Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за вино
Product Categories

Кутија за вино (Total 25 Products)

Категории на производи од Кутија за вино , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за вино , Кутија за вино од картон добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кожа за вино од кожа R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Актуелна амбалажа со подароци од хартија за вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Луксузно прилагодено пакување со кутии за подароци со вино Пакување со вински кутии, добар квалитет за пакување вино. Кутија за подароци за вино, специјален дизајн ги прави вашите клиенти среќни. Подарок кутија за вино, исто така, може да го...
брановидна хартиена кутија за шест шишиња вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

брановидна хартиена кутија за шест шишиња вино Добра оценка за кутија за вино со шест шишиња , соодветна големина за шест шишиња вино и со подотворена маст, лесно може да се погледнат предметите. брановидна хартија вино кутија направена како...
шарена винска кутија за едно шише вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

шарена винска кутија за едно шише вино Добра оценка за кутија за вино со едно шише , соодветна големина за шишиња со сигнал од вино и вметнете ја исечок, повеќе корисни за стабилизирање на виното. Кутија за вино за единечно шише направено како...
склопувачкото вино за пакување за вино за пакување со кутија со вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

Склопување на вино за пакување со вино за пакување со кутија со вино Печатењето на Лијанг го обезбедува дизајн на пакување вино , сопствено лого, боја, дезинфекција. Ова пакување вино кутии изработени како цврст картон, многу стабилни и доволно за...
Пакување со црни парчиња хартија со вметнување од пена

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Пакување со црни парчиња хартија со вметнување од пена Картонска кутија за пакување на парфем е направен од луксузни хартија текстура, со висок квалитет црна крокодил текстура хартија за печатење внатре, надвор е мат црна хартија со топла печат...
Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка Добра оценка за пакување со вински кутии, соодветна големина за вино, Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, Кутија за вино со рачка,...
Кутија за пакување шише со луксузна кожа и картон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување шише со луксузна кожа и картон Кутија за вино од шише со сигнал е специјална хартија во сина позадина, изработена е од 350гсм постигната уметничка хартија и цврст картон, многу стабилна и доволно за превоз на вино , офсет печатено...
Кутија за чување вино од луксузен картон

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за чување вино од луксузен картон Кинеска фабрика на големо обичај луксуз евтина картонска винска кутија за пакување Прилагодена кутија за подароци со шише шампањско висококвалитетно вино Нашиот принцип: разумни цени, ефикасно време на...
Прилагодено рециклирање картонска винска кутија за шише за шише

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Прилагодено рециклирање картонска винска кутија за шише за шише Кутијата со вино со 2 шишиња е светло розова однадвор и светло сино внатре со прилагодено печатење на лого, изработена е од 350гсм уметност постигната, сјајното ламинирање прави...
Кутија за пакување винска картонска кутија Обичај 2 шише

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување винска картонска кутија Обичај 2 шише Кутијата со 2 шишиња со луксузно вино е надвор од бела боја и сина внатре со вообичаено печатење на лого, изработено е од 350гсм постигната уметничка хартија, како и магнита со капаци од...
Кутија за пакување со двојно зелено шише со шише

Единечната цена: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакување со двојно зелено шише со шише Многу специјално две шишиња вино пакување, амбалажата е долг, надворешната боја за зелена заштита на животната средина, ја има во картичката, да се поправи позицијата на шишето, а не судирите да...
крафт хартија винска кутија со рачка за сечење

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

крафт хартија винска кутија со рачка за сечење Добра оценка за пакување со вински кутии , соодветна големина за вино, Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, Кутија за вино со рачка, лесна...
кутија за подароци од луксузно стакло од вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

кутија за подароци од луксузно стакло од вино Добра оценка за пакување од картонски подароци од пакување , соодветна големина за вино и стакло Кутија за подароци за вино со чаши направени како картон и со остатоци од стакло за да се одржи чашата и...
обичај вино две шишиња кутија за пакување со подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

обичај вино две шишиња пакување за подароци Добра оценка за шишиња за шишиња со шишиња за вино со Т , соодветна големина за вино, цврст картон изработен како кутија за пакување со подароци за шише вино, тврд и стабилен за вино. Исто така, добро е...
виткана кутија за вино со виткање за пакување вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

виткана кутија за вино со виткање за пакување вино Добар степен за амбалажа со виткање кутија за вино , соодветна големина за вино, цврст картон изработен како кутија тврда и стабилна за вино. Исто така, добро е како кутија за подароци за вино,...
големо пакување со вино кутии може да се прилагоди

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

големо пакување со вино кутии може да се прилагоди Добра оценка за пакување со вински кутии , соодветна големина за вино, Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, кутија за вино прилагодена...
црвено злато топло печат едно кутија со шише со вино

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

црвено злато топло печат едно кутија со шише со вино Добра оценка за пакување со единечна винска кутија , соодветна големина за вино, цврст картон направен како едно шише винска кутија тврда и стабилна за вино. Исто така, добро е како кутија за...
кутија за пакување вино за крафт за две шишиња

Бренд: ЛАЈ

Пакување: според барањата на клиентите

Способност за снабдување: 30000 per month

кутија за пакување вино за крафт за две шишиња вино Добра оценка за вино кутија две шишиња , соодветна големина за две шишиња вино и со прицврстување на мртвите марки, лесно може да се погледнат предметите. пакување вино крафт направено како крафт...
Прилагодена картонска кутија со црвено вино со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Прилагодена картонска кутија со црвено вино со лого Прилагодена картонска винска кутија направена од обложена уметничка хартија и грам картон од 1мм за еднократно пакување со црвено вино ; Црвено вино со тркалезна форма со шешир и дизајн на рачки со...
Кутија со единечно стакло за вино со хартија за хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија со единечно стакло за вино со хартија за хартија Кутија за подароци за вино со тркалезна цевка направена од фенси мека црна хартија и грам картон од 1мм за пакување со едно шише вино ; Единечна кутија за вино со тркалезна форма со дизајн на...
Црвено склопување кутија за вино со виткање со едно шише

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Црвено склопување кутија за вино со виткање со едно шише црната кутија за накит е црна боја со мат ламиниране, 2мм картонски внатрешен wallид, исто така вметнете картонски вметнете за да го задржите вашиот производ. кога ќе ја отворите кутијата, ќе...
Други производи

Кина Кутија за вино Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата. На пример, можеме да направиме убаво и луксузно вино кутии за вино пакување.Како што витка винска кутија, тркалезна кутија, картонска кутија со капак и рачка, итн. Нашите вински кутии со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите кутии за вино, добредојдени се да не контактирате во секое време.


red wine box

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи