Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за пакување хартијаПрозорец кутија
Product Categories

Прозорец кутија (Total 25 Products)

Категории на производи од Прозорец кутија , ние сме специјализирани производители од Кина, Прозорец кутија , Прозорец кутија за колаче добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Прозорец кутија за слатки R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Кутија за прозорци на облека за маици за пакување на колони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за прозорска облека за маици за пакување облека Облека со прозорец кутија изработена од картонска хартија и ПВЦ прозорец. Прозорецот може да се прилагоди лого, големина, боја. Кутија за прозорци на маицата може полесно и јасно да го видите...
Браун крафт кутија со прозорец за шишиња

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кафеава кутија за хартија од крафт со прозорец за шише Кутија хартија од крафт со прозорец изработена од уметничка хартија со дупки за сечење, од прозорецот без ПВЦ. Клиентот е полесен и јасен изглед на шишето. Кутија хартија од крафт со жица за...
Кутија за пакување со црна картонска прилагодена мат со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување со црна картонска прилагодена мат со прозорец На горниот дел од капакот има јасен транспарентен ПВЦ за да ги прикаже производите во прилагодената кутија за прозорци. Пакувањето со мат со црно печатење во прозорецот е погодно за...
Транспарентно околу ПВЦ прозорецот со кутија за затворање на лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Транспарентно околу ПВЦ прозорецот со кутија за затворање на лента Оваа ПВЦ прозорец кутија изгледа многу посебна, нели? Ова е различно од обичната ПВЦ прозорец кутија, само што има мал прозорец на врвот или на страната. Тоа е целосно транспарентен...
Јасен капак со проpирна кутија за пакување со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Јасен капак со проpирна кутија за пакување со прозорец На горниот дел од капакот има јасен транспарентен ПВЦ за да ги прикаже производите во прилагодената кутија за прозорци. Пакувањето со мат со црно печатење во прозорецот е погодно за козметички,...
Кутија за хартија во форма на бонбони за фестивали во боја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Фестивал на шарени детски сувенири Пакување на хартија кутии за подароци од крафт прозорец на големо Оваа кутија за подароци е голем напор! Не само што бојата е свежа и прекрасна, изработката е исто така многу прецизна. Бојата што го отвора...
Кутија за хартија за пакување на Рубик со прозорец / шупливо

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Коцка хартија за пакување на Рубик со прозорец Оваа кутија е слична на обичните кутии, единствената разлика е во тоа што скоро сите други кутии имаат ПВЦ прозорци, а вие можете да го изберете шупливиот дизајн директно за да ги прикажете сопствените...
Кутија за пакување со подароци од бел картон со вметнување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување со подароци од бел картон со вметнување Бела картонска кутија, картонска кутија со капак, бела боја со печатено лого, полна со вашата функција . Кутии за подароци со вметнување, кутија за подароци со додаток, можат добро да ги...
Цврста карто-хартиена кутија со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Цврста карто-хартиена кутија со прозорец Хартија со кутија со прозорец е многу убава. Оваа прозорец за приказ може добро да ги прикаже вашите производи. Постои посебна внатрешна картичка за да се олесни пласманот на производи, производи со уредни,...
Тркалезна про Transирна кутија за чистење цилиндри со чиста цевка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Тркалезна про Transирна кутија за чистење цилиндри со чиста цевка Тркалезна про transparentирна кутија со цевка со јасно ПВЦ тело за пакување парфеми за шишиња. Кутијата на цилиндрите со капакот на хартијата и основата и чистото пластично тело. мала...
Исчистете го печатењето на кутијата за хартија од прозорецот

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Исчистете го печатењето на кутијата за хартија од прозорецот Ведро, печатењето во кутија со хартија за прозорец е уметничка хартија, постигната е хартија од 350gsm уметничка хартија, прилагодено дизајнирање и лого за печатење во бела боја, сè...
Хартија од бела премија кутија за подароци со јасен прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Хартија од бела премија кутија за подароци со јасен прозорец Белата премиум кутија за подароци со јасен прозорец е уметничка хартија, постигната е тежина од хартија од 2мм картон, прилагодено дизајнирање и лого за печатење со бела боја, Сè изгледа...
јасно печатење на ракавици за прозорци за печатење во кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

јасно печатење на ракавици за прозорци за печатење во кутија Јачното печатење на хартиени кутии за нараквици е уметничка хартија, постигната е хартија од 350гсм уметност, постигната црна боја, прилагодено дизајнирање и лого за печатење во црна боја,...
Капак од бело магнетска картонска кутија за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Капак од бело магнетно картонска кутија за подароци Прилагодено лого за печатење на бела картонска кутија со јасен пластичен PVC-прозорец. Капак од прозорецот од картонска кутија со две комплети магнетни собрани за добро блиску и отворено. Прозорец...
Кутија за пакување на прозорецот за прикажување на прозорецот за мобилен телефон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување на прозорецот за прикажување на прозорецот за мобилен телефон Ведро, печатењето на кутијата за хартија од хартија е уметничка хартија, постигната е хартија од 350гсм уметничка хартија, прилагодено дизајнирање и лого за печатење со...
Кутија за пакување со хартија за слушалки со уво, со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување со хартија за слушалки со уво, со прозорец Ведро, печатењето на кутијата за хартија од хартија е уметничка хартија, постигната е хартија од 350гсм уметничка хартија, прилагодено дизајнирање и лого за печатење со бела боја. Сè...
Евтина кутија за хартија од крафт со јасен прозорец од ПВЦ

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Евтина кутија за хартија од крафт со јасен прозорец од ПВЦ Кутија за прозори на крафт хартија изработена од кафеава крафт хартија и чист ПВЦ прозорец ; Евтината кутија за прозорец на кутијата со едноставна кутија со двојно приклучок , изгледа...
Кутија за подароци со прозорец со црвен картон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци со прозорец со црвен картон Кутијата за подароци со црвени картони е црвена позадина, уметничка хартија во боја, Таа е изработена од 1,5мм постигнат картон, прилагодено лого за печатење со црвена боја, Сè изгледа совршено! сè е...
Пакувања од картонска кутија за подарок со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Прибор за картонска кутија за пакување на приказни за подароци со прозорец од ПВЦ Кутија за пакување со приказни од машина изработена од уметничка хартија и грејборд, чија хартија има дебелина од 1,5-2,5мм според големината на кутијата за фиоки и...
сјајно кутија за уметничка хартија за висење

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

сјајно кутија за уметничка хартија за висење Висококвалитетна кутија за хартија со печатење на лого, цена за готвач со висок квалитет. Кутија за квалитет на хартија, кутија за подароци со отпечатено лого, полно со ваша компатибилна опција, Кутија за...
Пакет за хартија за пакување на очила со јасен прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Пакет за хартија за пакување на очила со јасен прозорец Оваа кутија за прозорец за хартија е изработена од обложена хартија со целосно печатење во боја CMYK. Кутија за хартија со дизајн на прозорецот со јасен прозорец за приказ на очила. Кутија за...
Други производи

Кина Прозорец кутија Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии со прозорец за пакување на производи.Како што е прозорецот кутија, прозорецот кутија за колаче, прозорецот кутија за слатки, прозорецот кутија за цвеќиња, итн. Нашите кутии со прозорец со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања на нашите кутии со прозорец, добредојде да контактирате со нас во секое време.box with windowwindow boxclear window packaging box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи