Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциПоле за ремени
Product Categories

Поле за ремени (Total 19 Products)

Категории на производи од Поле за ремени , ние сме специјализирани производители од Кина, Поле за ремени , Кутија за ремени за хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кутија за луксузни ремени R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
амбалажа со црни бои за фиоки за пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакет за ремени за пакување на ремени со црна боја Кутија за хартија од ремени е изработена од црна картонска и картонска хартија, бојата ќе биде црна, кафеава, CMYK или прилагодена, златна фолија за печатење лого или прилагодено лого, големината е...
Пакување на луксузна фиока за црно-паричник

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Пакување на луксузна фиока за црно-паричник Луксузна кутија за паричник изработена од фенси црна хартија и сива плоча со дебелина од 2 мм за пакување на паричник ; На Мат црн паричник кутија фиока за лизгање картон дизајн со лого УВ или сребрена или...
Кутија за пакување за модни подароци за ремен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за пакување за модни подароци за појас Оваа кутија за пакување на фиоките е цврста картонска кутија, ја правиме оваа кутија за пакување на ремените во стилови на кутии за фиоки, каков кутии завиткани со луксузна хартија за текстура, стилот на...
Кутија за појас со магнетен картонски виткање со добар квалитет

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за појас со магнетен картонски виткање со добар квалитет Кутијата за виткање магнетен картонски ремен е бела и сина боја, позадина за уметност, изработена е од 1,5мм постигната картонска форма, прилагодено лого за печатење во бела боја, Сè...
Квадратна кутија со црн појас со ракав

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Квадратна кутија со црн појас со ракав Квадратната кутија со црн појас е црна позадина уметничка хартија во боја, Изработена е од 1,5 мм постигнат картон, прилагодено лого за печатење на црни бои, сè изгледа совршено! сè е прилагодено ако ве...
Кутија за подароци од црн кожен ремен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци од црн кожен ремен Кутијата за подароци со црн кожен ремен е црна позадина за уметност во боја на позадина, изработена е од 1,5 мм постигната картон, прилагодено лого за печатење со црна боја, сè изгледа совршено! сè е прилагодено...
Модерна рачна изработена картонска фиока кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Модерна рачна изработена картонска фиока кутија Кутијата за подароци во моден ремен е драга кафеава хартија во боја на позадина, изработена е од 1,5 мм постигнат картон, драко-кафеава боја отпечатена мерка прилагодено лого, Сè изгледа совршено! сè е...
Кутија за подароци со токи за модни ремени

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци со токи за модни ремени Кутијата за подароци во форма на ремен е црна хартија во текстура во боја на позадината, изработена е од 1,5 мм постигната картон, прилагодено лого за печатење на црни бои, сè изгледа совршено! сè е...
Кутија со црн картон за подароци со ракав

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија со црн картон за подароци со ракав Кутијата за појаси за подароци од картон е црна хартија во боја на позадина, изработена е од 1,5мм постигнат картон, прилагодено лого за печатење на црни бои, сè изгледа совршено! сè е прилагодено ако сте...
Кутија за ремени со црна хартија со печат на лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Фиока за фиоки за подароци од картони Црна кутија за фиоки изработена од фенси црна хартија и сива плоча со дебелина од 2 мм за пакување на ремени ; Дизајн на лизгачка картонска лента за ремени на ремените, со печат на сребрена или златна топла...
Кутија за фиоки за пакување на ремени на хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за фиоки за пакување на ремени на хартија Кутија за прицврстување на ременот од хартија од хартија, изработена од фенси крафт хартија и сива плоча со дебелина од 2 мм ; Дизајнот на фиоката за појас на ремените за полесно блиско и отворено ....
Фиока за фиоки за подароци од картони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Фиока за фиоки за подароци од картони Кутија за подароци од картон, изработена од фенси хартија и сива картон, дебелина од 2мм за пакување на ремени ; Дизајн на лизгачки картон за фиоки за подароци за пакување и дисплеј на ремени . Кутии за фиоки за...
Кутија за подароци со висок ремен за хартија со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци со висок ремен за хартија со капак Кутија со висок квалитет на ременот изработена од фенси текстура и сива табла со дебелина од 2 мм ; Кутии за подароци од ремените, фенси материјал материјал од хартија може да бидат печат со...
Луксузна фенси кутија за ремени со хартија со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Луксузна фенси кутија за ремени со хартија со капак Кутија за ремени со капак изработена од фенси црна хартија и сива плоча со дебелина од 2 мм ; Фенси кутија за ремени за хартија фенси дизајн на текстура на црна хартија и жигоса со сребрена фолија...
Специјални кутии за подароци со ремен за хартија со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Специјални кутии за подароци со ремен за хартија со лого Специјална кутија за подароци за појас изработена од фенси црна хартиена плоча со дебелина 2мм ; Кутија за подароци во ременот за хартија, фенси дизајн на текстура на материјал за хартија и...
Специјална кутија за подароци за хартија за пакување на ремени

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Специјална кутија за подароци за хартија за пакување на ремени Кутија за подароци направена од бела обложена плочка за хартија за пакување на ремени ; Специјалната хартиена кутија со силна хартија го неутрализира дизајнот на печатење и во...
Печатена картонска кутија за пакување со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Печатена картонска кутија за пакување со капак Кутија за печатење на ремен , со високо квалитетно офсетско печатење за вашето лого или дизајн кутија за пакување од картонски ремени, стил на капакот и основната кутија едноставна кутија за ремен со...
Тркалезна кутија за складирање на ремен крафт хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Тркалезна картонска кутија за пакување со ремен крафт хартија Кутија со тркалезен ремен е цврста картонска кутија, ја правиме оваа кутија за ремени во хартија во стилови на тркалезна кутија и ја завиткаме со рециклирана кафеава крафт хартија,...
Кутија за подароци со хартија за пакување со прилагодена ремен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за подароци со хартија за пакување со прилагодена ремен Оваа кутија за пакување на ремен е цврста картонска кутија, ја правиме оваа лента за хартија за ремени во едноставен капак и стилови на основната кутија со лого за печат на надворешниот...
Други производи

Кина Поле за ремени Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата. На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за појас за појас пакување.Како што виткање кутија, картонска кутија со капак и рачка, тркалезна кутија, итн.Нашите кутии со ремен со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.
Било какви информации за нашите кутии со појас, добредојде да контактирате со нас во секое време.belt boxround belt boxdrawer belt box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи