Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиТетраткаPU тетратка
Product Categories

PU тетратка (Total 11 Products)

PU notebook mainPU notebook mainPU notebook main
ПУ покритие дневник за лабава лист тетратка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

ПУ покритие дневник за лабава лист тетратка Cove R на мултифункционална деловна тетратка е изработена од ПУ кожа, внатрешни страници со крем боја со линиско печатење и датум. Бизнис тетратка со PU покритие може да биде сопствено лого, боја и...
Бележник за деловни зборови со копче за затворање

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Бележник за деловни зборови со копче за затворање и држач за пенкало Cove R на тетратка за деловни зборови е изработена од ПУ кожа, внатрешни страници со крем боја со линиско печатење и датум. тетратка со копче за затворање може да биде сопствено...
тетратка a5 мека PU и кожа сопствена книга

Единечната цена: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

тетратка a5 мека PU и кожа сопствена книга Нов производ! Наместо вообичаената тетратка за покривање хартија со PU, овој капак е изработен од PU, кој е поудобен и мек на допир од хартијата. И мека тетратка со пенкало ќе биде поудобно. Страната е...
Pебна црвена тетратка со капаци на PU

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Pебна црвена тетратка со капаци на PU Notеб PU тетратка изработена од Red PU и картонска обвивка која е дебелина од околу 2 mm. Црвена кожа лаптоп е прилагодено лого отпечатени и празно дрво слободно хартија внатрешна страници, изгледа симпатична и...
PU преносни лаптоп печатење со еластично

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

PU преносни лаптоп печатење со еластично R залив на лаптоп со еластични е направен од СТП кожа, внатрешниот страници на крем боја со печатење линија и датумот. СТП преносни лаптоп печатење може да биде сопствено лого, боја и големина. Нормално...
Бележник за печатење на црвен PU-име за печатење

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Бележник за печатење на црвен PU-име за печатење СТП лаптоп е прилагодено лого отпечатени и празно беж боја внатрешна страници, изгледа симпатична и бутици. Бележник за име на марка со еластична низа костум за подароци и ученици од училиште. Дневник...
Печатење на тетратка на тврдиот пат PU со држач за пенкало

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 300000 0per month

Печатење на тетратка на тврдиот пат PU со држач за пенкало Телефонска тетратка со прирачник за печатење, големината е направена по ваше барање Печатење на тетратки со тетратки , со печатење на лого од вашата компанија, може да се користи за подарок...
Прилагодено печатење во лаптоп за подароци од кожа А5 ПУ

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 300000 0per month

Прилагодено печатење во лаптоп за подароци од кожа А5 ПУ A5 PU тетратка со офсетско печатење, големината е направена по ваша желба Обична кожа лаптоп , со печатење на лого од вашата компанија, може да се користи за подарок или промоција Луксузно...
печатење во лаптоп PU тетратка за промоција

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 0per month

печатење во лаптоп PU тетратка за промоција преносни тетратки со тетратки со офсетско печатење, големината е направена по ваша потреба тетратка со тврд портал , со печатење на лого на вашата компанија Луксузен пу тетратка може да се користи како...
печатење во бела тетратка А6 со капаче на ПУ

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 300000 0per month

печатење во бела тетратка А6 со капаче на ПУ A6 тетратка со офсетско печатење, големината е направена по ваша желба Бележник со капакот на СТП , можете да видите од фотографијата дека е бела боја во текстура, има различна боја за вашата опција...
прилагодена тетратка А5 тврд портал со капаче на ПУ

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

А5 лаптоп тетратка со PU-корица бела мека тетратка со PU-прекривка, луксузен PU-капак со печатење / печат / лого за печатење со лого Еластична лента на капакот направи тетратка добро затворена, ако ви треба, можете да ја имате бесплатната...
Други производи

Кина PU тетратка Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство. Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата. На пример, можеме да направиме убава тетратка. Нашите тетратки со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања на нашите тетратки, добредојде да контактирате со нас во секое време.


Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи