави вреќи за вино за вас.Нашите вреќи со вино со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите вреќи со вино, добредојдени се да не контактирате во секое време.


208m

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи