Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за фиоки
Product Categories

Кутија за фиоки (Total 43 Products)

Категории на производи од Кутија за фиоки , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за фиоки , Кутија за фиоки за хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Печатена кутија за фиоки R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Фенси кутија за подароци со фиоки со УВ-лого

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: спакувани во картони со брановидни плочи K = K или според специфичните барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Фенси хартиена фиока за подароци со UV-лого Фиока Подарок кутија, дизајн на фиока за пакување подароци, специјален дизајн со добар квалитет. Дизајн на фиоки за фиоки, сопствено печатено лого и дизајн, добро за подарок. Пакување со фиоки, кутија за...
Кутија за пакување накит со црвени картонски слајдови

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување накит со црвени картонски слајдови Кутија за накит пакување е изработена од уметничка хартија и картон со дизајн на клиентот. Оваа кутија за фиоки е широко користена за накит, пешкир, чорап, часовник, долна облека и др. Сосема...
пакување за козметички црни хартии од крафт хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

пакување за козметички црни хартии од крафт хартија Прилагодено лого печатено правоаголна козметичка црна хартија амбалажа за лизгање, за шишиња за нега на кожата во серумот во суштина. Оваа кутија има вметнати плочки за лемење EVA, што може многу...
Кутија за фиоки од кафеава крафт за кутија за пакување од belte

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за фиоки од кафеава крафт за кутија за пакување од belte Т тој кафена кутија фиока крафт е направен од k сплав хартија и картонска хартија со дизајн на клиентот. K сплав фиока за хартија, кутии може да биде сопствено лого, боја и големина....
Нови производи кутија за фиоки за пакување на подароци од картон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Нови производи кутија за фиоки за пакување на подароци од картон Кутија за фиоки за пакување со картони за подароци, розова кутија за фиоки во боја со мат ламиниране, луксуз и мода . Кутија за фиоки за пакување на подароци, кутија за пакување со...
Фенси картонска прилагодена кутија за фиоки за облека

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Фенси картонска прилагодена кутија за фиоки за облека Кутија за фиоки за облека, кутија за фиоки за пакување облека, висок квалитет и луксуз. Се лизга кутија за фиоки, кутија за лизгање, лесен отворен и специјален дизајн. Лизгачка кутија за...
Плука или кутија за фиоки за боја на коса

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Плука или кутија за фиоки за боја на коса Прилагодено кутија за фиоки, може да се постави не само перика, исто така, може да се стави боја на коса и други предмети, според барањата на клиентот. Оваа кутија за подароци е изработена од бела табла и...
Пакување на кутии за лизгачки картонски фиоки за високи класи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прекрасна кутија за накит со фиоки со сопствено лого Кутија клучните автомобил фиоката кутија е направен од cotated хартија и картон хартија. Кутии за накит со поклопец Д може да бидат сопствени лого, боја и големина. Може да биде печатење внатре и...
Фиока за кафе со прозорец

Единечната цена: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Фиока за кафе Кутија со прозорец Кутијата со фиоки што новиот фонд содржи прозорец, со бела и црвена фотографија се обединети во брак, темата е очигледна, содржат ПВЦ прозорец за подобро прикажување на кафето одвнатре, имаат панделка што треба да се...
Кутија за пакување со фиоки за хартија за очила за сонце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување со фиоки за хартија за очила за сонце Посебен стаклен случај, со употреба на бел картон и состав на сива табла, површината на употребата на третман на топло сребро, го прават името на производот повеќе светли, со панделка за лесно...
Кутија за фиоки Пакување со мермер кутија за накит розова

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за фиоки Пакување со мермер кутија за накит розова Кутија за фиоки за хартија изработена од бела уметничка хартија која дебелина на хартиена табла 1,5-2,5мм според големината на кутијата за фиоки и вашите претпочитаат; Розова кутија за накит...
Кутија за фиоки за фиоки за лизгање на хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија со розова фиока со рачка од лента Кутија за пакување фиоката за хартија е направен од уметност хартија / крафт хартија / занает хартија со дизајн на купувачи. Кутија за фиоки за лизгање P aper може да биде сопствено лого, боја и големина....
Кутија со розова фиока со рачка од лента

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија со розова фиока со рачка од лента Розова фиока кутија е направен од уметност хартија и картон со дизајн на купувачи. Кутија за фиоки за мастило P со рачка може да биде сопствено лого, боја и големина. Рачката ќе користи розова лента и украсна...
Кутија за пакување на подароци во прилагодено изработена од стил на обложување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување на подароци во прилагодено изработена од стил на обложување Нов дизајн! Кутија за натпревар може да се прилагоди. Се разбира, тоа не е само кутија за совпаѓање, вие исто така го користите за да држите други производи, како што се...
Кутија за фиоки од кафеава крафт хартија со печатење

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Кутија за фиоки од кафеава крафт хартија со печатење Кутија за фиоки за хартија Крафт , класична кутија за фиоки со прилагодено печатење на лого Кутија за фиоки за кафеава, завиткана со кафеава крафт хартија, хартијата за завиткување е според вашите...
Прилагодена кутија за фиоки за кутии со фиоки за обетки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодена кутија за фиоки за кутии со фиоки за обетки Обетка фиока кутија е направен од sepeciality хартија и картон хартија. Д поцврста кутија за обетки може да биде сопствено лого, боја и големина. Може да биде печатење внатре и надвор....
Кутија со розова фиока со ракав за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување на подароци за лизгачки фиоки со печатена розова боја со кутија за хартија Розова фиока кутија е направен од cotated хартија и картон хартија, исто така, може да се печат со злато. Ова поле може да биде сопствено лого, боја и...
Прекрасна кутија за накит со фиоки со сопствено лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прекрасна кутија за накит со фиоки со сопствено лого Кутија клучните автомобил фиоката кутија е направен од cotated хартија и картон хартија. Кутии за накит со поклопец Д може да бидат сопствени лого, боја и големина. Може да биде печатење внатре и...
Обично отпечатено картонска кутија за фиоки од 2 слоја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Обично отпечатено картонска кутија за фиоки од 2 слоја Кутија за фиоки за фиоки, кутија за фиоки од 2 слоја , ригиден картонски стил Прилагодена кутија од картонска фиока , изработена од големината на кутијата и печатење Печатена картонска кутија за...
Прилагодено печатено кутија за накит со фиоки за накит

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодено печатено кутија за накит со фиоки за накит кутија за фиоки е црна картичка со златна фолија лого, 2мм картон, црна пена за да се одржи накитот како вметнување. кога ќе ја отворите кутијата, ќе погледнете прекрасен накит, ако сакате да...
Црвени два слоја картонска кутија за фиоки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Црвени два слоја картонска кутија за фиоки Црвениот два слоја на картонска кутија за фиоки е црвена позадина уметничка хартија, изработена е од 1,5мм постигната картонска, црвена боја отпечатена натпревар UV лого, сè изгледа совршено! сè е...
Други производи

Кина Кутија за фиоки Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за фиоки за производи пакување.Како што е кутија за фиоки за накит, кутија за фиоки за облека, кутија за фиоки, итн. Нашите кутии за фиоки со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви прашања на нашите кутии за фиоки, добредојде да контактирате со нас во секое време.


drawer boxdrawer box with handledrawer packaging box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи