Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за свеќи
Product Categories

Кутија за свеќи (Total 32 Products)

Категории на производи од Кутија за свеќи , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за свеќи , Плоштад со свеќи добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кутија за свеќи Црна R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Луксузна кутија со подароци за пакување со свеќи со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузна кутија со подароци за пакување со свеќи со лого Кутија за пакување со свеќи од црвена хартија е луксузна црна боја со обичајно лого. Тоа е кутија за основно и капаче за хартија со вметнување во внатрешноста на кутијата. И надвор печатење на...
Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода Кутија за пакување на свеќи, со добар квалитет и изглед на шекер, Прилагодена кутија за свеќи, имате свој дизајн, апсолутно една и единствената во светот, Тркалезна кутија за свеќи...
Кутија за подароци со хартија за пакување од свеќи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци со хартија за пакување од свеќи Кутија за свеќи за хартија изработена од обложена уметничка хартија и графит картон од 1,8-2мм за пакување подароци од свеќи ; Картонска свеќа кутија со едноставен капак и стил на кутија со јаз...
обична кутија за пакување од хартија за кутија за свеќи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

обична кутија за пакување од хартија за кутија за свеќи прилагодена кутија за пакување за вообичаена десетка на свеќи , соодветна големина со вашето лого. хартиена кутија за пакување со свеќи е крута картонска кутија за пакување, таа е потешка и...
Прилагодена кутија за свеќи со вашиот белег и лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена кутија за свеќи со вашиот белег и лого сопствена кутија за свеќи со амбалажа , соодветна големина со вашето лого. кутија за свеќи ccustom со лого е крута картонска кутија за пакување, таа е потешка и стабилна. сопствена кутија за свеќи...
кутија за пакување со свеќи со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за пакување со свеќи со капак пакувања со свеќа кутии со десен агол на капакот , соодветна големина со логото. кутија за пакување со свеќа кутија е цврста картонска кутија за пакување, таа е потешка и стабилна. хартиена кутија за...
Кутија за пакување на подароци од свеќи со вметнување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување со подароци од свеќа со вметнување Кутии за пакување на свеќи, кутија за подароци со свеќи со лого печатено, висококвалитетно и луксузно . Кутија за свеќи за подароци, кутија за подароци со свеќи, картонска кутија со капак, со...
Кутија за подароци за пакување на свеќи со капа

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за подароци од пакување од свеќи со капак Кутија за свеќи од свеќи, кутија за пакување на свеќи, висококвалитетно пакување со свеќи, со отпечатено лого . Кутија за подароци за пакување на свеќи, луксуз како подарок, кутија за пакување со...
Кутија за подароци за пакување со луксузна прилагодена хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Луксузна кутија за подароци со амбалажа со свеќи Луксузна кутија за свеќи, со висок квалитет и уникатен дизајн, Пакувајќи кутија за свеќи како подарок, луѓето тешко можат да се оттргнат од тоа, Кутија за свеќи со капак, можете лесно да отворите и...
Кутија за подароци за кутија за свеќи со лого за печат

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

подарок кутија за кутија за свеќи со лого за печат Кутија за подароци со фолија за пакување со печат со прилагодена десетка, соодветна големина со вашето лого. Кутија C и Андре со злато запечатување со злато е изработена од крута картонска кутија за...
Прилагодени кутии со свеќи за хартија Пакување за тегли со свеќи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Прилагодени кутии со свеќи за хартија Пакување за тегли со свеќи Кутија за свеќи за пакување од хартија изработена од 350gsm обложена уметничка хартија со сјајно ламинирана; Автоматско дно кутија за хартија со прилагодено печатење во дизајн и златна...
Пакување на кутии со подароци од свеќа со рециклирана хартиена кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутии со подароци од свеќи Пакување рециклиран материјал од хартија Кутии за пакување со свеќи Рециклирана хартија, обложена кутија за хартија, обложена со кутија за печатење во боја Pantone и златна топла рамка за печат; Пакувања со подароци со...
Луксузни кутии со свеќи за пакување со подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузни кутии со свеќи за пакување со подароци Многу специјална миризлива кутија за подароци со свеќи, чувството за површина е многу напредно, уникатниот дизајн на страницата со бравата, типот на двојно отворено поле, поставата на држачот за памук,...
Носител на големо сопствено печатење свеќа кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Носител на големо сопствено печатење свеќа кутија Луксузна кутија за свеќи е многу корисна за пакување со свеќи. Убава кутија за свеќи е неопходна кога сакате да ја спакувате свеќата како подарок на пријателите. На надворешната страна од кутијата,...
Дизајн на сопственици на кутии од свеќи за затворање на магнет

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Дизајн на сопственици на кутии од свеќи за затворање на магнет Луксузна кутија за подароци со затворање на магнети за затворање на свеќи Рачно изработена картонска свеќа кутија со вметнување на црна пена Обично печатење и злато фолија печат кутија...
Лизгачка кутија за подароци за свеќа со златна хартија за свеќа

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Лизгачка кутија за подароци за свеќа за златна хартија за стакло од свеќа Рачно изработена кутија со златни фиоки пакувајте со стакло од свеќа и тегла од свеќи, вметнете со златна крпа за да го држите и заштитите стаклото, во меѓувреме направете ја...
кутија од бела свеќа со EVA внатре

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

кутија од бела свеќа со EVA внатре кутија за свеќи од свеќи, кутија за хартија од 2 парчиња, изработена во едноставни стилови на капакот и основната кутија Цврста кутија за свеќи , со црна EVA пена за пакување на свеќи Луксузна кутија за свеќи со...
Прилагодена кутија за фиоки за фиоки за подароци за парфеми за свеќи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена кутија за фиоки за фиоки за подароци за парфеми за свеќи Подарок од свеќа кутија, луксуз ги прави вашите производи повеќе грациозни. Пакувања со парфеми за парфеми, прилагодена големина, можат да го направат она што ви се допаѓа,...
Тркалезна кутија за подароци со свеќа за хартија со логото

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Тркалезна кутија за подароци со свеќа за хартија со логото Тркалезна картонска кутија со дизајн на капакот за пакување свеќи. Печатење во логото на логото за бела и портокалова боја. Wallид за хартија со дебелина од 1мм со капак и основна плоча за...
шарена квадратна картонска цврста кутија за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

шарена квадратна картонска цврста кутија за подароци цврстата кутија за подароци е полна со боја надвор со мат ламиниране, 2мм картон со црвен внатрешен wallид, кога ќе го отворите луксузниот подарок Кутија, ќе ја видите свеќата внатре, исто така...
Шарена подарок кутија за свеќи со додаток за стакло

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

разнобоен кутија за свеќи за подароци со додаток за стакло од свеќи подарок кутија за свеќи е бела и црвена боја надвор со мат ламиниране, црвена внатре, кога ќе ја отворите луксузната кутија со свеќи, ќе изгледате убави галази за свеќи, сите како...
Други производи

Кина Кутија за свеќи Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за свеќи за свеќи пакување.Колку и картонска кутија со капак и рачка, тркалезна кутија, итн. Нашите кутии за свеќи со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите кутии со свеќи, добредојде да контактирате со нас во секое време.


candle boxround candle boxcandle box with lid

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи