Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиТетраткаТетратка за хартија
Product Categories

Тетратка за хартија (Total 38 Products)

Категории на производи од Тетратка за хартија , ние сме специјализирани производители од Кина, Тетратка со пенкало , Дневник за тетратки добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Тетратка кожа R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Студентски кожна тетратка за книга за вежби во училиште

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

Студентска кожна тетратка за книга за вежби во училиште Печатење кожни тетратки, со добар квалитет и популарна количина студенти, тетратка за студенти. тетратка за училишни вежби, за учениците да извршуваат домашни задачи и да носат белешки на час....
Wireица o врзивна спирална тетратка со еластична лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 200000 per month

жица o врзување на метална спирална тетратка со еластична лента Спирална тетратка со метална жица, врзувачка, бела боја метал е за ваша опција Спиралната тетратка е популарна користена во училиштето и канцеларијата, печатењето CMYK или пантонот е...
Прилагодена тетратка за белешки за личен дизајн на хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена тетратка за белешки за личен дизајн на хартија Бележник за белешки за личен дизајн со шарени печатени, различни бои за да изберете. Прилагодена тетратка за хартија со прилагодено печатење, тетратка со висок квалитет. Тетратка за белешки...
Спирална тетратка со мека поклопец со сопствено печатење

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Спирална тетратка со мека поклопец со сопствено печатење Прилагодена спирална тетратка со шарени печатени, различни бои за да изберете. Спирална тетратка со прилагодено печатење, висококвалитетна тетратка. Бележник за меки капаци, прилагодена...
СТУ студентска тетратка за печатење со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

СТУ студентска тетратка за печатење со лого СТУ студентска тетратка, печатење во лаптоп со лого, печатење на линиски внатрешни страници. ЈУ канцелариски тетратки, тетратка со висок квалитет за канцелариски и студентски студенти. Печатење во лаптоп...
Кожа прилагодена канцелариска тетратка со џеб

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кожа прилагодена канцелариска тетратка со џеб Кожа тетратка, лаптоп за кожни капаци, висок квалитет и луксуз. Печатење во канцелариски лаптоп, канцелариски лаптоп со логото на компанијата, полно со вашата функција. Тетратка со џебови, може пакување...
Шарена YO хартиена тетратка за студенти

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Шарена YO тетратка за студент Шарено печатење во тетратка, лаптоп за печатење во боја, Јоо тетратка. ВАС студентски тетратка, студентска тетратка со ниска цена, висок квалитет. Тетратка за студенти, шарена тетратка која не е отпечатена никогаш од...
2020 прилагодена печатена тетратка за рециклирана хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

2020 прилагодена печатена тетратка за рециклирана хартија Рециклирана тетратка за хартија со шарени печатени, различни бои за да изберете. Прилагодена тетратка за печатење хартија, тетратка со висок квалитет. Печатена хартиена тетратка, прилагодена...
Луксузен детски тетратка со тврди предмети со еластична

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Луксузен детски тетратка со тврди предмети со еластична Детски тетратка тетратка, лесна за чување, не плашејќи се од децата ќе ги скрши. Тетратка за деца, книга за боење секогаш може да го привлече вниманието на децата. Прилагодена печатена...
Печатење со тетратки со фенси за ткаенини

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Фантастично печатење на тетратки со корица од ткаенини Прилагодена тетратка за печатење, со шарено високо квалитетно печатење. Тетратка за поклопец на ткаенини, специјален материјал за капакот на лаптопот, може да ги привлече очите на клиентите....
Канцелариски кориснички лаптоп Softcover со еластичен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Канцелариски прилагодена мекава лаптоп со еластична Печатење лаптоп Softcover, со добар квалитет и популарна количина студенти, тетратка за студент. Бележник за упатства за хартија, добар за белешки за време на состанокот во канцеларијата, партнерот...
прилагодена книга за печатење за деца

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

прилагодена книга за печатење за деца Детски книги за цртање, шарени внатре страници, јасно печатење, уреден распоред на текст, површината на ламинирането на сјајот, чувство на мазна, нормална дебелина на хартијата, нема да ги скрати рацете. Завршна...
Тетратка за училишни деца со CMYK еластичен појас

Единечната цена: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Тетратка за училишни деца со CMYK еластичен појас Специјално дизајнирана тетратка со јасно печатено, лакирање на машина, лента за истегнување, хоризонтална линија од обете страни на внатрешните страници, пластично заклучување на површината за...
Печатење во лаптоп дневник за прекривка со текстил

Единечната цена: USD 0.56 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.56 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Печатење во лаптоп дневник за прекривка со текстил А многу посебен дизајн на дневник, мулти-големина тетратка за дневник, печатење во лаптоп печат со втиснување и други процеси, бојата е чиста и светла, можеме да прифатиме и прилагодено печатење, со...
Телефонските тетратки ги покриваат дневните лого за бележник за бележник за планер

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Канцелариски тетратки за хартија за хартија Покријте го обичниот лого за бележник за бележник за дневник за дизајнирање Печатење хартиени тетратки, со големина обично 210x285mm, 210x297mm или 210x290mm. Наслов за прилагодено печатење компании со...
Прилагодено печатење на бележник за бележник на бекап на хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодено печатење на бележник за бележник на бекап на хартија Печатење со лаптоп Softcover со разнобојни печатени, различни бои за да изберете. Печатење во тетратка со табли со прилагодено печатење, високо квалитетен лаптоп. Печатење на хартиени...
Телефонска вообичаена печатена тетратка со големина на боја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Телефонска вообичаена печатена тетратка со големина на боја Печатење хартиена тетратка со шарени печатени, различни бои за да изберете. Прилагодена печатена тетратка, тетратка со висок квалитет. Прилагодена печатена тетратка за боење, прилагодена...
Трговија на големо прилагодена печатена тетратка за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Трговија на големо прилагодена печатена тетратка за хартија Трговија на големо со тетратка со хартија со шарени печатени, различни бои за да изберете. Прилагодена тетратка за печатење хартија, тетратка со висок квалитет. Трговија на големо со...
Се продаваат промотивни тетратки со фенси линиски линии

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Се продаваат промотивни тетратки со фенси линиски линии Хартија тетратки за продажба со шарени печатени, различни бои за да изберете. Тетратка за хартија, лаптоп со висок квалитет. Телефонска фенси со фенси, прилагодена големина и дизајн со линиско...
Бележници за ефтино печатено печатено хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Бележници за ефтино печатено печатено хартија Евтини прилагодени печатени тетратки за пишување хартија со шарени печатени, различни бои за да изберете. Евтини прилагодени печатени тетратки, тетратка со висок квалитет. Прилагодени тетратки за...
Прилагодено печатење во тетратка за печатење со персонален дизајн

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодено печатење во тетратка за печатење со персонален дизајн Персонализирано печатење во тетратка со шарени печатени, различни бои за да изберете. Тетратка за печатење со сопствен дизајн, тетратка со висок квалитет. Прилагодено печатење во...
Други производи

Кина Тетратка за хартија Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство. Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата. На пример, можеме да направиме убава тетратка. Нашите тетратки со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања на нашите тетратки, добредојде да контактирате со нас во секое време.


YO notebook

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи