Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за вратоврска
Product Categories

Кутија за вратоврска (Total 20 Products)

Категории на производи од Кутија за вратоврска , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за вратоврска , Луксузна кутија за вратоврска добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Лак вратоврска кутија хартија R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Лизгачка кутија за вратоврска за ракави со фиоки

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картони за брановидни плочи K = K или според специфичните барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Лизгачка кутија за вратоврска за ракави со фиоки Прилагодена кутија за вратоврска, кутија за пакување со машна, со посебен дизајн. Кутија за вратоврски, пакување кутија за вратоврска, сопствено печатено лого и боја, ќе ги задоволат вашите потреби....
лак и вратоврска постави додаток кутија за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

лак и вратоврска постави додаток кутија за подароци Комплетно функционална кутија за подароци, вратоврска и други додатоци за костуми, комплетен сет Co, производи од хартија Лијанг., LTD., Лоцирана во градот Донггуан, има повеќе од 20 години...
Кутија со црн лак за врзување со прозорец

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија со црн лак за врзување со јасен прозорец Кутија за вратоврска со чиста прозорец е изработена од картон и ПВЦ прозорец, дизајн за пакување на лак вратоврска. Кутија за вратоврска со црн лак е добредојдена на човекот, изгледа господин, зрел и...
Амбалажа за кутија за подароци со црна врата за вратоврска

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 3000000 per month

Амбалажа за кутија за подароци со црна врата за вратоврска ако сакате вашата вратоврска популарна, мислам дека треба да се пакуваат, па кутијата со вратоврска е подобар избор, луксузен шоу со апарати со вашиот клиент, тие мора да му се допаднат и да...
Табела за мамки за пакување за прозорци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Табела за мамки за пакување за прозорци Машката вратоврска кутија е сина позадина во боја на уметност, изработена е од 1,5мм постигната картонска боја, прилагодена јамка за печатење на сина боја, прилагодена јамка, сè изгледа совршено! сè е...
прилагодена кутија за подароци за пакување од хартија за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

прилагодена кутија за подароци за пакување од хартија за хартија Кутија за пакување на вратот , цврста картонска кутија, стил на капакот и основната кутија вратоврска хартиена кутија , мат црна кутија со хартија со лого за печатење на вашата...
луксузна морнарица квадратна вратоврска кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

луксузна морнарица квадратна вратоврска кутија Магнетната квадратна вратоврска кутија е сина боја бела хартија во позадина, Изработена е од 1,5мм постигната картонска боја, морска боја отпечатена меч точка UV зелена јамка, Се изгледа совршено! сè е...
Амбалажа со кутија за подароци со поклон со лак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Амбалажа за кутии за вратоврска со прилагодени лак Кутија за подароци со лак за врзување е црвена хартија во текстура во боја, таа е изработена од 1,5 мм постигната картон, црвена боја отпечатена натпревар со сребрена фолија, запечатување лого, Сè...
Сива висококвалитетна кутија за подароци за пакување на вратоврска

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Сива висококвалитетна кутија за подароци за пакување на вратоврска Кутијата за подароци за вратоврска е сива позадина во боја на текстура во боја, Изработена е од 1,5 мм постигната картонска боја, печатена боја од сива боја со отпечаток од сребрена...
Рачна изработена кутија за подароци за хартија за вратоврска

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Рачна изработена кутија за подароци за хартија за вратоврска Кутија за подароци за вратоврска со структура на капакот и основната кутија. Рачна изработена кутија за подароци од хартија изработена од уметничка бела хартија и 2мм Greyboard со мат или...
Кутија за подароци од луксузен лак, црна

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци од луксузен лак, црна Лак-вратоврска кутија со црна боја офсет за печатење со свој дизајн и марка. Луксузна кутија за врзување од лак изработена од обложена уметничка хартија и 2мм Greyboard која е рачно изработена кутија и...
Преклопувачка кутија за лизгање на фиоките за лак вратоврска

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Преклопувачка кутија за лизгање на фиоките за лак вратоврска Лизгачка кутија за фиоки изработена од кафеава / црна / бела хартија која 250-400 gsm хартиен материјал за пакување на лак-вратоврска ; Кутијата за фиоки што може да се преклопи само фиока...
Кутија за подароци со магнетни мат со црн лак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за подароци со магнетни мат со црн лак Кутија за подароци со црн лак, магнетски затворачки капак, изработена од 2мм мат, црна хартиена табла. Кутија во облик на магнетна кутија за лак вратоврска или друга амбалажа за делови за облека. Мат...
Кутија за фиоки за хартија за ефтин лак вратоврска

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за фиоки за хартија за ефтин лак Склопувачка кутија за лизгање на фиоки изработена од кафеава / црна крафт хартија која е 250-400gsm хартиен материјал ; Евтината кутија за вратоврска само едно парче хартија што може да се преклопи на дното и...
Кутии за подароци со лак од вратоврска од бел картон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутии за подароци со лак од вратоврска од бел картон Лак вратоврска бела кутија изработена од обложена уметничка хартија и сива плоча која има дебелина од 2мм за лак за пакување ; Белата картонска кутија е дизајн на лизгачки картони со фиоки со...
Кутии со црвена картонска црта за цртање

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутии со црвена картонска црта за цртање Мала кутија за подароци изработена од обложена уметничка хартија од дебелина на хартија од 1,5-2,5мм според големината на кутијата за фиоки и вашите претпочитаат; Малите црвени кутии за подароци едноставна...
Прилагодено печатење во кутија за пакување со црни лакови

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодено печатење во кутија за пакување со црни лакови Црно надвор со мат ламиниране. горниот и основниот тип, кога ќе ја отворите кутијата за лак-вратоврска, ќе изгледате убава вратоврска, сите се надеваат дека убава вратоврска треба да има...
Нарачана кутија за подароци со хартија за пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Нарачана кутија за подароци со хартија за пакување Нарачана изработена картонска кутија со CMYK боја печатење, цена на готвење со висок квалитет. Нарачана направена картонска кутија за подароци со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна...
Прилагодена кутија за подароци со амбалажа за лак за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Прилагодена кутија за подароци со амбалажа за лак за хартија Кутија за пакување на лак , цврста картонска кутија, стил на капакот и основната кутија Лак за врзување за хартија , мат црна хартиена кутија со печатење со лого на вашата компанија...
Лак вратоврска картонска кутија со пластичен капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Лак вратоврска картонска кутија со пластичен капак Кутија за вратоврска за лак, кутија за пакување со лак, лабораториска кутија со пластичен капак. Картонска кутија со пластичен капак, специјален дизајн, но фенси. Прилагодено кутија за вратоврска,...
Други производи

Кина Кутија за вратоврска Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни полиња на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за лак. пакување на лак за врзување. Како што е виткачката кутија, картонската кутија со капак и рачката, тркалезната кутија, итн. Нашите кутии за лак за врзување со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.
Било какви прашања на нашите кутии за лак-вратоврска, добредојде да не контактирате во секое време.bow tie boxbow tie box with windowbow tie box with lid

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи