Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКутија за подароциКутија за чевли
Product Categories

Кутија за чевли (Total 21 Products)

Категории на производи од Кутија за чевли , ние сме специјализирани производители од Кина, Кутија за чевли , Пластична кутија за чевли добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кутија за чевли за хартија R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Подарок за црна празно празно од картонски чевли

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Подарок за црна празно празно од картонски чевли Прилагодена луксузна картонска кутија за чевли со висок квалитет со кутии за пакување со подароци за печатење со лого Евтина обична фиока за црно картонски чевли за чевли Трговија на големо со...
Складирање кутија за чевли за прилагодена фиока за чување со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Складирање кутија за чевли за прилагодена фиока за чување со лого Кутија за чевли од типот на фиоки изработена од фенси кафеава крафт хартија + брановиден материјал со дебелина од околу 2-3мм ; Прилагодена кутија за чевли со бело лого и дизајн на...
Кутија за пакирање на чевли со природен кафеав крафт хартија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Кутија за пакирање на чевли со природен кафеав крафт хартија Природната кафеава кутија за чевли е изработена од крафт хартија и картонска кутија со лизгачки дизајн и дупка на крајот на отворањето. Овој вид кутија за пакирање на чевли е многу...
Кутија за чевли од картон за хартија со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Кутија за чевли од картон за хартија со капак Кутија за чевли за хартија Крафт изработена од фенси кафена плоча од крафт хартија со дебелина од 2мм ; Картонска кутија за чевли силен материјал за хартија со дизајн на основна и капачна кутија дизајн...
девојки за убавина сандали печатење во кутија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

девојки за убавина сандали печатење во кутија Печатење кутија за сандали за убавина девојки е форма на кутија со фиоки со лента со лента за полесно да се земе заедно, дебелината е 1200gsm картон, розова со бело печатење, се користи за пакување на...
Нарачани изработени кутии за дами за чевли со високи потпетици

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Нарачани изработени кутии за дами за чевли со високи потпетици Кутијата за женски чевли е кафеава и бела уметничка хартија во боја во позадина, Изработена е од 1,5 мм постигната картонска, прилагодено лого за печатење на црни бои, сè изгледа...
Црна магнетна кутија за големи чевли

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Црна магнетна кутија за големи чевли Црната голема кутија за чевли е црна позадина уметничка хартија во боја, Таа е направена од 1,5мм постигнат картон, црна боја отпечатена натпревар златна фолија печат ogo, Сè изгледа совршено! сè е прилагодено...
Кутија за розови модни жени

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за розови модни жени Кутијата за чевли за жени е розова позадина занаетчиска хартија во боја, Таа е изработена од постигнат картом од 1,5 мм, прилагодено лого за печатење со розова боја, Сè изгледа совршено! сè е прилагодено ако ве интересира...
Луксузна црна кутија со чевли со мат

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Луксузна црна кутија со чевли со мат Луксузна мат црна кутија изработена од фенси црна хартиена табла со дебелина 2мм ; Луксузната кутија за црни чевли силен хартиен материјал надвор од црна и внатре бела или црна хартија . Луксузна кутија за чевли...
Црна брановидна кутија за испорака на чевли

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 1000000pcs/month

Црна брановидна кутија за испорака на чевли Црна кутија за испорака изработена од кафеава или бела брановидна плоча од хартија која е надвор со црна боја отпечатена; Црна кутија брановидни чевли силна хартија материјал костим за чевли пакување и...
Прилагодена картонска кутија за чевли за мажи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена картонска кутија за чевли за мажи овој вид машка кутија за чевли, тоа е врвен и базиран стил. голем простор да ставите неколку чевли, исто така можете да го поставите вашето лого на тоа. материјалот има различни опции, исто така, ако...
Кутија за фиоки за деца со рачка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Кутија за фиоки за бебиња со рачка Различна боја кутија за чевли за деца, розова за девојчиња и сина за момчиња, секое дете посакува убави или кул чевли, така што убавата кутија за чевли може да се израмни со очите. прифаќаме различен дизајн по...
Квалитетна кутија за хартија за пакување со фиока

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Квалитетна кутија за хартија за пакување со фиока Пакет за хартија за пакување со фиока, розова кутија за фиоки во боја со мат ламиниране, луксуз и мода . P ackaging кутија со drawe R, кутија за накит пакување со вметнете, може да се покаже вашите...
Нарачана кутија за фиока за лизгање хартија за пакување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Нарачана кутија за фиока за лизгање хартија за пакување Кутија за фиоки за лизгање на хартија за пакување, кутија за фиоки со розова боја со мат ламиниране, луксуз и мода . Пакувачката кутија за фиоки за пакување, кутијата за пакување со накит со...
Прилагодена кутија за подароци со луксузна амбалажа

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодена кутија за подароци со луксузна амбалажа Прилагодена кутија за подароци за хартија со печатење во боја CMYK, цена за готвач со висок квалитет. Прилагодено кутија за подароци со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна функција....
Цврста картонска кутија за пакување за дами

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Цврста картонска кутија за пакување за дами Кутија од картонски чевли , цврста картонска кутија, стил на капакот и основната кутија кутија за пакување на чевли, изработена во црна хартија + дебел картон, со вашето лого во офсет печатење Цврсти кутии...
ефтина преклопна хартиена кутија со хартија со Е-флејта

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

ефтина преклопна хартиена кутија со хартија со Е-флејта Кутија за хартија за чевли , ефтина рамна и преклопна брановидна картонска кутија за пакување чевли ефтина кутија со сигнали , со високо квалитетно печатење на офсет на логото на вашата...
Клинтон отпечатена кутија за пакување на брановидни чевли

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Клинтон отпечатена кутија за пакување на брановидни чевли Брановидни кутии за чевли , ефтина рамна и преклопна брановидна картонска кутија за пакување чевли Печатена кутија за чевли , со високо квалитетно офсетско печатење на логото на вашата...
Луксузен картонски чевли за пакување со подароци

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузен картонски чевли за пакување со подароци Кутија за картони за чевли, цврста картонска кутија со затворање на магнет за пакување за чевли кутија за пакување на чевли, изработена во црна хартија + густ картон, со бело лого запечатување на...
Луксузна картонска кутија за пакување на чевли со капак

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Луксузна картонска кутија за пакување на чевли со капак Кутија за пакување на чевли, високо квалитетен картон, не е лесен за носење. Кутија за подароци за чевли, никогаш без стил, вашите клиенти сигурно ќе го сакаат тоа. Прилагодена кутија за чевли,...
Луксузни кутии за фиоки со лента за чевли

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Луксузни кутии за фиоки со лента за чевли Луксузна кутија за фиоки, кутија за фиоки со рачка и лак за лента, луксуз и висок квалитет. Кутија за фиоки со лента, прилагодена големина и лого за печатење, имаат посебен вкус. Кутија за фиоки за чевли,...
Други производи

Кина Кутија за чевли Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата. На пример, можеме да направиме убави и луксузни кутии за чевли за вино. пакување.Како што е кутијата за виткање чевли, картонска кутија со капак и рачка, итн. Нашите кутии за чевли со висок квалитет се исклучително пакување за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашите кутии за чевли, добредојде да контактирате со нас во секое време.


shoe boxshoe boxfolding shoe box