Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за нараквица / дигалка
Product Categories

Кутија за нараквица / дигалка (Total 27 Products)

Категории на производи од Кутија за нараквица / дигалка , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за нараквица , Кутија за тревки добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кутија за прилагодено опременост R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Хартија со прилагодена печатена кутија за подароци со круг

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

Хартија со прилагодена печатена кутија за подароци со круг Ако треба да го ставите вашиот подарок во кутија и да ги направите убав изглед, подобро изберете ја нашата Шарена тркалезна кутија за подароци, едноставен стил, но луксуз, можете да ја имате...
лизгачки накит на нараквици поставени амбалажа со кутија за пакување во обичај

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

лизгачки накит на нараквици поставени амбалажа со кутија за пакување во обичај бела кутија за фиоки со црно лого за печатење според барање на клиентот, внатре со црна пена да ја држиме нараквицата, оваа кутија на нараквицата е едноставна вклучуваат...
Плоштад подарок кутија за подароци од завиткан од квадрат

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Плоштад подарок кутија за подароци од завиткан од квадрат Кутијата за подароци од метежот Square Hinged е црна боја во боја на позадина. тоа е кутија за подароци со завиткан од тревка, нема потреба од затворање на магнети или панделка, Добар...
Евтини мали празни кутии за подароци со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Евтини мали празни кутии за подароци со капак Празни кутии за подароци за пакување, цена на готвач со висок квалитет. Мали кутии за подароци со отпечатено лого, полни со опција за компаниите. Евтини кутии за подароци со прилагодена големина и...
Висококвалитетна хартиена кутија со печатење со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Висококвалитетна хартиена кутија со печатење со лого Висококвалитетна хартиена кутија со печатење на лого, цена на чеп со висок квалитет. Кутија за квалитет на хартија, кутија за подароци со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна функција....
Кутија за накит на фиоки за пакување на нараквица

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за накит на фиоки за пакување на нараквица Кутии за накит за нараквица изработени од обложена уметничка хартија и 2мм матична плоча која кутија е дизајн за пакување на нараквица ; Фиоки кутии за накит со тенок кадифе дизајн за нараквица...
Дизајн на кутија за подароци од нараквица и дизајн на лента со лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Дизајн на кутија за подароци од нараквица и дизајн на лента со лента Кутија за подароци со нараквица изработена од обложена уметничка хартија од дебелина на хартија од табела 1,5-2,5мм според големината на кутијата за нараквици и вашето барање;...
Тркалезна кутија за накит за пакување на нараквица

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Тркалезна кутија за накит за пакување на нараквица Амбалажа со кутија со нараквица изработена од обложена уметничка хартија и 2мм грејтборд и внатрешна вегетна пена со тркалезна форма за пакување и прикажување на нараквица ; Кутија за накит за...
Кутии за подароци од нараквица со мат црна фиока

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутии за подароци од нараквица со мат црна фиока Мат кутии со црна нараквица изработени од фенси мат црна хартија и 2мм грајтборд која кутија е стил на фиока ; Кутија за црна нараквица за фиоки со црна кадифена вметнете за држач на нараквица . Кутии...
Црна лого на нараквица од бел картон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Црна лого на нараквица од бел картон Кутии за нараквици од бел картон изработени од обложена бела хартија и сива плоча со дебелина од 1,5-2,5мм според големината на кутијата на нараквицата и вашето барање; Капак на кутијата од белегзија на...
Кутија за подароци со нараквица од црна рутина со мат

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци со нараквица од црна рутина со мат Матна кутија за нараквици од црна боја, изработена од фенси црна хартија и сива плоча која дебелина на хартиена табла 1,5-2,5мм според големината на кутијата на нараквицата и вашето барање; Капак...
Тркалезна кутија за подароци со нараквица од зелена нараквица со капакот

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Тркалезна кутија за подароци со нараквица од зелена нараквица со капакот Тркалезна кутија за нараквица изработена од обложена уметничка хартија, со дебелина на хартиена табла 1,5-2,5мм, според големината на кутијата за нараквици и вашето барање;...
Кутија за подароци од нараквица од нараквица Еластична блиска

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци од нараквица од нараквица Еластична блиска Кутија за подароци од нараквица од нараквица изработена од фенси текстура и хартиена табла со дебелина од 2 мм, чијашто кутија еластична е блиска ; Кутија за подароци еластична близу со...
Кутија за подароци од нараквица со капак и вметнување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци од нараквица со капак и вметнување Кутии за подароци од нараквица изработени од обложена уметничка хартија од хартија со дебелина од 1,5-2,5мм според големината на кутијата за нараквици и вашето барање; Капак на кутијата на...
Луксузни кутии со белегзии од бело картон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Луксузни кутии со белегзии од бело картон Луксузни кутии со нараквица изработени од фенси текстура бела хартија и табла за хартија 2 мм дебелина, внатре е црна кадифена пена ; Кутија со нараквица од бел картон со едноставно печатење на екран од...
Кутија за подароци со нараквица за фиоки со вметнување од кадифе

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци со нараквица за фиоки со вметнување од кадифе Кутија за нараквици од фиоки изработена од обложена бела хартија, која има дебелина на хартиена табла 1,5-2,5мм според големината на кутија за нараквица и претпочитана; Кутија со...
Луксузна кутија за подароци за пакување од нараквици

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Луксузна кутија за подароци за пакување од нараквици Прилагодена кутија за фиоки од 10x10x5cm изработена од обложена бела хартија со дебелина на хартија од табела 1,5-2,5 mm според големината на кутија за нараквици и според вашиот стил на...
Вметнете ја бисерната сјајна хартија, нараквица во кутија сатен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Вметнете ја бисерната сјајна хартија, нараквица во кутија сатен Кутија од бисерна хартија изработена од бела сјајна хартија од бисер, која е со дебелина на хартија од 1,5-2,5мм, според големината на кутијата на нараквицата и ја претпочитате;...
Прилагодена боја на морнарицата Кутија за подароци со нараквица со торбичка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена боја на морнарицата Кутија за подароци од нараквица со кадифена торбичка Боја на морнарицата надвор од кутијата со нараквици со мат ламиниране. лизгајќи го капакот ќе ја видите нараквицата, тоа е прилично едноставна и добра цена за...
Прилагодени печатени кутии за подароци со мал плоштад

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодени печатени кутии за подароци со мал плоштад Висококвалитетни сегашни кутии со капаци што ги опфаќаат стилот на капакот и основната кутија; Квадратни кутии за подароци за пакување на накит; Мали кутии за подароци со висококвалитетна рачна...
Кутија за подароци со големо со големо со висок квалитет

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци со големо со големо со висок квалитет Кутија за подароци за големо со CMYK за печатење во боја, цена за готвач со висок квалитет. Трговија на големо за хартија со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна функција. Подарок...
Други производи

Кина Кутија за нараквица / дигалка Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за нараквици за накит пакување.Како што виткање кутија, картонска кутија со капак, тркалезна кутија, кутија за фиоки, итн. Нашите кутии за нараквици со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите кутии на нараквици, добредојде да контактирате со нас во секое време.


bracelet box with lidfolding bracelet box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи