Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиХартиена кесаХартија со торбичка
Product Categories

Хартија со торбичка (Total 33 Products)

Категории на производи од Хартија со торбичка , ние сме специјализирани производители од Кина, Хартија со торбичка , Хартија торба со рачка за јаже добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кесичка со кафена хартија со рачка R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Црна мат торба за пакување со подарок за хартија

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Црна мат торба за пакување со подарок за хартија Хартиена торба за подароци, материјал со добар квалитет и испечатен луксуз за да формира совршена комбинација. Пакување хартиена кеса, пакување на вашите производи со рачка, лесни за носење. Печатена...
Прилагодена силна хартиена кеса со рамна рачка

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картонски картони за извоз K = K или според специфичните барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена силна хартиена кеса со рамна рачка Хартиена кеса со рачка, хартиена кеса за пакување подароци со рачка од лента, лесна за носење. Силна хартиена кеса, висококвалитетен материјал со добро печатење, тешко кршлив. Прилагодена хартиена кеса,...
Трговија на големо ефтина шопинг хартија за подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Трговија на големо ефтина шопинг хартија за подароци Евтина хартиена кеса, материјал со добра оценка и отпечатен луксуз за да формираат совршена комбинација. Хартија торба ефтина, амбалажа на вашите производи со рачка, лесна за носење. Евтина торба...
Трговија на големо со прилагодена печатена хартиена кеса

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Трговија на големо со прилагодена печатена хартиена кеса Трговија на големо со хартија за купување хартија, материјал со добра оценка и отпечатен луксуз за да формираат совршена комбинација. Прилагодена печатена торба хартија, пакување на вашите...
Шарена торба за хартија за подароци за купување со сопствено лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Бело шопинг торба со хартија за хартија со лого Бела хартија кеса за подароци, торба за хартија за подароци, торба за торба, торба за хартија во боја со печатено лого. Торба за пакување со хартија, хартиени кеси со рачка, лесна за носење. Чанти за...
Евтина торба за пакување производи со целосна хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Евтина торба за пакување со хартија со целосна боја Производи хартиена кеса, хартиена кеса за пакување на производи, висок квалитет со посебен дизајн. Хартија кеси за подарок, торба хартија за пакување подароци, лого за прилагодено печатење со...
Торба за купување црна хартија со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Црна торба за купување хартија со рачка Торба за лого за хартија за купување, торба за торба со лого, елегантна и мода. Хартија торба црна мат, хартиена кеса со лого и завршна форма UV, може да ги покаже вашите производи добро. Торба за пакување со...
Сјајна кеса за пакување со хартија со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Сјајна кеса за пакување со хартија со лого Хартија сјајна торба, хартиена кеса со сјајно ламиниране, елегантна и фенси. Хартија за хартиени производи, хартиена кеса за пакување на производи, висок квалитет и полн со карактеристика на вашата...
Целосна торба за хартија во боја со печатено лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Комплетна торба за хартија во боја со отпечатено лого Комплетна торба за хартија во боја, високо квалитетно печатење и материјал со добра оценка, совршен партнер. Хартија торба ефтина, пониска цена и производ со добар квалитет. Прилагодена торба за...
Торба за купување на модни хартија со лента за ленти

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Модна торба за купување хартија со рачка од лента Торба за рачки со лента, хартиена кеса со лента за ленти, висока класа и убав изглед. Подарок за свадба торба, црвена боја со печатено лого, може да пакување подарок, сладок стил. Торба за хартија за...
Евтина хартија торби за торби за хартија хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Евтина хартија торби за торби за хартија хартија Чувајте торби хартија, материјал со добар степен со луксузен отпечаток за да формираат совршена комбинација. Евтини кеси за купување хартија, пакување на вашите производи со рачка, лесни за носење....
Торба за пакување хартија за подароци со отпечатено лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Торба за пакување хартија за подароци со отпечатено лого Подарок торби со торби за хартија, хартиена кеса со печатен дизајн од прилагодена боја, бела хартија од крафт ќе биде добар избор. Шопинг хартиени кеси за подароци, хартиена кеса за пакување...
Топла прилагодена кеса за пакување со бела хартија со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Топла прилагодена кеса за пакување со хартија со рачка Хартија торба бела, бела хартиена кеса со рачка и прилагодено печатено, висока класа. Хартија за пакување од хартија, торба за пакување за производ со лого печатено, полно со компаниска...
Фенси хартиена кеса за пакување со подароци прилагодена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување Торба за хартија за подароци, со добар квалитет и сопствен дизајн, поседувате лого на компанијата. Торба за пакување хартија, пакување на вашите сопствени производи, има сјајна...
Магнетно преклопување за козметички кутии за подароци за коса

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Магнетно преклопување за козметички кутии за подароци за коса Луксузна витка за кутии, врела продажна хартија за виткање со добар квалитет. Кутија со магнетно преклопување, кутија со магнетна, лесна за отворање. Преклопена кутија за хартија, кутија...
Нова дизајн магнетна хартија за затворање торба со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Нова дизајн магнетна хартија за затворање торба со рачка Оваа торба е многу посебна. Неговиот изглед е многу едноставен, изгледа како чанта, но е изработен од хартија, изработката е многу прецизна и е издржлива. Печатот е контролиран со магнет, што...
Бела сопствена торба за хартија за купување со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Бела сопствена торба за хартија за купување со рачка Можете да дизајнирате своја уникатна шема на оваа чиста бела хартиена кеса, Можете да изберете и други цврсти бои, исто така можете да измешате и да се поклопувате. Последната е рачката на вреќата...
Високо квалитетна прилагодена хартиена кеси за купување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Високо квалитетна прилагодена хартиена кеси за купување Прилагодени торби за купување, материјал со добра оценка и печатени луксузи за да формираат совршена комбинација. Референци со хартиени кеси, пакување на вашите производи со рачка, лесни за...
Со рачна хартиена кеса со подарок во форма на срце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Со рачна хартиена кеса со подарок во форма на срце Оваа торба за подароци има нов дизајн во форма на срце на предната страна, плус големо срце, што ги тера луѓето да се чувствуваат полно со искреност, а појасниот појас за рачки во боја го прави...
Нарачани изработени кеси за облека за купување хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Нарачани изработени кеси за облека за купување хартија Прилагодени торби за облека за шопинг, материјал со добра оценка и печатени луксузи за да формираат совршена комбинација. Референци торби за облека, пакување на вашите производи со рачка, лесни...
Прилагодена печатена торба за подароци со хартија со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена печатена торба за подароци со хартија со лого Прилагодени торби за хартија, торба за торба со печатено лого, прилагодена големина и дизајн. Хартија торба со лого, хартиена кеса за пакување на производи. Подарова торбичка за хартија,...
Други производи

Кина Хартија со торбичка Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни полиња на индустријата. На пример, можеме да направиме убави хартиени кеси со рачка за вас Нашите вреќи за хартија со рачка се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања на нашите хартиени кеси со рачка, добредојде да контактирате со нас во секое време.


2046

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи