Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за преклопување
Product Categories

Кутија за преклопување (Total 47 Products)

Категории на производи од Кутија за преклопување , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за преклопување , Преклопена кутија за пакување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Преклопена кутија за подароци R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Црно-картозна црна витка со цврста витка со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Картонска мат црна преклопена крута кутија со сјајна црна лого Магнетни картонски мат, црна кутија, прилагодена, отпечатена изработена од мат резерва на црна хартија; Преклопување на цврста кутија со лента близу и црна сјајна лого за пакување за...
Мала картонска кутија за подароци за виткање на пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мала картонска кутија за подароци за виткање на пакување Кутија за преклопување на картон е изработена од картонска монтажна хартија за пакување за луксузни подароци; Карактеристика на оваа кутија за преклопување со преклопување со лента и дизајн на...
Хартија за виткање картонски подароци со лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Хартија за виткање картонски подароци со лента Преклопна картонска кутија е изработена од картонска хартија за монтирање на хартија за луксузно пакување од кутии за подароци; Карактеристиката на оваа кутија за преклопување на хартија со дизајн на...
Плоча за виткање на пакување со хартија со лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Плоча за виткање на пакување со хартија со лента Преклопена кутија за хартија, кутија за виткање на хартија со печатено лого и лента, елегантна и мода . Преклопена кутија со панделка, виткање кутија, лесна за склопување и заштеда на трошоците за...
Кутија за подароци со преклопен розово злато со лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за подароци со преклопен розово злато со лента Обичните отпечатоци од магнетни преклопувања изработени од обложена хартија од розово злато може да се склопат; Преклопена кутија за подароци со затворена лента за пакување за подароци за Божиќ;...
Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакет Преклопена кутија за подароци, висок квалитет и луксуз, добар избор за облека за пакување. Пакување за виткање кутија, со лента и магнет. Прилагодено поле за виткање, со отпечатено лого и...
Пакување со кутија за подароци со виткање магнетна хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакување со кутија за подароци со виткање магнетна хартија Кутија за магнетско виткање е супер топла продажба на производи на пазарот за пакување. Може да биде рамно спакувано за да заштедите такса за испорака за време на испорака. Кутија со магнети...
Чај за пакување чај од шише со чајник, тегла хартија, кутија за тегла

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Чај за пакување чај од шише со чајник, тегла хартија, кутија за тегла Чајната кутија со многу висока оценка, бојата е многу точна, е едноставно премногу висока, за да им испрати на луѓето многу лице. Се разбира, можеме да прилагодиме друга боја,...
Целосна боја CMYK виткање рамна кутија со панделка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Целосна боја CMYK виткање рамна кутија со панделка Овој вид кутија е виткање рамни дизајн, значи може да заштедите специфика и да заштедите пари. Кутија за печатење мешана боја со свое лого. Така, бојата може да ги задоволи вашите барања. И дизајнот...
Мат црна прилагодена магнетна картонска кутија за преклопување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Мат црна прилагодена магнетна картонска кутија за преклопување Луксузна витка за кутии, врела продажна хартија за виткање со добар квалитет. Кутија со магнетно преклопување, кутија со магнетна, лесна за отворање. Преклопена кутија за хартија, кутија...
Пакување со пакувања со мат подароци со затворање на лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакување со пакувања со мат подароци со затворање на лента Оваа кутија за виткање, исто така, како торба, има лента со ленти може лесно да се носи. Кутијата за виткање на подароци може да се прилагоди, затворена е со магнети и можеме да ја носиме со...
Розова топла вреќа за печат со лого со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Розова бронзена торба за подароци со логото со златна рачка Оваа хартиена кеса исто така се заснова на розова, а потоа во комбинација со бронзирање и УВ технологија, тоа ја прави хартијата кеса да изгледа понапредна. Обрнете внимание на уште еден...
Розова октагонална двојна кутија за подароци со панделка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за подароци со розова октагонална лента Оваа розова кутија за подароци има две долги дупки на врвот и е опремена со панделка што може да се отстрани. И има двојно отворен дизајн. Севкупниот облик на кутијата е октагон со четири мали краја....
Едно парче виткање кутија за хартија од крафт со панделка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

едно парче виткање кутија за хартија од крафт со панделка Ова кутија е многу лесна за употреба ! Преклопување со едно
Преклопена кутија за подароци со виткање хартија со панделка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Преклопена кутија за подароци со виткање хартија со панделка Виткање хартија кутија за подарок е направен од обложена хартија и картон хартија. Кутија за старинско пакување F може да биде сопствено лого, боја и големина. Може да биде печатење внатре...
Плоча за виткање на картони со високо ниво

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Плоча за виткање на картони со високо ниво На картон виткање кутии е направен од обложена хартија и картон, со дизајн на купувачи. Кутија за виткање на ниво на H може да биде сопствено лого, боја и големина. Може да биде испорака во израмнета форма,...
Кутии за пакување со големо брановидни крафт

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутии за пакување со големо брановидни крафт Оваа брановидна кутија за пакување крафт е мала кутија за склопување и е едно парче, користејќи 300 грама тврдо брановиден картон. Евтино и погодно, погодно за големо, ако ви треба поголема кутија, ние...
кутија за подароци со пакувања со хартија од типот хартија со магнетно затворање

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

кутија за подароци со пакувања со хартија од типот хартија со магнетно затворање Луксузни кутија со можност за преклопување подарок е направен од уметност хартија и картон со дизајн на купувачи. F стариот комплет за комплет со магнетно затворање...
Прилагодено печатено кутија за хартија за подароци со лента со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено печатено кутија за хартија за подароци со лента со рачка Оваа кутија изгледа толку свежа. Различен од комплицираните обрасци на другите кутии, оваа кутија е веќе украсена со светли вертикални ленти. Дизајнот на брановидни рабови од двете...
Кутија за склопување со магнетни затворања, склопувачки кутија за подароци за складирање

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за склопување со магнетни затворања, склопувачки кутија за подароци за складирање Тоа е мултифункционална и топла кутија за подароци со топла продажба, заради овој склоплив дизајн, кој е добар за заштеда на просторот за испорака и намалување...
Персонализирани повеќебојни кутии со перница за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Персонализирани повеќебојни кутии со перница за хартија Прилагодена кутија за перници. Можеме да го прилагодиме логото, големината, бојата што ја сакате, исто така можете да изберете дали да додадете рачка и материјалот на рачката. Можеме да сториме...
Други производи

Кина Кутија за преклопување Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за виткање за производи пакување.Како и кутијата за виткање облека, книгата како кутија, кутијата за склопување со лента, итн. Нашите кутии за виткање со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.
Било какви информации за нашите кутии за виткање, добредојде да контактирате со нас во секое време.folding boxfolding box with windowcustomized folding box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи