Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиХартија картичка
Product Categories

Хартија картичка

Категории на производи од Хартија картичка , ние сме специјализирани производители од Кина, Хартија картичка , Хартија картички деца добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Поздравна картичка R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата. На пример, можеме да направиме убаво и луксузно печатење на хартиени картички. Како што се визит-картичка, поштенска картичка, покана картичка, ознака за висење, итн. Нашата хартиена картичка со висок квалитет се исклучително печатење за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашата хартиена картичка, добредојде да контактирате со нас во секое време.


paper cardinvitation cardbusiness card

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи