Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциЦветна кутија
Product Categories

Цветна кутија (Total 41 Products)

Категории на производи од Цветна кутија , ние сме специјализирани производители од Кина, Цветна кутија , Тркалезна цветна кутија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Плоштад цветна кутија R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Пакувања од картонска кутија За тркалезна кутија за цвеќе

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

Пакувања од картонска кутија За тркалезна кутија за цвеќе Ако треба да ги ставите своите убави цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро избирајте ја нашата кутија за цвеќе, едноставен стил, но луксуз, можете да ги имате во исто време....
Пакет за подарочни кутии за подароци со цветни капа

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

Пакет за кутии со кутија за подароци со широк подарок за цвеќе Ако треба да ги ставите своите убави цвеќиња во кутија и да ги направите убав изглед, подобро изберете ја нашата кутија за пакување, едноставен стил, но луксуз, можете да ја имате во...
Елегантна кутија за пакување со подароци во форма на срце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Елегантна кутија за пакување со подароци во форма на срце Цветна кутија во форма на срце , елегантна цветна кутија во уникатна форма на срце Што се однесува до обликот на кутијата, исто така има и тркалезна, опашка и шестоаголна форма за вашата...
Тркалезна кутија за подароци со капа за подароци со капа

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Тркалезна кутија за подароци со капа за подароци со капа Тркалезна цветна кутија , цветна картонска кутија во популарна тркалезна форма која се користи за пакување со цвеќе Што се однесува до обликот на кутијата, исто така има и облик на срце, облик...
Шарени тркалезни цвеќиња од картонски кутии за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

Шарени тркалезни цвеќиња од картонски кутии за подароци Ако треба да ги ставите убавите цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро изберете ја нашата Боја за подароци во боја, обичен стил, но луксуз, ќе можете да ги имате во исто време....
Кутии со цвеќе од ПВЦ со обичен круг со лого Валентин

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: K = K увоз и извоз на стандардни картонски картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутии со цвеќе од ПВЦ со обичен круг со лого Валентин Трговија на големо со цветни кутии со кружни кутии со ПВЦ тело; Исчистете ја кружната цветна кутија со вметнување за да ја држите мала кутија внатре; Димензијата на кутијата е 40cm дијаметар *...
Испорака на јасни кутии за цветни квадратни вообичаено

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: K = K увоз и извоз на стандардни картонски картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Испорака на јасни кутии за цветни квадратни вообичаено Испорака на цветни кутии со големи димензии; капакот и основата на картонот во висина од околу 4 см. средината на кутијата е јасен ПВЦ ид. Надвор од цветната кутија е голема и квадратна. внатре...
Картонска кутија со цилиндар за подароци со кружен цвет

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: K = K увоз и извоз на стандардни картонски картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Картонска кутија со цилиндар за подароци со кружен цвет Прилагодено печатење кружна цветна кутија со црно лого; Бела цветна кутија со рачка од црна лента; Цилиндарска цветна кутија за картонски материјал за пакување и прикажување рози. Димензијата...
Кутии за подароци Прилагодено тркалезно поле со цвеќе со капак

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: K = K увоз и извоз на стандардни картонски картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутии Кутија со обичен круг со цвеќе со капак Прилагодена тркалезна кутија сива боја за пакување цвеќе; обична тркалезна кутија за цвеќе со капак и рачка од лента; тркалезна кутија сива боја со бело текстови печатење на логото. прилагодете различна...
Кутии со розови луксузни цвеќиња со круг, со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Розова луксузна цветна кутија за подароци круг со рачка Оваа розова цветна кутија за подароци со типови на рачки од лента и дизајн на лого за злато; Кутија за подароци е тркалезна со дизајн на рачката на лентата за пакување од бело цвеќе. Луксузна...
Кутии со хартија за подароци со правоаголник со големи димензии

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Правоаголни кутии за подароци со цвеќиња со голема големина Форма на правоаголник материјал од картонска хартиена кутија за пакување со долги цвеќиња; Оваа цветна кутија за хартија за подароци голема и доволно голема за пакување од роза со долго...
Црна тркалезна цветна кутија со рачка од лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Црна тркалезна цветна кутија со рачка од лента Оваа црна кутија со цвеќиња со вид на рачка на лента; Печатење со елегантна црна боја и печатење во злато со лого изгледа убаво; Тркалезна кутија за цветно пакување и носач; тоа е кутија за подароци со...
Луксузни подароци со цвеќиња со ленти со кружни ленти

Единечната цена: USD 1.6 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 1.6 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузни подароци со цвеќиња со ленти со кружни ленти Класична тркалезна кутија за подароци за цвет, кутијата може да отпечати било која боја и финиш на површината, можете да ја прилагодите вашата големина, да имате одредена декорација, како лента /...
ПВЦ прозорец розов цвет за пакување подарок кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

ПВЦ прозорец розов цвет за пакување подарок кутија Прилагодена Исклучителна кутија за пакување со цветни правоаголник. Обично лого сочувани рози цврста мала картонска бела кутија за подароци со капак. Прилагодена кутија за пакување на подароци со...
сопствена тркалезна кутија со цвеќиња со хартија за пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

сопствена тркалезна кутија со цвеќиња со хартија за пакување Луксузен обичен круг цилиндар со цветни кутии за пакување хартија со рачка. Изгледа многу луксузно и елегантно, Многу е погодно да се користи како подарок и најдобар избор за да се...
трговија на големо кутија за подароци со розова црна лента

Единечната цена: USD 1.6 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 1.6 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

трговија на големо кутија за подароци со розова црна лента Многу убава розова цветна кутија двојно отворен стил, изгледа многу луксузно, тоа е најдобриот начин да се направи предлог и претпоставувам кој мора да биде успешен, кога ќе дојде денот на...
caja para flores Suede Flower Round Box Box

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Тркалезна лента со рачки со панделка со шибер, Suede caja para flores изработени од хартија од велур со различна боја и картонски материјал со дизајн на капакот за цвеќиња, како што се пакување од роза и дијафлеј; Suede кутија за подароци со злато...
Цветна кутија со лента со обична лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Персонализирана кутија со бела лента со тркалезна форма Оваа бела тркалезна кутија за цвет, панделка е до дупки за рачка, обложена ламинијација, 2мм картон, црно печатење со лого. изгледот дизајн на цветна кутија е многу прекрасен! Liyang хартија...
Обично лого Голем кадифе со цветни подароци со црвена боја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Обично лого Голем кадифе со цветни подароци со црвена боја Кадифе цветна кутија со дизајн на капаци и основи за пакување од роза и цвеќиња; Капакот и основната кутија тип како капа, исто така, го нарекуваат и кутија за капа, за пакување со цвеќиња,...
Подарок на големо Плоштад црна цветна кутија Подарок

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Пакување на големо на плоштад со црна цветна кутија Трговија на големо на цвеќе со дизајн на капаци и основи за пакување од розово цвеќе; Капакот и основната кутија тип како капа, исто така, го нарекуваат капаче за капа, за цвеќиња кои се пакуваат...
Картонска црна кружна цветна розова кутија за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

Способност за снабдување: 30000 per month

Cutom изработени картонски црни кружни цвеќиња од роза од роза Тркалезна црна картонска кутија за подароци изработена од обложена црна хартија и картонски материјал со дизајн на капакот за цвеќиња како што се розово пакување и дијафлеј; црна розова...
Други производи

Кина Цветна кутија Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни полиња на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни цветни кутии за цвет пакување.Колку и картонска кутија со капак, тркалезна цветна кутија , кутија за фиоки, итн. Нашите цветни кутии со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите цветни кутии, добредојде да контактирате со нас во секое време.


flower boxflower round boxround flower box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи