Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароци
Product Categories

Кутија за подароци

Категории на производи од Кутија за подароци , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за подароци , Хартиена кутија за подароци добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Квадратна кутија за подароци R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Според обликот на кутијата:

Хартиена кутија за подароци вклучува многу структури на кутии, како што се капакот и основната кутија, кутијата за фиоки за хартија, магнетната кутија за подароци, кутијата за школки, кружната кутија за подароци, квадратната кутија за подароци, неправилната кутија за подароци, кутијата за подароци во форма на срце и така натаму

Според функцијата:

Постојат кутија за подароци за цвеќе, кутија за подароци за вино, кутија за подароци за парфеми, кутија за подароци од чоколадо, кутија за часовници, кутија за облека, хартиена кутија за накит, хартиена козметичка кутија и така натаму.

Ние сме посветени на понудата на решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви било прашања во врска со нашите кутии за подароци, добредојде да контактирате со нас во секое време.

Gift Box
Gift Box Marble Design

Black Gift Box Ribbon
Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи