Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутии за мобилни телефони
Product Categories

Кутии за мобилни телефони (Total 17 Products)

Категории на производи од Кутии за мобилни телефони , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутии за мобилни телефони , Кутија за мобилни телефони во хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кутија за бели мобилни телефони R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Кутии за пакување кутија за пакување на слушалките за слушалките

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутии за пакување кутија за пакување на слушалките за слушалките Нарачана изработена специјална кутија за подароци со хартија за хартија, која е обвивка со капа на работ и е основа во внатрешноста на кутијата; Единствена кутија за подароци со...
Кутија за пакување хартија за мобилни телефони со ракав

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување хартија за мобилни телефони со ракав Овој вид на горната и долната кутија за пакување е направен од обложена хартија покриена со картон, можете да го испечатите вашето лого на кутијата за хартија. Имаме многу вид на кутија за...
Браун занает мобилен телефон со магнетно затворање

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Браун занает мобилен телефон со магнетно затворање Браун занаетчиската кутија за занаетчиска боја е кафеава позадина занаетчиска хартија, изработена е од 1,5мм постигната картон, отпечатена кафеава боја, натпревар од злато, топла печат на логото, Сè...
Печатена кутија за кутии за мобилни телефони со пена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатена кутија за кутии за мобилни телефони со пена Сива и бела боја надвор со мат ламиниране. врвен и основен тип, кога ќе го отворите кутијата за мобилни телефони, ќе изгледате прекрасно куќиште за мобилни телефони, сите како пакет убава кутија...
Црно-топ и основна кутија за црни телефони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Црно-топ и основна кутија за црни телефони Многу едноставна црна кутија за мобилни телефони, завиткана од црниот картон, надвор и внатре, со лого е печат од розова фолија, направи целата кутија да изгледа многу убаво. дебелината на мобилната...
Кутија за подароци за мобилни телефони со црна хартија со магнет

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци за мобилни телефони со црна хартија со магнет Црна кутија за телефонски телефони изработена од мат црна хартија и 2мм Greyboard ; Кутија за мобилни телефони со магнет и луксузен дизајн во форма на магнетно затворање на стил ....
Прилагодена кутија за полначи за мобилни телефони со пена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена кутија за полначи за мобилни телефони со пена Сива боја надвор со мат ламиниране, црна внатре, кога ќе ја отворите кутијата за мобилни телефони, ќе изгледате убаво мобилен телефон и ќе наплаќате, сите како пакет убава мобилен телефон...
Кутија за пакување додатоци за црни мобилни телефони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за пакување додатоци за црни мобилни телефони Црна боја со мат ламиниране, кога ќе ја отворите Кутијата за пакување за мобилни телефони, ќе изгледате прекрасно мобилен телефон, сите како пакет убава кутија за подароци за мобилен телефон, исто...
Печатена кутија за пакување за мобилни телефони со пена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатена кутија за пакување за мобилни телефони со пена Сива и бела боја надвор со мат ламиниране, жолта надворешна со црвена внатре, кога ќе ја отворите кутијата за пакување на мобилен телефон, ќе изгледате убаво мобилен телефон, сите како пакет...
Прилагодена кутија за пакување со кафеава картонска кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена кутија за пакување со кафеава картонска кутија Сива и бела боја надвор со мат ламиниране. врвен и основен тип, кога ќе ја отворите кутијата за пакување за мобилни телефони, ќе изгледате прекрасно куќиште за мобилни телефони, сите како...
Прилагодена кутија за пакување со хартија за подароци од бел телефон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена кутија за пакување со хартија за подароци од бел телефон кутија за бела картон, кутија за фиоки за хартија, крута хартиена кутија за пакување од телефон Луксузна телефонска кутија направена во стилот на фиоки, дизајнот на влечење ви...
Луксузна кутија за пакување од црни мобилни телефони

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузна кутија за пакување од црни мобилни телефони Цврста картонска кутија, картонска кутија за фиоки, црна лизгачка кутија за подароци за пакување Луксузна телефонска кутија направена во стилот на фиоки, дизајнот на влечење ви овозможува лесно да...
Кутија за ефтини телефони со ПВЦ фиока

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за ефтини телефони со ПВЦ фиока Евтина телефонска кутија , изработена од 350gsm дебела уметничка хартија со високо квалитетно печатење во форма на офсет телефонски кутија со кутија со висечка дупка над кутијата, оставете ја лесно да ја носите...
Кутија за подароци со амбалажа за мобилни телефони со црна хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за подароци со амбалажа за мобилни телефони со црна хартија Црна картонска кутија со капакот, капакот и основната кутија за хартија за пакување на мобилни телефони кутија за пакување со ќелии со вметнување на црна пена за пакување за мобилни...
кутија за пакување на телефонски картони со додаток од пена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за пакување на телефонски картони со додаток од пена Бела цврста картонска кутија, капакот и основната картонска кутија за пакување на телефонот кутија за пакување хартија со додаток од бела пена за телефонско пакување телефонска картонска...
висечка кутија за пакување со хартија со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

висечка кутија за пакување со хартија со прозорец виси хартиена кутија за пакување со телефон, кутијата со висечка дупка, за да можете да ја обесувате на решетката хартиена телефонска кутија со јасен ПВЦ прозорец, му помага на клиентот јасно да ги...
Покривка и основна кутија за хартија за подароци со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Покривка и основна кутија за подароци со убаво лого Кутија за хартија за подароци, картонска кутија со капак за пакување со подароци. Хартија со лого, можете да користите секаков вид завршна обработка за да го отпечатите луксузот на вашето лого....
Други производи

Кина Кутии за мобилни телефони Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата. На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за мобилни телефони за мобилен телефон амбалажа.Како што виткање кутија, картонска кутија со капак и рачка, тркалезна кутија, итн. Нашите мобилни телефони со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.
Било какви информации за нашите кутии за мобилни телефони, добредојдени се да не контактирате во секое време.cellphone boxcellphone box with liddrawer cellphone box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи