Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Топла производи

HomeПрикажи производи
Product Categories

Сите производи (Total 1776 Products)

Дрвени кутии по нарачка Луксузна дрвена кутија за парфем

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Custom Order: Acceptable

Дрвени кутии по нарачка Луксузна дрвена кутија за парфем Луксузна дрвена кутија за пакување шишиња со парфеми и складирање; луксузен дизајн од кутија за парфеми од дрво изработена од црна кожа плус дрво плус акрилик и кадифе внатре; парфем дрвена кутија со дебелина од 10мм со големи резбани обрасци на шкрилот; нашата...
Кутија за пакување козметички со обичен цвет со лента

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Kind: Box

Кутија за пакување козметички со обичен цвет со лента Оваа кружна хартиена кутија за пакување е многу луксузна, мека кадифена обвивка надвор и внатре е златна специјализирана хартија, капакот на горниот дел за печатење на логото на вашата марка со затворање на лента, изгледа многу луксузно и елегантно. Може да се...
Слајд Кутија Чоколадна кутија за подароци од обична храна

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Material: Paper

Слајд Кутија Чоколадна кутија за подароци за одделна храна Оваа кутија за пакување што се користи за чоколадо, црн чај, колачиња и други, внатре има неколку решетки, надвор има слајд за затворање, како кутија за фиоки, внатре во вметнувањето може да биде ласкана и преклоплива. тоа е многу практично и ефтино. можете да...
Прилагодено крафт-хартиена кеса одзема пакување подароци

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Kind: Box

Прилагодено крафт-хартиена кеса одзема пакување подароци Големината на оваа хартиена кеса не е наменета за обични традиционални големини на хартиени кеси. Должината на оваа кутија е многу различна од ширината и висината, што на луѓето им дава поглед. Мирната крафт-хартија ја прави хартиената кеса поелегантна. Нема...
кутија за пакување со сопствени магнетни здравствени производи со ЕВА

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Kind: Box

кутија за пакување со сопствени магнетни здравствени производи со ЕВА Оваа кутија е традиционална кутија за магнетно преклопување, влошката за пена ЕВА може да ги заштити вашите производи многу добро, не треба да се грижите за штетата за време на транспортот. Големината, бојата и моделот зависи од вас, можеме да ги...
Прилагодено цвеќе за печатење торби за хартија

Единечната цена: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Application: Promotion

цвеќиња за печатење торби за хартија за купување Фенси обложена хартиена кеса со изопачени рачки за јаже. Печатењето на Beatufull цвеќе на торбата е привлечно. Широко се користи за пакување за шопинг. Liyang Paper Products Co., Ltd се наоѓа во градот Донггуан, со 20 години професионално искуство во полето за печатење...
Фенси обични хартиени кеси за шопинг со рачка од лента

Единечната цена: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

MOQ: 1000PCS

Фенси шопинг торба за хартија Фенси обложена хартиена кеса со свилени рачки. Прекрасно лого за печатење на торбата е привлечно. Широко се користи за пакување за шопинг. Liyang Paper Products Co., Ltd се наоѓа во градот Донггуан, со 20 години професионално искуство во полето за печатење и пакување хартија....
кутија за подароци за пакување храна со топла продажба од чоколадо макарон

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Material: Paper

кутија за подароци за пакување храна со топла продажба од чоколадо макарон Ова е луксузна кутија за храна, таа е стил на облик на книга со магнетни, внатре има ПЕТ материјал за да ја држи храната во внатрешноста, како што се чоколадо, макарон, колачиња, итн. кутијата во горниот дел има хартиена картичка за повторно да...
Козметички комплет сочинуваат кутии за пакување со кожа

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски брановидни картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 2000 Piece/Pieces

Application: Cosmetics

Козметички комплет сочинуваат кутии за пакување со кожа Кутија за пакување со многу луксузни козметички производи, затворање на кутијата е со две патенти, и има рачка за држење, материјалот е кожа со хартиен картон, внатрешниот материјал е црно кадифе со огледало, многу убав и крут и практичен, кутијата има два ката ,...
козметичка кутија за палета на очила со магнетни

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Type: Case

козметичка кутија за палета на очила со магнетни Доаѓаат козметички сенки за празни кутии од агин !!! Може да изберете огледало или не! Плоштад или правоаголник зависи од вас! Користете обработка на офсет печатење и имајте магнетни ! Добредојдовте во прилагодено! ! Лијанг производи од хартија, копродукции, ООД,...
Подароци од кутии со хартија за пакување на големо

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Usage: Gifts

Подароци од кутии со хартија за пакување на големо Пакувања за подароци од кутија направени од обложена уметничка хартија плус 2мм грејборд; Трговија на големо со прилагодена кутија за подароци која кутија е CMYK со целосна боја печатење надвор и внатре за пакување за подароци за Божиќ; Декоративни капачиња за...
Кутија за магнетна облека со прилагодена црна црна боја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Paper Type: Cardboard

Кутија за магнетна облека со прилагодена црна црна боја Луксузна облека кутија изработена од црна хартија и картон со меки допири со двојни ленти на 4 агли; Црна боја со неколку манигетички, затоа направете ја кутијата за облека е полесно отворена и блиска; Кутија за виткање магнетна облека со целосно печатење во...
Гледајте ги ковертите за хартија за пакување со мали ленти

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Usage: Business

Гледајте ги ковертите за хартија за пакување со мали ленти Мал плик со хартија изработен од силно кафеав крафт хартија за пакување на ленти за часовници и пошта; Гледајте хартиен пакет со хартија за пакување, прилагодено печатење на црно лого; Малата крафт хартија со хартиен диск и затворање на жици; Плик со хартија...
Луксузно пакување кутија со шалови од кашмир жени

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Application: Household

Луксузно пакување кутија со шалови од кашмир жени леле, тоа е камирична марама! само мат ламиниране, без друг ефект, дизајнот е многу важна точка, ако сакате едноставна кутија изгледа многу луксузно и изгледа од висока класа, за да се создаде прекрасен дизајн и ракување со површина да ја направи кутијата со различен...
Пакување со луксузни парфеми со МДФ со кадифе

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Kind: Box

Пакување со луксузни парфеми со МДФ со кадифе Висококвалитетна MDF луксузна кутија за парфеми со мек допир за пакување шише со парфем со кадифе Мека допирна хартија го завитка дрвениот материјал, многу крут и луксузен, прозорецот користи акрилен материјал, специјален дизајн, уникатен стил. И сите наши производи се...
CMYK пакување кутија за храна со одделение за храна ПЕТ

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Material: Paper

Кутија за пакување храна CMYK со одделение за храна ПЕТ Типот на кутијата е многу врел продаден, капакот од горе надолу, капакот може да се размавта, ќе заштеди цена на испорака, бојата е многу убава, вметнете материјал што можете да го изберете. Не двоумете се драги, pls контактирајте ме да ги прилагодувате вашите...
Сјајна чоколадна боја макорон со хартиена картонска кутија

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Material: Paper

Сјајна чоколадна боја макорон со хартиена картонска кутија Ова е многу елегантна кутија за храна за чоколадо или слатки или макарон или колачиња, ова е капак и кутија од основен тип, внатре во влошката можете да изберете хартиена картичка или ПЕТ материјал, исто така и двете заедно. надвор од вас, исто така, да го...
Рачно изработени крути кутии Рачно изработени кутии за подароци со накит со шарки

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картони со брановидни плочи K = K или според специфичните барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Мин. Со цел: 20000 Piece/Pieces

MOQ: 1000PCS

Рачно изработени крути кутии Рачно изработени кутии за подароци со накит со шарки Луксузна кутија за накит во сребрена боја со влошка од пена; Хартиена кутија за накит со шарки за поврзување на капакот и дното; Прилагодете ја кутијата за прстени со печат на топла фолија од црвено лого; Прилагодена крута кутија во...
Кутија за подароци со обичен отпечатен мермер со капак

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Kind: Box

Кутија со подароци за мермерно пакување со поклопец Продажба на големо на големо, печатена мермерна кутија за пакување подарок квадратна хартиена кутија со капак. И сите наши производи се прилагодени, можат да ги задоволат вашите барања. Какви било прашања, само контактирајте не :) Liyang Paper Products Co., Ltd, е...
кутии со подароци за колачиња за лого со кола, преклопни со рачка

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Kind: Box

кутии со подароци за колачиња за лого со кола, преклопни со рачка 2020 големопродажно лого на големо, нови кутии за подароци за колачиња, кутии за пакување со чоколадни подароци со рачка. И сите наши производи се прилагодени, можат да ги задоволат вашите барања. Какви било прашања, само контактирајте не :) Liyang...
Прилагодена празна кутија за храна Чоколадо пакување кутија Макарон

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

Material: Paper

Прилагодена празна рачно изработена кутија за храна Кутија за пакување чоколадо „Макарон“ Ова чоколадо не само за да држи чоколадо, туку и макарон, колачиња, бонбони и друга храна, внатрешните решетки зависи од вас. Надворешниот материјал е обложена хартија, вметнувањето е материјал од хартиена картичка и може да се...

Нови Продукти

Список со поврзани производи