Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за ѓердан
Product Categories

Кутија за ѓердан (Total 20 Products)

Категории на производи од Кутија за ѓердан , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија со ѓердан , Кутија со ѓердан црна добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Лента со ѓердан кутија R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Прилагодени големопродажба дизајнираат античка кутија за накит

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодени големопродажба дизајнираат кутија за накит за антички производи Прилагодена кутија за накит за дизајн со CMYK печатење во боја, ефтина цена со висок квалитет. Прилагодена кутија за накит со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна...
Прилагодена кутија за пакување со накит за дизајн

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена кутија за пакување на накит за дизајн на накит Прилагодена кутија за накит за дизајн со CMYK печатење во боја, ефтина цена со висок квалитет. Прилагодено поле за пакување хартија за пакување со печатено лого, полно со вашата компатибилна...
Нова рачно изработена хартиена кутија за подароци со ѓердан

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Нов рачно изработен ѓердан од кутија за подароци Прилагодлива кутија за подароци од ѓердан: големината, бојата, материјалот и површинскиот третман на подарокот може да се изберат според барањата на клиентот. Кутијата е изработена од табла, сива...
бела накит поставена кутија хартија за пакување ѓердан кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

бела накит поставена кутија хартија за пакување ѓердан кутија накит поставен кутија за пакување сопствен дизајн, соодветна големина со вашето лого. кутии за накит за кутии за пакување на ѓердан е крута картонска кутија за пакување, таа е потешка и...
кутија за пакување со ѓердани со црн украс со кадифено вметнување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за пакување со ѓердани со црн украс со кадифено вметнување Customердан, кутија за пакување со прилагодена содржина, соодветна големина со вашето лого. Кутија за украси за хартија е цврста картонска кутија за пакување, таа е потешка и...
кутија со хартија од ѓердан од бисер со вметнато кадифе

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија со хартија од ѓердан од бисер со вметнато кадифе Кутија со ѓердан од бисер прилагодена десетка, соодветна големина со вашето лого. кутија со хартија од ѓердан од ѓердан е крута картонска кутија за пакување, таа е потешка и стабилна. фенси...
Крема кутија за фиоки со жолт ѓердан за накит

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Крема кутија за фиоки со жолт ѓердан за накит Оваа поевтина крем жолта кутија е изработена од специјална хартија и сива картон. Фиока кутија ѓердан се користи за ѓердан, нараквица, прстен другар и др, постојат многу видови на фиока кутија за накит...
Кутија за ѓердани со кутија за пакување на подароци со висок ѓердан

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

високо квалитетна кутија за ѓердани за пакување на подароци од ѓердан Кутија за подароци со ѓердан кутија за пакување, обичај десен, соодветна големина со вашето лого. високо квалитетна кутија за подароци од ѓердани е крута картонска кутија за...
Луксузна кутија за пластични нараквици

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузна кутија за пластични нараквици Луксузен кутија за нараквици со луксузен десен белег, соодветна големина со вашето лого. Луксузната кутија за пакување на нараквици е крута картонска кутија за пакување, таа е потешка и стабилна. Кутија за...
Кутија за подароци со црн ѓердан со вметнување памук

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци со црн ѓердан со вметнување памук Кутија од црн ѓердан изработена од фенси црна хартија која дебелина на хартиена табла 1,5-2,5мм според големината на кутијата со ѓердан и вашето барање; Капак на црн ѓердан кутија за кутии и...
Кутија за подароци со ѓердани со црна нарачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци со ѓердани со црна нарачка Црната кутија со ѓердан е врвна и основна форма со добар квалитет, материјалот е 1000gsm картон еднаков на 1,5мм картон, црна боја со улВ-лого со точка, прифаќаме прилагодена, различна големина, боја,...
обична кутија за хартија од ѓердан со јасен прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

обична кутија за хартија од ѓердан со јасен прозорец хартиена кутија за прилагодено дизајнирање на пакување на ѓердани , соодветна големина со вашето лого. кутија со хартија од ѓердан со јасен прозорец е цврста картонска кутија за пакување, таа е...
подарок кутија поставена накит нараквица прстен ѓердан кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

подарок кутија поставена накит нараквица прстен ѓердан кутија црвена кутија за подароци за дизајн на накит , соодветна големина со вашето лого. подарок кутија за накит кутија сет е цврста картонска кутија за пакување, таа е потешка и стабилна....
кутија за пакување хартија со ѓердан од правоаголник

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за пакување хартија со ѓердан од правоаголник кутија за подароци, ѓердан кутија за пакување, обичај десен, соодветна големина со вашето лого. подарок кутија ѓердан хартиена кутија е цврста картонска кутија за пакување, таа е потешка и...
Портокало кутија за подароци од ѓердан од хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Портокало кутија за подароци од ѓердан од хартија Кутија за подароци од ѓердан од пурпурна хартија е кутија за фиоки, при лизгање на капакот ќе го видите убавиот ѓердан, главно виолетова боја за да одговара на различни други бои, тоа е различен...
Кутија за накит со високо квалитетни амбалажи за пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за накит со високо квалитетни амбалажи за пакување Кутија за пакување со висок квалитет со печатење во боја CMYK, цена за готвач со висок квалитет. Висококвалитетна хартиена кутија со отпечатено лого, полна со вашата компатибилна функција....
Нарачани изработени висококвалитетни картонски накит кутии

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Нарачани изработени висококвалитетни картонски накит кутии Нарачани кутии за накит со CMYK печатење во боја, цена за готвач со висок квалитет. Кутии за накит со висок квалитет со печатено лого, полно со вашата компатибилна функција. Картонски накит...
Кутија за подароци за прилагодена празна хартија за моден стил

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци за прилагодена празна хартија за моден стил Празна хартија во мода со стил и печатење во боја CMYK, цена за готвач со висок квалитет. Кутија за подароци во мода во стилот со печатено лого, полно со ваша компатибилна функција....
Промотивно обичајско печатење кутија за подароци со висок квалитет

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Промотивно обичајско печатење кутија за подароци со висок квалитет Рекламна прилагодена кутија за подароци со печатење во боја CMYK, цена за готвач со висок квалитет. Промотивно поле за подароци со отпечатено лого, полно со ваша компатибилна...
убава кутија за накит од ѓердан од картонска кутија со панделка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

убава кутија за накит од ѓердан картонска кутија со панделка Прекрасна кутија за пакување на ѓердан со висококвалитетно печатење во форма на офсет во боја за пакување на ѓердани За оваа картонска кутија со ѓердан , ја додаваме лентата на...
Други производи

Кина Кутија за ѓердан Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуга на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни ѓердани кутии за накит пакување.Како што виткање кутија, картонска кутија со капак, тркалезна кутија, кутија за фиоки, итн. Нашите кутии за ѓердани со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања на нашите кутии со ѓердан, добредојде да контактирате со нас во секое време.


cardboard ring boxfolding necklace boxnecklace box with lid

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи