Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за пакување хартијаКутија за очила за сонце
Product Categories

Кутија за очила за сонце (Total 18 Products)

Категории на производи од Кутија за очила за сонце , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за очила за сонце , Кожа за очила за сонце од кожа добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кутија за очила за сонце од хартија R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Кутија за очила за сонце за фиоки за пакување од очила за сонце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за очила за сонце за фиоки за пакување од очила за сонце На кутија за очила за сонце за очила за сонце е направен од уметничка хартија и картон. Пакувањето со кутии за сонце за сонце може да биде сопствено лого, боја и големина. Кутијата за...
Кутија за фиоки за подароци за сонце за сонце за сонце за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување за очила за сонце од фиока за хартија Крафт Кутија за фиоки од хартија Крафт, хартија крафт со печатено лого, обратна кутија и кутија за фиоки, специјален дизајн. Кутија за очила за сонце за фиоки, пакување од кутија за очила за...
Прилагодена кутија за очила за сонце со лого со капак за очила за сонце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена кутија за очила за сонце со лого со капак за очила за сонце На прилагодена кутија за очила за сонце од лого е направено од уметничка хартија и картон. Кутија за пакување за очила за сонце може да биде сопствено лого, боја и големина....
Кутија за модни и луксузни очила за сонце со вметнување ЕВА

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за модни и луксузни очила за сонце со вметнување ЕВА На кутија за модни очила за сонце е направено од уметничка хартија и картон. Кутија за очила за сонце со ЕВА може да биде сопствено лого, боја и големина. Прилагодено фиока кутија за очила...
Рамка за преклопување на очила за сонце за со преклопување со злато запечатување логото

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

рамна виткана кутија за очила за сонце со печат на злато Кутија за очила за сонце од хартија е изработена во цврста кафеава крафт хартија, во однос на материјалот, можете да ја изберете и обложената хартија или некриената хартија очила за сонце од...
Кутија за пакување со хартија за сончање со можност за склопување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

кутија за пакување со хартија за очила за сонце преклопена кутија за хартија за очила за сонце пакување со високо квалитетно печатење CMYK внатрешноста на кутијата е искривена со меко велур, ова може да ја заштити очилата за сонце од гребење при...
Пакувања за очила за хартија за пакување Прилагодени кутии за пакување од очила за сонце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакувања за очила за хартија за пакување Прилагодени кутии за пакување од очила за сонце Кутија за хартија за очила со прилагодено печатење на вашиот сопствен дизајн CMYK целосна боја. Хартија во кутија со јасен пластичен дизајн на ПВЦ прозорец за...
Нарачајно лого за пакување кафеава кутија за очила за сонце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Нарачајно лого за пакување кафеава боја од очила за сонце за сонце, за мажи и жени тоа е кафеава крафт хартија со силна кафеава крафт хартија, бојата е направена со вашиот дизајн услов. тоа е обратна навигација на крајот на стилот, ние исто така...
кутија за пакување хартија за сонце

Бренд: ОЕМ

Пакување: Пакување со A = A / K = K брановидни картони од картони

Способност за снабдување: 10000000/month

креативен дизајн кутија за пакување од хартија за очила за сонце со печатење на свој дизајн. Liyang хартија производи копродукции, ООД, е основана во 1999 година, специјализирана за производство на разни печатење на хартија и пакување производи....
Кутија за пакување од очила за сонце од 350gsm со сребрена фолија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување од очила за сонце од 350gsm со сребрена фолија Кутијата за пакување на очила за сонце е црна позадина за уметност во боја на позадина, Таа е изработена од 350гсм постигната картонска, црвена боја, прилагодено лого за печатење со...
Нарачана направена поевтина кутија за црни очила за сонце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Нарачана направена поевтина кутија за црни очила за сонце Кутијата за хартија за очила за сонце е црна позадина за уметност во боја, таа е изработена од 350gsm постигната уметничка хартија, прилагодено лого за печатење на црни бои, сè изгледа...
Кутија за очила за сонце од сива боја од сива боја со кадифена торбичка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за очила за сонце од сива боја со сива боја со кадифена торба ч Сива боја надвор со мат ламиниране. врвен и основен тип, кога ќе ја отворите кутијата за очила за сонце, ќе изгледате убава очила за сонце, сите луксузни очила за сонце (очила)...
Кутија за пакување за очила за сонце за езерца за сонце, ефтина, преклопен

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Кутија за пакување за очила за сонце за езерца за сонце, ефтина, преклопен Кутија за очила за сонце од хартија е изработена во цврста кафеава крафт хартија, во однос на материјалот, можете да ја изберете и обложената хартија или некриената хартија...
пакување од картонска кутија за очила за сонце од бела мат

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

пакување од картонска кутија за очила за сонце од бела мат Картонска кутија за очила за сонце , таа е направена во едноставен капак и стил на основна кутија кутија од бела мат картонска кутија за пакување од очила за сонце Можете да го користите за...
Кутија за пакување од очила за сонце од кафеава крафт хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Кутија за пакување од очила за сонце од кафеава крафт хартија кутија за пакување од очила за сонце е направена од цврста кафеава крафт хартија Нутурна кутија за очила за сонце од кафеава боја со уникатно лого за печатење во злато, можете да ја...
Кутија за подароци за пакување од очила за сонце со сребрена боја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци за пакување од очила за сонце со сребрена боја Подарок за кутии за сонце за сонце, убави кутии може да биде амбалажа за подароци, фенси и сјај. Сребрената кутија за очила за сонце, со печат од сребро, ги прави кутиите попривлечни....
Персонализирана кутија за подароци за пакување на очила за сонце за сонце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Персонализирана кутија за подароци за пакување на очила за сонце за сонце Кутија за очила за сонце од хартија, очила за сонце со топла фолија, сјај и убава. Обратна кутија за очила за сонце од обратна насока, може да отвори две страни, лесна за...
цврста картонска кутија за пакување од очила за сонце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

цврста картонска кутија за пакување од очила за сонце Цврста картонска кутија, таа е изработена во стил на капакот и основната кутија Можете да го користите за пакување очила за сонце, подарок, накит или други производи CMYK или печатење во боја на...
Други производи

Кина Кутија за очила за сонце Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за сонце за очила за сонце пакување.Како што е кутија за сонце за сонце, кутија за кожни очила за сонце, дрвена кутија за очила за сонце, печатена кутија за очила за сонце, итн. Нашите кутии за сонце за сонце со висок квалитет се исклучителни пакувања за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања во врска со нашите кутии за очила за сонце, добредојде да контактирате со нас во секое време.


sunglasses boxdrawer sunglasses boxsunglasses box with lid

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи