Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за подароци од хартија
Product Categories

Кутија за подароци од хартија (Total 197 Products)

Категории на производи од Кутија за подароци од хартија , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за подароци , Кутија за подароци од хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Квадратна кутија за подароци R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Подароци од кутии со хартија за пакување на големо

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Подароци од кутии со хартија за пакување на големо Пакувања за подароци од кутија направени од обложена уметничка хартија плус 2мм грејборд; Трговија на големо со прилагодена кутија за подароци која кутија е CMYK со целосна боја печатење надвор и...
Кутија за подароци со обичен отпечатен мермер со капак

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија со подароци за мермерно пакување со поклопец Продажба на големо на големо, печатена мермерна кутија за пакување подарок квадратна хартиена кутија со капак. И сите наши производи се прилагодени, можат да ги задоволат вашите барања. Какви било...
Пакувања со пликови од обична чоколадна кутија со печат

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакувања со пликови од обична чоколадна кутија со печат Прилагодено пакување на логото со златна фолија со печат за печатење Кутија за подароци Свадба чоколадно плико пакување со печат. И сите наши производи се прилагодени, можат да ги задоволат...
Подарок за обичаи на Фестивалот Нова Божиќна кутија за пакување

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Подарок за новогодишно пакување Божиќни пакувања за обичаи Кутија со рамно капаче и основна хартиена кутија Квадратна кутија за пакување подароци за новогодишна кутија за пакување за подароци за фестивал Иако формата на кутијата на оваа кутија е...
лого на специјална картонска кутија за подароци

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

лого на специјална картонска кутија за подароци ова е специјална кутија за подароци, надвор е кафеава боја на текстура хартија со сива боја специјална хартија внатре. капакот или горниот дел можат да го испечатат вашето лого во различна боја или...
Детски костум за фиба додатоци за коса Божиќна кутија за подароци

Единечната цена: USD 0.35 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 0.35 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Детски костум за фиба додатоци за коса Божиќна кутија за подароци Кутија со подароци за пакување на големо, картонска кутија за подароци Детски додатоци за фиба Додатоци за коса Детско дете Божиќни комплети за подароци. Најдобра подготовка за...
Луксузна квадратна картонска крута кутија за подароци

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Луксузна квадратна картонска крута кутија за подароци ова е квадратна кутија за подароци, лепак за лак за лента на капакот, цела кутија со целосно печатење во боја, обложена мат ламиниране, внатре има шема од розова точка. со обложена ламинираност....
Кутија за приказ на брановидни картонски преклопи

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картони со брановидни плочи K = K или според специфичните барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за приказ на брановидни картонски преклопи Кутија за подароци за подароци , картонска кутија за преклопување што се користи за прикажување подароци, за оваа брановидна кутија, материјалот што се користи е брановиден картон + бела табла....
чај пакување кутија за подароци луксуз со вметнување картон

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски брановидни картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

чај пакување кутија за подароци луксуз со вметнување картон Ова е кутија за подароци за пакување чај од многу висока класа, обично ги посетуваме пријателите, ќе избереме нешто како подарок, кутијата е најдобриот начин да се покаже внатре во чајот....
Фестивал Божиќна кутија за пакување подароци за деца

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски брановидни картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Фестивал Божиќна кутија за пакување подароци за деца Овие се Божиќно пакување кутија за подароци и торба, надвор од отпечатена Божиќна шема, и црвена и зелена боја, има атмосфера на славење. Божиќниот ден доаѓа, затоа не двоумете се. Компаниите за...
Прилагодена кутија за подароци со торта од месечина со ракав

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена кутија за подароци со торта од месечина со ракав Оваа кутија за подароци за торта од Месечината е навистина извонредна. Надворешната кутија со рачка го олеснува носењето. Изгледот е зајак со шуплива умре од жад со живописна слика. Внатре...
Прилагодено магнетно затворање со ПВЦ кутија за капакот на прозорецот

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено магнетно затворање со ПВЦ кутија за капакот на прозорецот Овој вид кутија е козметичка кутија за подароци со прозорец од ПВЦ и магнетно затворање, се разбира, може да се користи и за пакување подароци, пакување за шминка или пакување за...
Подарок за Божиќ печатена пошта за испраќање пошта

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Подарок за Божиќ печатена пошта за испраќање пошта wow, тоа е неверојатна поштенска кутија, тоа е навистина убава, свежа шарена боја како пролет и лето сезона, силно материјал со E-флејта бела боја, а тоа е рамниот брод може да го спаси наплатата за...
Прилагодена Божиќна украси Ева кутија за подароци со капаче

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена Божиќна украси Ева кутија за подароци со капаче Време е да ги подготвиме подароците и пакувањето за Божиќ во 2020 година. Производителот Liyang обезбеди сет на Божиќни кутии за пакување. Различни форми вклучуваат форма на дрво,...
Кутија за подароци за новогодишно дрво со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за подароци за новогодишно дрво со прозорец Време е да ги подготвиме подароците и пакувањето за Божиќ во 2020 година. Производителот Liyang обезбеди сет на Божиќни кутии за пакување. Различни форми вклучуваат форма на дрво, правоаголник,...
Прилагодена кутија за подароци со пакувања со јасен прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена кутија за подароци со пакувања со јасен прозорец Обложената кутија за подароци со уметност со делител на хартија е еден вид мултифункционална кутија за пакување на хартија. Може да се користи за долна облека, чорап, козметика, парфем,...
Обичај луксузен рециклиран торба за хартија за купување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Обичај луксузен рециклиран торба за хартија за купување обете хартиени кеси изгледаат многу убави, многу сјајни приметки со жица во злато, а логото е печатење со златна фолија, можеме да направиме различна големина, исто така можеме и според твоите,...
Организатор на кутии за пакување на долна облека со прилагодено печатени градници

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Организатор на кутии за пакување на долна облека со прилагодено печатени градници Ова е рачно изработена кутија со отпечатено лого од марката. Designенскиот дизајн на долна облека се менува. Зошто да не се направи привлечна кутија за пакување за да...
Јасен капак од кутија за врзување на лак за сопствени картони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Јасен капак од кутија за врзување на лак за сопствени картони црната кутија со јасен капак може многу јасна за прикажување на лак вратот, црната е хартија за текстура, чистиот капак со логото за печат од сребрена фолија, убаво кутии за вратоврска не...
Цврсто празно магнетно затворање картонска кутија за чување на подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Цврсто празно магнетно затворање картонска кутија за чување на подароци Кутија со магнетни затворачи во матична боја со вметнување златен сатен. Погоден е за козметика, парфем, накит, алатка, итн. Можно е да се прилагоди прилагодено лого и печатење...
Кутија за подароци со подароци во форма на Божиќен картонски облик на магнетна книга

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за подароци со подароци во форма на Божиќен картонски облик на магнетна книга Кутија за магнетно затворање е популарна и широко користена во разни индустрии. Како што се козметички производи, чевли, цвеќиња, играчки, електронски, накит,...
Други производи

Кина Кутија за подароци од хартија Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуга на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убав и луксузен подарок за козметика , накит, облека, електроника, итн. Нашите кутии за подароци со висок квалитет се Исклучителна амбалажа за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Сите информации за нашите кутии за подароци, добредојде да контактирате со нас во секое време.


gift boxgift boxgift box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи